Son Dakika
  • Göztepe'nin Ayak Sesleri
    Süper Lig'de Göztepe fırtınası esmeye başladı. Sezonun ilk 4 haftasında sadece 1 galibiyet alabilen sarı-kırmızılılar milli maç arasından sonra kendine geldi.
  • Yasin Öztekin Sosyal Medyayı Salladı
    Trabzonspor’u 2-1 mağlup eden Göztepe’de, takımının galibiyet gollerini atan Yasin Öztekin, ikinci golünü Cristiano Ronaldo tarzı kutlayınca Yasin’in gol sevinçleri sosyal medyada günün konusu oldu.
  • Göztepe deplasman kabusundan uyandı!
    Süper Lig'de son deplasman galibiyetini geçen sezonun 15. haftasında alan Göztepe, Trabzonspor'u 2-1 yenerek 11 deplasman karşılaşmasının ardından sahadan 3 puanla ayrıldı.
  • Penaltı yemeyen kaleci: Beto
    Göztepe'mizin Portekizli kalecisi Beto, Trabzonspor ile oynanan Süper Lig maçında Burak Yılmaz'ın penaltısını kurtardı. Beto kurtardığı bu penaltıyla hem 2-0'lık skoru korudu hem de müthiş bir penaltı istatistiğine imza attı.
  • Trabzonspor Maçının Ardından
    Teknik Direktörümüz Bayram Bektaş, 2-1 galibiyetimiz ile sona eren Trabzonspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.
  • 6. Hafta: Trabzonspor 1-2 Göztepe
    Göztepe'miz Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Trabzonspor'a konuk oldu.
  • Trabzonspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladık
    üper Lig'in 6. haftasında Trabzonspor'a konuk olacak olan Göztepe'miz bugün Trabzon'da gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını tamamladı.
  • Göztepe, Trabzonspor deplasmanında.
    Ligde geçen hafta Kayserispor'u mağlup ederek 2. galibiyetini alan Göztepe'miz, Trabzonspor karşısında 11 maç sonra deplasmanda üç puan almak için mücadele edecek..
  • Trabzonspor - Göztepe Maç Önü
    Göztepe'miz 6. hafta mücadelesinde Trabzonspor'a konuk olacak. Cumartesi günü saat 19.00'da Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda başlayacak olan maç öncesinde iki takımın bazı önemli istatistikleri...
  • Urla Günlüğü: 20 Eylül 2018
    Süper Lig'in 6. haftasında Trabzonspor'a konuk olacak olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile İzmir'deki hazırlıklarını tamamladı.
2.Lig de Gerçekleşen Transferler

2.Lig de Gerçekleşen Transferler

Beyaz GrupAydınspor 1923 Teknik Direktör:Hüsnü Özkara Gelenler:Kazım Sarı (Göztepe), Özgür Uysal (Göztepe), Mümin Aysever (İnegölspor), Bayram Çetin (İnegölspor). Gidenler: Çankırıspor Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler:Eşref Koçak (Giresunspor) Denizli Bld. Teknik Direktör:Tahir Çopur Gelenler: Gidenler:Çağrı Ortakaya (Giresunspor) Gaziosmanpaşa Teknik Direktör:Taşkın Güngör Gelenler:Özkan Yılmaz (Kırıkhanspor) Gidenler:Berk Baran (İnegölspor), Özgür Yılmaz (Giresunspor), Ethem Yılmaz (Eyüpspor), Tahir Çopur (TD) Giresunspor Teknik Direktör:Ahmet Ertem Gelenler:Hasan Güleryüz (Kızılcahamamspor), Eşref Koçak (Çankırıspor), Özgür Yılmaz (Gaziosmanpaşa), Hüsamettin