Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
Yeni Futbol Direktörümüz Özgür Zengin

Yeni Futbol Direktörümüz Özgür Zengin

Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş bugün düzenlediği basın toplantısında yeni Futbol Direktörümüzü de açıkladı. Yapılan basın toplantısında Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş eski Altyapı Koordinatörümüz olan Özgür Zengin’in bundan sonra Futbol Direktörü olarak görev yapacağını açıkladı. Yeni Futbol Direktörümüz Özgür Zengin gerçekleşen basın toplantısında aldığı görev ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Yapılan basın toplantısında Futbol Direktörünün asli görevlendiren bahseden Özgür Zengin; “Futbol Direktörünün en önemli görevi Teknik Direktör ile yönetim arasında köprü vazifesi görmesidir. Futbolun tüm birimlerinden sorumlu kişidir. Ülkemizde yeni yeni oluşan ama yurt dışında uzun zamandır kullanılan bir kavramdır. Teknik Direktörün bütün mesaisini, enerjisini, motivasyonunu saha içine vermesi, saha dışında yapılacak işlerle enerjisini bölmemesi ve tamamen takımımızın başarısına konsantre olması amacıyla oluşturulmuş bir birimdir.” dedi. Gelecek dönemle ilgili çalışma prensiplerinden de bahseden Futbol Direktörümüz Özgür Zengin; “Takımın çıkarlarını kendi çıkarları üstünde gören, egosu yüksek olmayan, biz duygusu ile çalışabilen, Göztepe’nin öz kaynaklarından gelen genç oyuncularla, scout ekibinin takip ettiği ligin kaliteli oyuncularından oluşan kadroyu bir takım haline getirip Göztepe’nin ruhu ile sahaya yansıtabilen enerjik ve dinamik bir takım yaratmak istiyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz