Son Dakika
Kılıç: ''Eksiklerine rağmen iyi futbol oynadık''

Kılıç: ''Eksiklerine rağmen iyi futbol oynadık''

Göztepe Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Boluspor karşısında 2-1 mağlup tamamladıkları maçta, eksiklerine rağmen iyi futbol oynadıklarını söyledi.   Göztepe Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Boluspor mücadelesinin ardından eksiklerine rağmen iyi futbol oynadıklarını söyledi.
Kemal Kılıç, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, çok üstün oynadıkları müsabakayı, yaptıkları hatalar sonucu kaybettiklerini belirtti.
Maçın ilk yarısında kalelerinde sadece 1 gol pozisyonu olduğunu dile getiren Kılıç, şunları kaydetti:
''İlk yarıda sayısız gol fırsatlarını değerlendiremedik. Bu kadar eksiğe rağmen müthiş futbol oynadık. Oyuncumuzun atılmasında hakem haklıydı. 1. Lig'de ilk defa bir takımın bu kadar ezici oynadığını gördüm. İki takım arasında çok fark vardı. Ancak hatalar ve şanssızlıklar üst üste geldi. Oyuncumuzun atılması, verdiğimiz geri pasın gol alması, arkasından 30-40 metreden yediğimiz ikinci gol. Belki o gol olmasa maçı kurtarabilirdik. 10 kişiyken de oyuncularım iyi bir mücadele otaya koydular.''
Kılıç, bir soru üzerine, ligde konum olarak kritik bir noktada olduklarının bilincinde olduklarını ifade ederek,''Şu anda elbette play-off'tan bahsedemeyiz. Süreç o kadar değişken ki. Öncelikle camiamıza yakışan bir yere gelmek zorundayız''dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz