Son Dakika
 • HALİL TARİHE GEÇİYOR
  Taraftarların, "Göztepe'nin çocuğu" diyerek neredeyse her maçta tribünlere çağırdığı Halil Akbunar, sarıkırmızılı kulüpte tarih yazıyor.
 • HALİL TARİHE GEÇİYOR
  Taraftarların, "Göztepe'nin çocuğu" diyerek neredeyse her maçta tribünlere çağırdığı Halil Akbunar, sarıkırmızılı kulüpte tarih yazıyor.
 • Göztepe'mizde Bursaspor Hazırlıkları Sürüyor
  Cuma günü Bursaspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.
 • BİR ATKI BİR OYUNCAK KAMPANYASI YENİDEN
  Kulübü’müzün Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağı “Bir Atkı Bir Oyuncak” kampanyası ile Göztepe arması bulunan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünler, köy okullarında okuyan ihtiyaç sahiplerine gönderilecek.
 • Göztepe ile Bursaspor 43. kez kozlarını paylaşacak
  Spor Toto Süper Lig'de cuma günü Bursaspor'u konuk etmeye hazırlanan Göztepe'miz, rakibiyle 43. kez kozlarını paylaşacak.
 • Göz-Göz şahlanacak
  Sarı-kırmızılıların yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ilk açıklamalarını Yeni Asır Gazetesi’ne yaptı:
 • Kemal Özdeş, Göztepe'nin 29. hocası oldu!
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin 2,5 yıllık sözleşme imzaladığı Kemal Özdeş, sarı-kırmızılı ekibin Süper Lig tarihindeki 29. teknik adamı oldu.
 • Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz?
  Yazarımız Tayanç Üşümezgezer'in, Sivasspor maçı için yazdığı Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz? başlıklı köşe yazısı...
 • Bayram Bektaş: "Maçın hakkı bu değildi"
  Teknik Direktörü'müz Bayram Bektaş, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası,"Maçın hakkının bu olmadığını düşünüyorum. Kırmızı kart oyun sistemimizi bozdu" dedi.
 • AVRUPA'DA ZİRVEDE
  Göztepe, Süper Lig'de son haftalarda yaşadığı kayıplarla irtifa kaybederken, Portekizli file bekçisi Beto Pimparel ise penaltı performansıyla Avrupa'nın zirvesine yerleşti.
Gürsel Aksel Elden Çıktı mı ?

Gürsel Aksel Elden Çıktı mı ?

Kocaoğlu, Bakan Kılıç'ın sözlerinden stattan vazgeçildiğini anladığını belirterek, "Stadı versinler ben yaparım" dedi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kente kazandırılması için yıllardır üzerinde tartışılan UEFA standartlarındaki 28 bin kişilik Örnekköy Stadı'na yönelik açıklamalarda bulundu. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın son söylemlerinden Örnekköy Stadı'ndan vazgeçildiğinin anlaşıldığını belirten Kocaoğlu, "Örnekköy Stadı'nı versinler, ben yaparım" dedi. Kocaoğlu, sözünün arkasında durduğunu da vurgulayarak, "Bu bana bir baba nasihatıdır. Ömrüm boyunca verdiğim sözlerin arkasında hep durdum, dururum. Yapamayacağım işleri vaat haline de getirmem" dedi. Daha büyük statlar lazım Kocaoğlu İzmir'deki diğer stat projeleriyle ilgili de eleştirelerde bulunarak şöyle konuştu: "Son tabloya bakılınca Karşıyaka ve Göztepe'ye 15'er bin kişilik iki butik statla yetinildiğinin görüldüğünü, bu konuda gerek Örnekköy, gerekse başka bir yerde bir başka tesis yapılacağından sözedilmiyor. Oysa İzmir'in daha büyük statlara ihtiyacı var." Statları TOKİ teslim alıyor İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'deki Alsancak, Karşıyaka ve Göztepe Gürsel Aksel statlarının Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'nce Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) devredildiğini de vurgulayarak, "İlginç bir gelişmedir. Statların yapımında sorun çıkarsa, TOKİ bu yerleri başka şekilde değerlendirme hakkını da kazanmıştır. Alsancak Stadı'nda 22 bin 600 metrelik alanın 4059 metrekaresi Belediyemize aittir. Alsancak'ın da TOKİ'ye devredildiğine ilişkin yazı aldık" diye konuştu. Kocaoğlu, Alsancak Stadı'nın yıkılaram yerine AVM yapılmasına karşı olduklarını bir kez daha yeniledi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz