Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
Göztepe'yi Göztepelilere Veririm

Göztepe'yi Göztepelilere Veririm

İstanbul da ki Holding binasından aldığımız bilgilere göre, Göztepemizin küme düşmesi ve ardından yaşanan olaylar İmam Altınbaş'ı derinden etkiledi. Atatürk stadında yaşanan olaylar ve daha sonra kulüp binasına büyük zarar verilmesi başkan Altınbaş'ı değişik alternatifler düşünmeye sevk etti. Maç saatinden buyana hiçbir gazetecinin telefonlarını açmayan İmam Altınbaş yakın çevresine özellikle kulüp binasının tahrip edilmesine çok üzüldüğünü dile getirdi. Aynı zamanda Altınbaş Holding'in en tepesinde bulunan isimlerden biri olan Hasan Yalçın'ın gözünden yaralanmasının ve hala süren geçici görme kaybı yaşamasına çok üzüldüğünü söyledi. Ayrıca Göztepe'nin satılacak bir emtiya olmadığını düşündüğünü söyleyen başkan ''herhangibir durumda kulübü Göztepelilere borçsuz olarak devretmeyi" düşündüğünü yakın çevresiyle paylaştığı İstanbuldan gelen bilgiler arasında...   Göztepeliler.Com Özel Haber

Yorumlar (0)

Yorum Yaz