Son Dakika
Bırakmak Aklımızda Yok !!!

Bırakmak Aklımızda Yok !!!

Fırat BAŞARAN / EGEDESONSÖZ Göztepe’nin Tavşanlı Linyintspor’a yenilerek 2.Lig’e düşmesinin ardından yaşanan olaylar bir Sarı-kırmızılı’ travmaya dönüştü.
Öfkeli taraftar önce Atatürk Stadı’nı sonra da kulüp binasını yerle bir ederken, yaşananların ardından tribünde de büyük tepki gören İmam Altınbaş başkanlığındaki yönetimin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu haline geldi.
Göztepe Başkanvekili Sabri Sadıklar Egedesonsöz’e çarpıcı açıklamalarda bulunurken, yönetimin yola devam edip etmeyeceği sorusuna da yanıt verdi.
İNSAN KENDİ KULÜBÜNÜ YAKIP YIKAR MI?
Yaşanan öfkenin kabul edilir bir yanı olmadığını ifade eden Başkanvekili Sadıklar, “Bu bir futbol terörü Her halükarda önüne geçilmeli! Devletin malına, kulübün malına, cana kastedercesine tavır gösterilmesi kabul edilemez. Dün İstanbul’da da genç bir çocuk öldü. 100 şampiyonluk, milyonlarca galibiyet bir can eder mi?” diye konuştu.
Sadıklar, faillerin gerçek Göztepe taraftarı olduğuna inanmadığını da şu sözlerle ifade etti: İnsan kendi kulübünü yakıp yıkar mı? Bunlar gerçek taraftar olamaz, provokatör!
Göztepe Başkanvekili statta başlayıp semtte devam eden öfke selinde ilginç bir detayın da altını çizdi. Tavşanlı Linyitspor’un 80.dakikada gol attığını söyleyen Sadıklar, “15 dakikada gol atamayacağımız ne malum? Koltukları kırıp, şeref tribününe neden saldırıyorsunuz?” dedi.
BIRAKMAK AKLIMIZDAN GEÇMEDİ Yaşananların heves kaçırdığını söyleyen Sadıklar şu an için yönetimin Göztepe’yi bırakması gibi bir tasarrufun söz konusu olmadığını söyledi. Sadıklar şöyle konuştu: Aklımızdan bırakmak gibi bir şey geçmedi. Gerçek Göztepelilerle yönetimin bir problemi yok. Belli kişiler problem yaratmaya çalışıyorsa onu bilemem. Bu olay bir terördür, anlaşmazlık değil. İmam Bey bu takımı amatörden buralara getirdi. Büyük bir şansızlık yaşadık ve böyle bir hadise meydana geldi. Seneye iyi bir takım kurulur, 1.Lig’e çıkarsın, aynı hataları tekrarlamaz Süper Lig’e çıkarsın. Bunları yaşatmaya gerek var mı?

Yorumlar (0)

Yorum Yaz