Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
ÖLÜMÜNE OYNAYIN

ÖLÜMÜNE OYNAYIN

"Artık bahanemiz yok. Düşme potasından kurtulmak için ölümüne oynamak, varını yokunu ortaya koymak zorundayız" PTT 1.Lig'de hayati önem taşıyan Ege derbisinde Denizlispor'la berabere kalarak küme düşme potasında takılan Göztepe'de Teknik Direktör Kemal Kılıç maçtan sonra futbolcularına sert uyarılarda bulundu. Rakiplerinin savunma bölgesindeki eksik oyuncularının çok olması nedeniyle sahaya 8 hücum oyuncusuyla fark atma düşüncesiyle çıktıklarını belirten Kılıç, oynanan futbolun kendisinde hayal kırıklığı yaşattığını dile getirdi. Kendinizle hesaplaşın Maçtan sonra oyuncularına sert uyarılarda bulunan Kılıç, "Futbolcu biraz da kendisine bakacak. Denizli'yi yenemiyorsun, bomboş pozisyonları kaçırıyorsun. Bu işin artık bahanesi yok. Bu biz olamayız. Buradan çıkabilmemiz için yüreğimizi ortaya koymak, ölümüne oynamak zorundayız. Bu takım ön kötü zamanında bile yüreğini koyduğu maçlarda önemli zaferler aldı. Konya'yı da Konya'da yeneceksin. Herkes kendisiyle hesaplaşmalı" dedi Yakıştıramadım Herve Tum, Ali Kuçik ve genç Halil'e de gönderme yapan Kılıç, Tum'un kaçırdığı gollerin akıl almaz olduğunu belirterek, Ali Kuçik ve Halil'in mücadelesini ise beğenmediğini ifade etti. 2 maç ceza aldıktan sonra takıma dönen Ali Kuçik'in daha hırslı olmasını beklediğini belirten Kılıç, oyuncusu için "Sen takımı yalnız bırakıyorsun. Ama ne bir mahcubiyet var, ne de mücadele. Senin rakibi parçalaman lazım" derken genç Halil'in de forma şansını iyi kullanamadığını ifade etti. BURAK HAKERLER Başkan 'Git' demeden gitmem Göztepe Teknik Direktörü Kemal Kılıç, takımın başında olduğunu ifade etti. Başkan İmam Altınbaş'ın Türkiye'nin en önemli yöneticilerinden biri olduğunu ifade eden Kılıç, "Başkan, git diyene kadar takımın başındayım. Kemal Kılıç da bu takımdan gidebilir. Sonuçta profesyoneliz. Başkanı yarı yolda bırakmam, sorumluluktan da kaçmam. "Bırak" derse, bunu da ikiletmem. Ancak ben ben camiayı çok gerçekten çok sevdim. Allah nasip edere uzun yıllar görev yapmak istedim" diye konuştu.  

Yorumlar (0)

Yorum Yaz