Son Dakika
 • Bursaspor Maçına Hazırız
  Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını tamamladı.
 • HALİL TARİHE GEÇİYOR
  Taraftarların, "Göztepe'nin çocuğu" diyerek neredeyse her maçta tribünlere çağırdığı Halil Akbunar, sarıkırmızılı kulüpte tarih yazıyor.
 • HALİL TARİHE GEÇİYOR
  Taraftarların, "Göztepe'nin çocuğu" diyerek neredeyse her maçta tribünlere çağırdığı Halil Akbunar, sarıkırmızılı kulüpte tarih yazıyor.
 • Göztepe'mizde Bursaspor Hazırlıkları Sürüyor
  Cuma günü Bursaspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.
 • BİR ATKI BİR OYUNCAK KAMPANYASI YENİDEN
  Kulübü’müzün Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağı “Bir Atkı Bir Oyuncak” kampanyası ile Göztepe arması bulunan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünler, köy okullarında okuyan ihtiyaç sahiplerine gönderilecek.
 • Göztepe ile Bursaspor 43. kez kozlarını paylaşacak
  Spor Toto Süper Lig'de cuma günü Bursaspor'u konuk etmeye hazırlanan Göztepe'miz, rakibiyle 43. kez kozlarını paylaşacak.
 • Göz-Göz şahlanacak
  Sarı-kırmızılıların yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ilk açıklamalarını Yeni Asır Gazetesi’ne yaptı:
 • Kemal Özdeş, Göztepe'nin 29. hocası oldu!
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin 2,5 yıllık sözleşme imzaladığı Kemal Özdeş, sarı-kırmızılı ekibin Süper Lig tarihindeki 29. teknik adamı oldu.
 • Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz?
  Yazarımız Tayanç Üşümezgezer'in, Sivasspor maçı için yazdığı Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz? başlıklı köşe yazısı...
 • Bayram Bektaş: "Maçın hakkı bu değildi"
  Teknik Direktörü'müz Bayram Bektaş, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası,"Maçın hakkının bu olmadığını düşünüyorum. Kırmızı kart oyun sistemimizi bozdu" dedi.
Fırat Bozkurt ile ilgili Açıklama

Fırat Bozkurt ile ilgili Açıklama

Futbol Direktörümüz Özgür Zengin geçtiğimiz yıl A2 takımımızda forma giyen Fırat Bozkurt ile ilgili açıklama yaptı. Futbol Direktörümüz Özgür Zengin’in yaptığı açıklamada; "Fırat Bozkurtu 2012-2013 sezonunda İstanbul Tepecikspor AŞ.'denAmatörTransferolarakbedelsizaldık. A2 takımımızda ki performans grafiği sürekli artan bir çizgide olduğu için geçen sezon devre arasında profesyonel takım kampına katıldı. Bu sezon profesyonel takım kadrosunda olduğunu kendisine ilettik ve 19 Temmuz’da başlayacak kamp öncesi kendisine antrenman programı dahi verdik. Geçmişinde 8 yıl Tepecikspor AŞ.'de oynadığı için yetiştirme bedeli çok yüksekti. Bu konuyla ilgili Kulüp Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş bizzat kendisi Tepecikspor AŞ. Onursal Başkanı Sayın Temel Eyüboğlu’nu arayarak Fırat Bozkurt’un yetiştirmesini talep etti. Ancak Tepecik Spor Onursal Başkanı Sayın Temel Eyüboğlu; -Biz Fırat Bozkurt’u kesinlikle vermiyoruz. dedi. İki gün sonra Fırat Bozkurt beni arayarak -Hocam Tepecikspor’dan çok bastırıyorlar, babama baskı yapıyorlar.” dedi. Ben de kendisine; -Perşembe gününe(27.06.2013)kadar bekle telefonlarını kapat, Başkanımız bizzat ilgileniyor ve konuyu çözecek. dedim. Fakat sonrasında hiç onaylamadığımız ve etik bulmadığımız bir süreç yaşandı. Sonuç olarak baktığımızda Fırat adına geçen sezondan itibaren üzücü bir süreç yaşandı. Ama alt yapımızda sadece Fırat Bozkurt yok. Önümüzdeki günlerde U-19 MilliTakım oyuncumuz İsmailcan Üzüm, Doğancan Ereşmeli, Ramazan Işık, U-17 Takımımızın kaptanı Fethiz Özer ve isimlerini daha sonra açıklayacağımız 2 oyuncu olmak üzereProfesyonel Takım kadrosuna toplam 6 isim kazandırmış olacağız. Ve en önemlisi kendi öz kaynağımızın tekrar şahlanması için Akademi Takımlarımızdaki yetenekli oyuncu sayısını artırmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu bir süreç işi, birden olacak bir iş değil. Sistematik bir eğitim süreci sonunda başarılı olacağınız bir sabır işi. Zaten dünyanın hiç bir takımında 1-2 yıllık bir altyapı sürecinde profesyonel takım kadrosuna 11 oyuncu kazandıran kulüp yok. Biz Göztepe olarak 3-4 yıllık bir sürecin sonunda bunu hedefliyoruz. Ama şu an 5-6 oyuncunun profesyonel takım kadrosunda olması bizim hedeflerimize ulaşma isteğimizin bir göstergesidir. Bu sezon profesyonel takım kadrosuna dahil edilen oyuncularımızın kamp sürecindeki performanslarına göre teknik direktörümüz Sayın Erhan Altın kendilerine görev verecektir." dedi.   Resmi Site

Yorumlar (0)

Yorum Yaz