Tut (Orduspor), Çağrı Ortakaya (Denizli Bld), Adlan Canlıka (Gaziantep BŞB), Gazanfer Aydın (Sakaryaspor), Emre Özgiven (Bugsaşspor), Ozan Kılıçoğlu (Anadolu Üsküdar 1908), Ömer Faruk Özgen (Beşiktaş), Sefa Akın Başıbüyük (1461 Trabzonspor) Gidenler:Aydın Kuzu, Tayfun Özkan, Sedat Yeşilkaya, Sezer Sezgin, Süleyman Varlık (Alanyaspor), Fatih Şen, Ergün Penbe (TD) Göztepe Teknik Direktör:Erhan Altın Gelenler:Yavuz Eraydın (Tavşanlı Linyitspor), Egemen Gençalp (İstanbul Güngören), Enes Kubat (Ankaragücü), Volkan Özcan (Kayseri Erciyesspor), Adem Çalık (Tepecik A.Ş.), Tolga Çavdar (FV Kahramanmaraşspor), Osman Fırat (Karşıyaka), Alper Sabutay Büyülken (Kartalspor), Raif Demir (İnegölspor), İlyas Çakmak (Balıkesirspor/Çaykur Rizespor), Mehmet Ayaz (Tavşanlı Linyitspor), Berkay Öztuvan (Adana Demirspor/Fenerbahçe), Furkan Alamak (RKC Waalwijk), Emin Yalın (Tokatspor), Mesut Yılmaz (Çaykur Rizespor) Gidenler:Veli Kızılkaya (Adanaspor), Ramazan Sal (Ankaraspor), Orhan Taşdelen (Ankaraspor), Ferhat Odabaşı (Orduspor), Kazım Sarı (Aydınspor 1923), Özgür Uysal (Aydınspor 1923), Furkan Şeker (Ankaraspor), Abdullah Çetin (Çankırıspor), Hüseyin Cankurt Atasoy (Fatih Karagümrük) Gümüşhanespor Teknik Direktör:Metin İlhan Gelenler:Selçuk Bice (Kızılcahamamspor) Gidenler: Hatayspor Teknik Direktör: Gelenler:Savaş Esen (Eyüpspor) Gidenler:Ali Türkan (İnegölspor) İnegölspor Teknik Direktör:Mehmet Bulut Gelenler:İlker Cihan (Bayrampaşa), Hamdi Tevfik Altınok (Bayrampaşa), Soner Cihan (Bayrampaşa), Bilal Özdemir (Tavşanlı Linyit), Berk Baran (Gaziosmanpaşa), Erman Ergin (Körfez FK), Menderes Önkuzu (Sarıyer), Ali Türkan (Hatayspor) Gidenler:Raif Demir (Göztepe), İlhan Depe (Balıkesir), Mümin Aysever (Aydınspor 1923), Sofu Baykal (Zonguldakspor), Ferit Erişçi (Turgutluspor), Bayram Çetin (Aydınspor 1923), Doğan Özcan, Fatih Gülmez, Serhad Kalkavan, Ekrem Vatansever, Deniz Durmuş, Özgür Mollamehmetoğlu, Gökhan Arslan, Sefa Cengiz, Engin Memişler, Oğuz Kocabal (Ankaraspor) Kartalspor Teknik Direktör:Şaban Yıldırım Gelenler:Osman Kurtuldu (Sarıyer), Kerim Boluk (Orhangazispor), Muharrem Efe (Körfez FK), Fırat Sezer (Körfez FK), Burak Akdiş (Körfez FK), Mesut Uzun (Trabzon Kanuni FK), Muammer Erdoğdu (Gabala FC), Ramiz Ok (Batman Petrolspor), Cevat Kuy (MP Antalyaspor) Gidenler:Alper Sabutay Büyülken (Göztepe), Ersen Çilingir (Yeni Malatyaspor), Haydar Yılmaz (Alanyaspor), Uğur Akdemir (Sivasspor), Oktay Demircan (1461 Trabzon), Mehmet Uslu (Konyaspor), Fahri Tatan (Yeni Malatyaspor), Timucin Aşçıgil (Alanyaspor), Efecan Karaca (Alanyaspor), İlhan Şahin (Pendikspor), Ferdi Başoda (Altay), Ahmet Gökhan Güney, Olgay Coşkun, Zafar Babajanov, Deyvison Denilson, Eze Vincent, Ali Zitouni, Eser Yağmur, Uğur Yılmaz, Yaser Yıldız. Kırklarelispor Teknik Direktör:Bilgin Erdem Gelenler: Gidenler:Serkan Sözmen (Bandırmaspor) Pendikspor