Son Dakika
 • Mehmet Sepil: Kulüpler 14 yabancıda kalmak istiyor
  Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil, TFF ile yapılan toplantıda yabancı kuralıyla ilgili konuşulan planlamaları anlattı.
 • Halil Akbunar: 'Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağız'
  Göztepe'nin başarılı orta saha oyuncusu Halil Akbunar, Göztepe forması ile Avrupa'da oynamak istediğini belirterek, "İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" dedi. Göztepe'nin 26 yaşındaki futbolcusu Halil Akbunar, TamSaha Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Takım olarak çok güzel bir stada kavuştuklarını belirten Halil, "Çok uzun bir zaman sonra stadımız oldu. Şöyle diyebilirim; bence Türkiye'nin en iyi statlarından bir tanesi oldu. Zaten gelip de görenlerin hepsi aynı şeyi söylediler. Göztepe'nin aslında çok önceden böyle bir stadı olması lazımdı. Bu süreçte yeni stadımızda çok az maç oynayabildik. İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
 • Göztepe 20 yıllık hasreti dindirmek istiyor!
  Süper Lig'de son olarak evinde Aytemiz Alanyaspor'la 3-3 berabere kalan Göztepe'miz, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçına iddialı hazırlanıyor.
 • Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil Spor Life'de
  Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil sessizliğini Spor Life’a bozdu. Genelde röportaj vermeyi sevmeyen Sepil okul arkadaşı dergi yazarlarından Dr.İnci Haznedaroğlu Erkin’i kıramadı ve Erkin’in sorularına samimi cevaplar verdi.
 • Göztepe'de Üzen Seri
  Süper Lig'de koronavirüs arası sonrası Trabzonspor'un ardından BtcTurk Yeni Malatyaspor'a da yenilen Göztepe, son 6 maçında 5'inci yenilgisini alarak kötü bir seriye imza attı.
 • Göztepe, Malatya'da 3 puan bıraktı
  İşte maçın ayrıntıları...
 • UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı alan kulüplerimiz belli oldu
  TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterler yönünden inceledi ve 2020-2021 sezonu için UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazanan kulüpleri belirledi.
 • Göztepe Telafi Peşinde
  Süper Lig'de koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan duraklamanın ardından geçen hafta evinde lider Trabzonspor'la oynadığı maçı 3-1 kaybeden Göztepe, yarın düşme hattında yer alan BTC Türk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak.
 • Leo Schwechlen sözleşmesini feshetti
  Süper Lig’de cumartesi günü BtcTurk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak Göztepe’miz de Leo Schwechlen şoku yaşandı. Corona virüsü salgını süresince kendine ödeme yapılmadığını gerekçe gösteren Fransız oyuncu kulübe ihtarname gönderip ardından sözleşmesini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı.
 • Sessiz Çoğunluğun Sesi
  Göztepe başkanının tek gayesinin Göztepe’nin çıkarları olduğunu geçmişte onlarca kez görmüştür.

Yorumlar (3)

 • seko
  Söyledikleri haklı olabilir. ama Göztepeli olarak elimize geçen bir fırsatın siyaset uğruna harcanması kötü olur. Asıl sorun bu adama karşı olan güven. Eğer bu siyasi bir çıkış değilse 10 yıldır neredeydin. kaç defa kapını aşındırdık. Telaş şudur. 10 yılda kılımı kıpırdatmadım. Ya bu stad işi olursa bu kitleyi bir daha nasıl kandırırım. Sırf aynı siyasi düşüncede olduğunuz için bile bile kandırılmayın. Eğer gerçekten samimiyse hiç bir şeyi beklemeden hemen Uzundere de işe başlar. Ama ben size söyleyeyim mahkemeydi şuydu buydu deyip yıllarca bu işi engeller tek çivi çakmaz. karşıyaka stad sahibi olur. Biz olsun chp liyiz deriz.
 • tam35
  Eğer uzundere olursa diğer branşları layıkıyla canlandırmamıza fırsat doğar, özellikle Güney İzmir de spora yönelimi arttırmak amacıyla bence belediye de iyi görünmek için bizim gibi bir yapılanmaya destek olur (güneyin spor tesisi eksiğinin farkında), ayrıca çeşitli branşlarda açılacak spor okulları ve mevcut spor okullarının hacminin büyümesi maddi bir kazanım olarak kulübe katkı sağlıyacaktır, taraftar tabanımızı büyüterek ratingi yüksek, reklam geliri hayır için değil hak ettiği için verilen, lisanslı ürün satışı izmir genelinde yüksek hacimli bir spor kulübü oluruz. Geçmiş te destan yazdığına, gelecekte de yazabileceğini kalbinde taşıyan Göztepe taraftarı gelebilecek en ufak ulusal-uluslararası başarıda durdurulamaz işleyen bir yapı haline dönüşecektir.
 • tam35
  12-13 bin kişilik stat uğruna şimdi de önemli gelecekte çok daha önemli (artık altyapılar 7-8 yaşında bile eğitime başlıyor) bir altyapı alanı olacak Gürsel Akseli kaybetmemizle sonuçlanabilecek bir maceraya sürüklenmeyelim, biz eğer bursa,eskisehir,3istanbul takımları ile aşık atıp, belli bir vizyon ortaya koyacaksak bu en az 30bin kişilik stat ile olur. 25-35 bin kişilik stat için eshot garajı, olmadı inciraltı o da olmadı uzundere (üçkuyulardan mesafesi 4-8 km olan bir yer) çok uygun yerlerdir.

Yorum Yaz