Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
Göztepeli Oyuncudan Şok İtiraflar

Göztepeli Oyuncudan Şok İtiraflar

Sarı kırmızılı futbolcu küme düşmenin nedenlerini bir bir anlattı.
Tavşanlı'ya yenilerek küme düşen Göztepe'de bir oyuncu şok iddialarda bulundu, “Maçtan önce ve idman sırasında arkadaşlarım yaptıkları seks partilerini birbirlerine anlattı. Takımda motivasyon sıfırdı. Oyuncular arasında gruplaşmalar var. Maç sonu soyunma odasında kavga çıktı. Hocanın disiplinsizliği bizi buralara kadar getirdi” dedi
PTT 1. Lig'de Tavşanlı Linyitspor'a yenilerek küme düşen Göztepe'de bir oyuncudan şok iddialar geldi. Bazı oyuncuların Tavşanlı Linyit maçını önemsemediğini dile getiren sarı-kırmızılı futbolcu, “Mücadele öncesinde çoğu kişi kadın muhabbeti yapıyordu. Isınırken dahi arkadaşlarım birbirlerine yaptıkları seks partilerini anlatıyordu. Motivasyon sıfırdı. Yine bazı oyuncuların Tavşanlı finali umrunda bile değildi. Maç sonu soyunma odasında üzülmeyenler dahi vardı. Bu nedenle odada kavga çıktı. Birbirimize girdik. Kimilerinin maça çıkarken ayakları titriyordu. Tecrübeli dediğimiz isimler resmen korkarak Atatürk Stadı'na çıktı. Bu şartlarda yenilgi kaçınılmaz oldu ” diye konuştu.
UMURLARINDA DEĞİL Takımda arkadaşlığın olmadığına dikkat çeken oyuncu, “Göztepe'de gruplaşmalar var. İdmanda bunu net şekilde görüyordum. 6-7 kişilik gruplar kendi hallerinde çalışıyorlardı. Maçta da o gruplar çatışma halinde oluyorlardı. Ruh denen olay bu ekibe uğramamıştı. Hocamız ise disiplini sağlayamadı. Herkesi çok rahat bıraktı. Yabancılar ise tam bir fiyaskoydu. Adamlar sadece aldıkları paralara baktılar. Göztepe'nin geleceği, konumu umurlarında dahi değildi. Bu takımın düşmesindeki en önemli sebepler bunlar. O insanlar bunun vebalini nasıl üstlenecekler bilmiyorum. Ben takım arkadaşlarıma hakkımı helal etmiyorum. Benim vicdanım rahat. Ona rağmen uykularım kaçıyor. Koskoca kulübü ne hale getirdiler” yorumunu yaptı.
Haber: Onur ATIŞ

Yorumlar (0)

Yorum Yaz