Gelenler:İlhan Şahin (Kartalspor), Gökhan Demir (Balıkesirspor) Gidenler: Sarıyer Teknik Direktör:Mehmet Birinci Gelenler:Kılıçarslan Kopuz (Bandırmaspor) Gidenler:Osman Kurtuldu (Kartalspor), Menderes Önkuzu (İnegölspor) Tokatspor Teknik Direktör:Mehmet Şahan Gelenler: Gidenler:Alihan Kubalas (Altay), Erhan Kuşkapan (Bandırmaspor), Ozan Solak (Yeni Diyarbakırspor), Emin Yalın (Göztepe), Gökhan Payal (Sivaspor), Vedat Aşkan (Çorum Belediyespor), Caner Turp (Beşiktaş), Bilal Çubukçu (Almanya), Suat Mutlu (Diyarbakır BŞB), İbrahim Taylan Uzunoğlu, Ercan Güneri, Fatih Özdemir, Feridun Sungur, Veysi Durmaz, Emrah Umut
Turgutluspor
Teknik Direktör:Gelenler:Ferit Erişçi (İnegölspor) Gidenler:Mehmet Sait Ulucan (Bayrampaşa) Yeni Malatyaspor Teknik Direktör:Özcan Kızıltan Gelenler:Erşen Çilingir (Kartal), Özcan Dağ (Balıkesir), Serkan Göksu (Galatasaray), Necdet Kaba (Fethiye), Fahri Tatan (Kartalspor), Mikhail Albayrak (Eskişehirspor) Gidenler:Ziya Aydın, Emrah Ekmekçi, Ömer Hacısalihoğlu (Bayrampaşa), Evren Kürkçü, Mustafa Cevahir (Altay), Hüzeyfe Doğan, Okan Öztürk, Yılmaz Özeren, Hacı Mustafa Karabulut, Muhammed Şeker, Erdal Sezek. Kırmızı Grup Alanyaspor Teknik Direktör:Mehmet Altıparmak Gelenler:Süleyman Varlık (Giresunspor), Haydar Yılmaz (Kartalspor), Timur Aşçıgil (Kartalspor), Efecan Karaca (Kartalspor) Gidenler: Altay Teknik Direktör:Ümit Kayıhan Gelenler:Şehmus Özer (Karşıyaka), Mehmet Budak (Eyüpspor), Yüksel Kayaalp (Siirtspor), Burak Akyıldız (Adana Demirspor), Alihan Kubalas (Sivasspor/Tokatspor), Ardahan Gündoğdu (Çanakkale Dardanel), Selçuk Çalışır (Denizli Bld), Mustafa Cevahir (Yeni Malatyaspor), Ferdi Başoda (Kartalspor). Gidenler:Yunus Altun, Burak Karaduman (Karşıyaka), Serkan Akın, Yakup Sertkaya, Volkan Altın, Hüseyin Kuday, Turgut Uçar (TD), Abdülkadir Kuzey, Hasan Erbey (Fenerbahçe), İsa Akgöl (Gaziantep BŞB) Altınordu Teknik Direktör:Hüseyin Eroğlu Gelenler:Erce Kardeşler (Oyak Renaultspor), Yaşar Kaya (Sancaktepe Bld.), Kemal Cingirt (Balıkesirspor), Gökhan Karadeniz (Nilüfer Bld.), Kerem Arslan (Stutgart Kickers), Timur Temeltaş (Kaiserslautern), Mert Hakan Yandaş (Oyak Renaultspor), Doğan Karakuş (Kocaelispor) Gidenler: Ankaragücü Teknik Direktör:Hayati Soydaş Gelenler: Gidenler:Enes Kubat (Göztepe), Bilal Gülden (Kayserispor), Timur Bayram Özgöz (MP Antalyaspor), Mehmet Çoğum (Tavşanlı Linyitspor) Bandırmaspor Teknik Direktör:Hüseyin Yenikan Gelenler:Emre Yüksektepe (Galatasaray), Serkan Sözmen (Kırklarelispor), Hakkı İsmet Şimşek (Beylerbeyi), Müslüm Aydoğan (İstanbulspor), Furkan İlker Baştan (Nazilli Belediyespor), Timur Kosovalı (Kayseri Şeker), Erhan Kuşkapan (Tokatspor) Gidenler:Kılıçarslan Kopuz (Sarıyer), Metin Tuğlu (Körfez FK), Bülent Bal, Murat Selvi, Tuncay Süren Bayrampaşa Teknik Direktör:Murat Şenvardar Gelenler:Ömer Hacısalihoğlu (Yeni Malatyaspor), Tufan Deniz Gelen (Orhangazispor), Gökhan Kılınç (Körfez FK), Mehmet Sait Ulucan (Turgutluspor), Can Akgün (Sumgayıt PFC), Yusuf Onur Arıkan (MP Antalyaspor), Volkan Dikmen (Tavşanlı Linyitspor) Gidenler:Abdullah Topkara (SB Elazığspor), İlker Cihan (İnegölspor), Hamdi Tevfik Altınok (İnegölspor), Soner Cihan (İnegölspor), Ziya Alkurt (Orduspor), Aytaç Uçar (Eyüpspor), Mehmet Düz, Serkan Göksu, İlhan Çelikay, Hakan Özkara, Emin Sarı, Erdi Güncan, Tufan Zahid Arslan (Nazilli Bld.), İhsan Yelis, Ahmet Yapıcı, Ali Ferhat Aksoy. Bozüyükspor Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler: Bugsaşspor Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler:Emre Özgiven (Giresunspor) Diyarbakır BŞB Teknik Direktör:Turhan Özyazanlar Gelenler:Erhan Yıldırım (Kızılcahamamspor), Mehmet Uğur Tülümen (Kızılcahamamspor), Suat Mutlu (Tokatspor). Gidenler: Eyüpspor Teknik Direktör:Mehmet Şansal Gelenler:Aytaç Uçar (Bayrampaşa), Tuncay Maldan (Ofspor), Güven Güneri (Zonguldak Kömürspor), Ahmet Üner (Karagümrük), Aytek Öktem (Tepecikspor), Furkan Aydın (Fenerbahçe), Ethem Yılmaz (Gaziosmanpaşa), Fatih Altundağ (Kalev Tallinn), Nizamettir Yaşar (Keçiörengücü), Mesut Özkalkan (Gölcükspor), Mehmet Can Kasap (Çaykur Rizespor), Uğur Bingöl (Sancaktepe Bld.), Emrah Ateş (Batman Petrolspor). Gidenler:Mehmet Budak (Altay), Savaş Esen (Hatayspor), Selçuk Özkan (Orduspor), Ali Kemal Yükseker (Bergame Belediye), Alp Eren Kabak (Ankara Demirspor). İstanbul Güngören Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler:Egemen Gençalp (Göztepe) İskenderun DÇ Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler:Çağlar Ayan (İskenderun DÇ) Kızılcahamamspor Teknik Direktör:Serdar Bozkurt Gelenler:Batuhan Er (Keşan Anafartalarspor), Zafer Çil (Kastamonuspor), Taner Taşçı (Adana Demirspor), Selçuk Kılıç (Şekerspor), Çağlar Ayan (İskenderun DÇ), Taha Evke (Oyak Renaultspor) Gidenler:Hüseyin Bak (Darıca GB), Mülayim Erdem (Körfez FK), Volkan Tercan (Körfez FK), Selçuk Bice (Gümüşhanespor), İbrahim Ferdi Coşkun (Gaziantep BBSK), Mertgül Çapoğlu (Alanyaspor), Erhan Yıldırım (Diyarbakır BBSK), Mehmet Uğur Tülümen (Diyarbakır BBSK), Hasan Güleryüz (Giresunspor). Körfez FK Teknik Direktör:Bülent Baturman Gelenler:Mülayim Erdem (Kızılcahamamspor), Volkan Tercan (Kızılcahamamspor), Metin Tuğlu (Bandırmaspor) Gidenler:Gökhan Kılınç (Bayrampaşa), Muharrem Efe (Kartalspor), Fırat Sezer (Kartalspor), Burak Akdiş (Kartalspor), Erman Ergin (İnegölspor) Nazilli Bld. Teknik Direktör:Armağan Turhan Gelenler:Tufan Zahid Arslan (Bayrampaşa) Gidenler:Furkan İlker Baştan (Bandırmaspor) Ofspor Teknik Direktör:Tolgay Kerimoğlu Gelenler: Gidenler:Tuncay Maldan (Eyüpspor) Pazarspor Teknik Direktör:Şevki Tonyalı Gelenler: Gidenler: Tepecik A.Ş. Teknik Direktör:Enver Şen Gelenler: Gidenler:Adem Çalık (Göztepe), Aytek Öktem (Eyüpspor)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz