Son Dakika
 • Göztepe'ye Tripic'ten kötü haber
  Göztepe'nin 400 bin euro bonservisle transfer ettiği Hırvat asıllı Norveçli Zlatko Tripic'in fiziksel olarak istenen düzeyde olmadığı öğrenildi. Norveç'te son maçını 40 gün önce oynayan, ligin sona ermesi nedeniyle de bu sürede bireysel çalışma yapmakla yetinen 27 yaşındaki sol kanat oyuncusu için özel antrenman programı hazırlandı
 • Göztepe'de bir ilk
  Göztepe’mizin transfer ettiği Zlatko Tripic, ilk Norveçli futbolcumuz oldu.
 • Titi: 'İkinci yarı bizim için çok önemli ve güzel olacak'
  Göztepe’mizin Brezilyalı oyuncusu Titi, "Taraftarlarımızdan şunu rica ediyorum; sezonun ikinci yarısında taraftarımız tribünleri doldursun ve yeni stadımıza gelsin. Onların vereceği destekle çok daha güçlü olup Göztepe’yi hak ettiği yerlere getireceğiz" dedi.
 • Göztepe'de golcüler istikrarlı olamadı
  Süper Lig'de bu sezon 3. yılını geçiren Göztepe, golcülerinde bir türlü istikrarı yakalayamadı. Tam 14 yıl sonra 2017-2018 sezonunda Süper Lig'e dönen Göztepe maratona Adis Jahovic'le başladı.
 • Soner Aydoğdu: 'Göztepe’de kalmak istiyorum'
  Soner Aydoğdu, “Kiralık olarak geldim buraya ve satın alma opsiyonu Göztepe’de. Burada kalmak isterim, çok mutluyum. Hem oynuyorum hem de takıma katkı vermek istiyorum. Ortam da çok güzel. Onlar beni seviyor, ben de onları seviyorum. Ama tabii ki şartların uyuşması lazım. Satın alma opsiyonu Göztepe’de, ben burada mutluyum ve kalmak isterim"
 • Göztepe'de büyük transferler seneye!
  Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, katıldığı televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Ara transferde gol yollarındaki kısırlığı giderecek çalışmalar yapacaklarını belirten Sepil, "Harcama limitleri var. Gelecek sezon birçok kontratımız açık olacak. Daha büyük transferleri o zaman yapma şansımız olacak" dedi. Gürsel Aksel Stadı'nın açılacağı 26 Ocak tarihinin yeni bir başlangıç olacağını ifade eden Sepil, efsane otobüsün de taraftar meydanında emekliliğini yaşayacağını belirtti
 • CESURYÜREK JEROME...
  Bazı futbolcular golleriyle, bazıları hırçınlığıyla, bazıları klasıyla, bazıları da kocaman yüreğiyle hatırlanır.. Tıpkı Göztepe'nin İngiliz oyuncusu Cameron Jerome gibi...
 • Hücuma ve savunmaya transfer yapmayı planlıyoruz
  Teknik Direktörümüz İlhan Palut, Aytemiz Alanyaspor ile karşılaştıkları hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulunarak hücuma ve savunmaya transfer yapmayı planladıklarını söyledi.
 • Beto 'Avrupa' dedi
  Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin takım kaptanı kaleci Beto, "Ligi daha iyi bir yerde bitirmeye çalışacağız." dedi.
 • Teknik Direktörümüz İlhan Palut'tan Antalya Kampı Öncesi Önemli Açıklamalar
  Göztepe Teknik Direktörü İlhan Palut, Eren Derdiyok, Yasin Öztekin ve Veli Çetin’in Antalya kampı kadrosunda yer almayacağını ifade ederek, ”Belirlediğimiz oyuncular var, bunların görüşmeleri yapılıyor. Transfer süreç işi. Hücum bölgesine 2 veya 3 takviye yaparak transferi kapatmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar (3)

 • seko
  Söyledikleri haklı olabilir. ama Göztepeli olarak elimize geçen bir fırsatın siyaset uğruna harcanması kötü olur. Asıl sorun bu adama karşı olan güven. Eğer bu siyasi bir çıkış değilse 10 yıldır neredeydin. kaç defa kapını aşındırdık. Telaş şudur. 10 yılda kılımı kıpırdatmadım. Ya bu stad işi olursa bu kitleyi bir daha nasıl kandırırım. Sırf aynı siyasi düşüncede olduğunuz için bile bile kandırılmayın. Eğer gerçekten samimiyse hiç bir şeyi beklemeden hemen Uzundere de işe başlar. Ama ben size söyleyeyim mahkemeydi şuydu buydu deyip yıllarca bu işi engeller tek çivi çakmaz. karşıyaka stad sahibi olur. Biz olsun chp liyiz deriz.
 • tam35
  Eğer uzundere olursa diğer branşları layıkıyla canlandırmamıza fırsat doğar, özellikle Güney İzmir de spora yönelimi arttırmak amacıyla bence belediye de iyi görünmek için bizim gibi bir yapılanmaya destek olur (güneyin spor tesisi eksiğinin farkında), ayrıca çeşitli branşlarda açılacak spor okulları ve mevcut spor okullarının hacminin büyümesi maddi bir kazanım olarak kulübe katkı sağlıyacaktır, taraftar tabanımızı büyüterek ratingi yüksek, reklam geliri hayır için değil hak ettiği için verilen, lisanslı ürün satışı izmir genelinde yüksek hacimli bir spor kulübü oluruz. Geçmiş te destan yazdığına, gelecekte de yazabileceğini kalbinde taşıyan Göztepe taraftarı gelebilecek en ufak ulusal-uluslararası başarıda durdurulamaz işleyen bir yapı haline dönüşecektir.
 • tam35
  12-13 bin kişilik stat uğruna şimdi de önemli gelecekte çok daha önemli (artık altyapılar 7-8 yaşında bile eğitime başlıyor) bir altyapı alanı olacak Gürsel Akseli kaybetmemizle sonuçlanabilecek bir maceraya sürüklenmeyelim, biz eğer bursa,eskisehir,3istanbul takımları ile aşık atıp, belli bir vizyon ortaya koyacaksak bu en az 30bin kişilik stat ile olur. 25-35 bin kişilik stat için eshot garajı, olmadı inciraltı o da olmadı uzundere (üçkuyulardan mesafesi 4-8 km olan bir yer) çok uygun yerlerdir.

Yorum Yaz