Son Dakika
Göztepeli Oyuncudan Şok İtiraflar

Göztepeli Oyuncudan Şok İtiraflar

Sarı kırmızılı futbolcu küme düşmenin nedenlerini bir bir anlattı.
Tavşanlı'ya yenilerek küme düşen Göztepe'de bir oyuncu şok iddialarda bulundu, “Maçtan önce ve idman sırasında arkadaşlarım yaptıkları seks partilerini birbirlerine anlattı. Takımda motivasyon sıfırdı. Oyuncular arasında gruplaşmalar var. Maç sonu soyunma odasında kavga çıktı. Hocanın disiplinsizliği bizi buralara kadar getirdi” dedi
PTT 1. Lig'de Tavşanlı Linyitspor'a yenilerek küme düşen Göztepe'de bir oyuncudan şok iddialar geldi. Bazı oyuncuların Tavşanlı Linyit maçını önemsemediğini dile getiren sarı-kırmızılı futbolcu, “Mücadele öncesinde çoğu kişi kadın muhabbeti yapıyordu. Isınırken dahi arkadaşlarım birbirlerine yaptıkları seks partilerini anlatıyordu. Motivasyon sıfırdı. Yine bazı oyuncuların Tavşanlı finali umrunda bile değildi. Maç sonu soyunma odasında üzülmeyenler dahi vardı. Bu nedenle odada kavga çıktı. Birbirimize girdik. Kimilerinin maça çıkarken ayakları titriyordu. Tecrübeli dediğimiz isimler resmen korkarak Atatürk Stadı'na çıktı. Bu şartlarda yenilgi kaçınılmaz oldu ” diye konuştu.
UMURLARINDA DEĞİL Takımda arkadaşlığın olmadığına dikkat çeken oyuncu, “Göztepe'de gruplaşmalar var. İdmanda bunu net şekilde görüyordum. 6-7 kişilik gruplar kendi hallerinde çalışıyorlardı. Maçta da o gruplar çatışma halinde oluyorlardı. Ruh denen olay bu ekibe uğramamıştı. Hocamız ise disiplini sağlayamadı. Herkesi çok rahat bıraktı. Yabancılar ise tam bir fiyaskoydu. Adamlar sadece aldıkları paralara baktılar. Göztepe'nin geleceği, konumu umurlarında dahi değildi. Bu takımın düşmesindeki en önemli sebepler bunlar. O insanlar bunun vebalini nasıl üstlenecekler bilmiyorum. Ben takım arkadaşlarıma hakkımı helal etmiyorum. Benim vicdanım rahat. Ona rağmen uykularım kaçıyor. Koskoca kulübü ne hale getirdiler” yorumunu yaptı.
Haber: Onur ATIŞ

Yorumlar (0)

Yorum Yaz