Son Dakika
TFF 2. Lig Gerçekleşen Transferler

TFF 2. Lig Gerçekleşen Transferler

BEYAZ GRUP

 

Anadolu Selçukluspor

Teknik Direktör: Nafi Bilaloğlu Gelenler:Uğur Yılmaz (Kartalspor), Emrah Çetin (Bugsaşspor), İsmail Türk (Bugsaşspor), Hüseyin Keleş (Çankırıspor), Gökay Işıtan (Hacettepe), Abdülkerim Kılıç (Konyaspor - Kiralık), Aykut Uluç (Konyaspor - Kiralık), Emre Akdağ (Konyaspor - Kiralık), Melih Vardar (Bucaspor - Kiralık), Ramazan Durdu (Giresunspor) Gidenler:Yusuf Akyel (Adana Demirspor), Kenan Karışık (Fethiyespor), Rıdvan Sağlam (Giresunspor), Ali Kafadar (Manavgat Evrensekispor), Semih Türe  

Aydınspor1923

Teknik Direktör:Hüsnü Özkara Gelenler:Kazım Sarı (Göztepe), Özgür Uysal (Göztepe), Mümin Aysever (İnegölspor), Bayram Çetin (İnegölspor), Ahmet Kesim (Galatasaray), Baran Yardımcı (Antalyaspor), Sefa Aksoy (Gaziantep BŞB), Hakan Macit (Gaziantep BŞB) Gidenler:Selahaddin Dinçel (TD - Bergama Belediyespor), Emre Gümüşkaya (Orduspor), Sercan Sevinç (Bergama Belediyespor), Onur Kerman   Çanakkale Dardanelspor Teknik Direktör:Tamer Tuna Gelenler:Hakan Barış (Arminia Bielefeld), Ensar Enes Baykan (Borussia Dortmund), Mehmet Mert Özkaptan (Altınordu), Serkan Çiftçi (Strum Graz), Doğancan Topal (Beşiktaş) Gidenler:Ardahan Gündoğdu (Altay), Erhan Karayer, Okan Sarı, Ömer Altınay, Seyit Güner, Uğur Parlak (Yeni Diyarbakırspor - Kiralık), Süleyman Moroğlu, Alican Özaltun, Emre Yayla   Çankırıspor Teknik Direktör: Gelenler:Barış Tekin (Nancy), Bedrican Özdoğan (Bursaspor), Abdullah Çetin (Göztepe), Serkan Çelik (Siirtspor), Resul Ekrem Bilim (Siirtspor), Niyazi Nayernazlı (Manavgat Evrensekispor), Alihan Ünal (Keçiörengücü), Emin Dinçer (Isparta Emrespor), Emrah Özkan (Kastamonuspor), Onur Çakmakçı (Eskişehirspor - Kiralık) Gidenler:Eşref Koçak (Giresunspor), Hüseyin Keleş (Anadolu Selçukluspor), Ömür Hacısalihoğlu (Bayrampaşa), Rıdvan Koçer (Gümüşhanespor), Yahya Alpaslan (Keçiörengücü), Nuri Çakır (Sancaktepe Belediyespor), Serhad Kaya (Erzurum Büyükşehir Belediyespor), Ali Yakup (Payas Belediyespor 1975), Sezai Zehiroğlu (FV İllertissen), Can Polat, Göksu Hasancık, Celal Emiştekinkaraca, Yunus Yurdaş (Kızılcabölükspor - Kiralık), Gürkan İzmirlioğlu   Gaziosmanpaşa Teknik Direktör:Taşkın Güngör Gelenler:Özkan Yılmaz (Kırıkhanspor), İbrahim Taylan Uzunoğlu (Tokatspor), Sofu Baykal (İnegölspor), Erman Sarı (Kayseri Şekerspor) Gidenler:Özgür Yılmaz (Giresunspor), Berk Baran (İnegölspor), Gökhan Ünver (Tarsus İdman Yurdu), Ramazan Karaca (Tarsus İdman Yurdu), Onur Garip (Hatayspor), Fatih Öztürk (Hatayspor), Ethem Yılmaz (Eyüpspor), Mehmet Ali Kıran (Turgutluspor), Ömer Fırat Çelik (Körfez Futbol Kulübü), Emrah Kiraz (Yeni Diyarbakırspor), Sedat Debreli, Ekrem Kerem Türker Giresunspor Teknik Direktör:Ahmet Ertem Gelenler:Hasan Güleryüz (Kızılcahamamspor), Eşref Koçak (Çankırıspor), Özgür Yılmaz (Gaziosmanpaşa), Hüsamettin Tut (Orduspor), Çağrı Ortakaya (Denizli Bld), Adlan Canlıka (Gaziantep BŞB), Gazanfer Aydın (Sakaryaspor), Emre Özgiven (Bugsaşspor), Ozan Kılıçoğlu (Anadolu Üsküdar 1908), Ömer Faruk Özgen (Beşiktaş), Sefa Akın Başıbüyük (1461 Trabzonspor), Selim Akbulut (Şanlıurfaspor), Tuncay Süren (Manisaspor), Uğur Uğur (Göztepe), Rıdvan Sağlam (Anadolu Selçuklu), Eray Çalışkan (Tepecikspor) Gidenler:Aydın Kuzu (Tokatspor), Tayfun Özkan, Sedat Yeşilkaya, Sezer Sezgin, Süleyman Varlık (Alanyaspor), Fatih Şen, Ergün Penbe (TD), Cem Karahan (Bozüyükspor), Atilla Erel, Mutlu Sarıaydın, Zeki Gündoğdu, Uğur Işıkal, Ramazan Durdu (Anadolu Selçukluspor), Veysel Kılıç, Şükrü Can (Bingöl Belediye - Kiralık), Furkan Işıkdemir (Sandıklıspor - Kiralık) Yasin Çakmak, Ümit Teke, Mehmet Akif Önal   Göztepe Teknik Direktör:Erhan Altın Gelenler:Yavuz Eraydın (Tavşanlı Linyitspor), Egemen Gençalp (İstanbul Güngören), Enes Kubat (Ankaragücü), Volkan Özcan (Kayseri Erciyesspor), Adem Çalık (Tepecik A.Ş.), Tolga Çavdar (FV Kahramanmaraşspor), Osman Fırat (Karşıyaka), Alper Sabutay Büyülken (Kartalspor), Raif Demir (İnegölspor), İlyas Çakmak (Balıkesirspor/Çaykur Rizespor), Mehmet Ayaz (Tavşanlı Linyitspor), Berkay Öztuvan (Adana Demirspor/Fenerbahçe), Furkan Alamak (RKC Waalwijk), Mesut Yılmaz (Çaykur Rizespor) Gidenler:Veli Kızılkaya (Adanaspor), Ramazan Sal (Ankaraspor), Orhan Taşdelen (Ankaraspor), Ferhat Odabaşı (Orduspor), Kazım Sarı (Aydınspor 1923), Özgür Uysal (Aydınspor 1923), Furkan Şeker (Ankaraspor), Abdullah Çetin (Çankırıspor), Hüseyin Cankurt Atasoy (Fatih Karagümrük), Ergin Keleş (Adanaspor), Oğuzhan Öztürk (Balçova Belediye - kiralık), Usame Öztoprak (Balçova Belediye - kiralık), Mesut Günaydın (Balçova Belediye - kiralık), Uğur Uğur (Giresunspor), Şamil Ünal (Kahramanmaraşspor) Gümüşhanespor Teknik Direktör:Metin İlhan Gelenler:İzzet Akgül (UR Namur), Enes Çimen (SG 06 Betzdorf), Selçuk Biçe (Kızılcahamamspor), Yunus Söylemez (Körfez FK), Hasan Yaranlı (Ofspor), Salim Kaya (Tarsus İdman Yurdu), Rıdvan Koçer (Çankırıspor), Ali Osman (Pazarspor), Cihat Can Yiğit (Yimpaş Yozgatspor), Berkay Onarıcı (Bursa Nilüferspor), Kamber Arslan (Körfez FK) Gidenler:Rahmi Muhammet Akyazı (Bugsaşspor), Abuzer Gaffar Toklu (Yeni Diyarbakırspor), Barış Serbest (Düzyurtspor), İlyas Ekiz, Ercan Berat Aktaş, Burak Altunay   Hatayspor Teknik Direktör: Ahmet Taşyürek Gelenler:Taylan Eliaçık (Gaziantep BŞB), Halil Karataş (Fethiyespor), Taylan Aydoğan (Kahramanmaraşspor), Erol Yükseker (Tepecikspor), Savaş Esen (Eyüpspor), Onur Garip (Gaziosmanpaşa), Fatih Öztürk (Gaziosmanpaşa), Aydın Arslan (Tarsus İdman Yurdu), Samet Günhan (Bursa Nilüferspor), Volkan Serim (Kırıkhanspor) Gidenler:Ali Türkan (İnegölspor), Selçuk Baştürk (Turgutluspor), Yusuf Orhan (Sandıklıspor), Burhan Coşkun, Berkay Gündoğan, Evren Avşar, Mehmet Balcı, Gökhan Kök İnegölspor Teknik Direktör:Mehmet Bulut Gelenler:Tevfik Altıok (Bayrampaşa), Soner Cihan (Bayrampaşa), İlker Cihan (Bayrampaşa), Bilal Özdemir (Tavşanlı Linyitspor), Berk Baran (Gaziosmanpaşa), Erman Ergin (Körfez FK), Menderes Önkuzu (Sarıyer), Ali Türkan (Hatayspor), Cem Demir (Ofspor), Gökhan Güleç (Hazar Lankaran), Olgay Coşkun (Kartalspor), Metin Akan (Adanaspor), Gökhan Güleç (Şanlıurfaspor) Gidenler:İlhan Depe (Balıkesirspor), Raif Demir (Göztepe), Mümin Aysever (Aydınspor 1923), Sofu Baykal (Gaziosmanpaşa), Ferit Erişçi (Turgutluspor), Bayram Çetin (Aydınspor 1923), Oğuz Kocabal (Ankaraspor), Ömer Faruk Çelimli (İstanbulspor - Kiralık), Doğan Özcan (Ankara Demirspor), Fatih Gülmez (Ankara Demirspor), Serhad Kalkavan, Ekrem Vatansever, Deniz Durmuş, Özgür Mollamehmetoğlu (Gölcükspor), Engin Memişler   Kartalspor Teknik Direktör:Şaban Yıldırım Gelenler:Osman Kurtuldu (Sarıyer), Kerim Boluk (Orhangazispor), Muharrem Efe (Körfez FK), Fırat Sezer (Körfez FK), Burak Akdiş (Körfez FK), Mesut Uzun (Trabzon Kanuni FK), Muammer Erdoğdu (Gabala FC), Ramiz Ok (Batman Petrolspor), Cevat Kuy (MP Antalyaspor) Gidenler:Alper Sabutay Büyülken (Göztepe), Ersen Çilingir (Yeni Malatyaspor), Haydar Yılmaz (Alanyaspor), Uğur Akdemir (Sivasspor), Oktay Demircan (1461 Trabzon), Mehmet Uslu (Konyaspor), Fahri Tatan (Yeni Malatyaspor), Timucin Aşçıgil (Alanyaspor), Efecan Karaca (Alanyaspor), İlhan Şahin (Pendikspor), Ahmet Gökhan Güney, Olgay Coşkun (İnegölspor), Zafar Babajanov, Deyvison Denilson, Eze Vincent, Ali Zitouni, Eser Yağmur, Uğur Yılmaz, Yaser Yıldız Kırklarelispor Teknik Direktör:Bilgin Erdem Gelenler:Hayrettin Çınar (Gaziantep BŞB), Gökhan Şanlıtürk (Arsinspor), Tahir Türker (Kahramanmaraş BŞB), Bulut Basmaz (Bucaspor) Gidenler:Alişan Şeker (Orduspor), Hüseyin Yakup Düz (Gaziantep BŞB), Serkan Sözmen (Bandırmaspor), Sezer Güler (Tarsus İdman Yurdu), Serdar Karkın (Tarsus İdman Yurdu), Mustafa Kaya (Silivrispor) Pendikspor Teknik Direktör: Gelenler:İlhan Şahin (Kartalspor), Gökhan Demir (Balıkesirspor), Anıl Gir (Beylerbeyi), Yakup Bugün (1461 Trabzonspor), Deniz Durmuş (İnegölspor) Gidenler:İlkay Demir (Tavşanlı Linyitspor), Semih Erdem (Kızılcahamamspor), Evren Kilarci (Bugsaşspor), Erdem Koçal (Derince Belediyespor)   Sarıyer Teknik Direktör:Mehmet Birinci Gelenler:Kılıçarslan Kopuz (Bandırmaspor), Abdurrahman Kırmacı (Ofspor), Ömer Şengöz (Bozöyükspor), Mustafa Oruçli (Yalovaspor), Muhammed Türkmen (Ankaragücü), Hamza Gezmiş (Şanlıurfaspor) Gidenler:Osman Kurtuldu (Kartalspor), Menderes Önkuzu (İnegölspor), Barış Bakır (Nazilli Bld.), Egemen Kulaç (Denizlispor), Uğur Erdoğan (Körfez FK), Cüneyt Çelik (Boluspor), Ulaç Çağlayan, Yusuf Bayram Tarsus İdman Yurdu Teknik Direktör: Gelenler:Ali Temur (Manavgat Evrensekispor), Koray Kurt (Keçiörengücü), Ünal Avcı (Keçiörengücü), Ramazan Karaca (Gaziosmanpaşa), Gökhan Ünver (Gaziosmanpaşa), Sezer Güler (Kırklarelispor), Ömer Kaplan (Turgutluspor), Serdar Karkın (Kırklarelispor), Abdullah Temircan (Bozüyükspor) Gidenler:İsmail Özgür Göktaş (Derince Bld), Ferhat Duman, Sertaç Şahin, Aydın Arslan, Hasan Fidan, Aykut Öngel, Mustafa Marangoz, Fatih Kara (Bugsaşspor), Salim Kaya (Gümüşhanespor), Kemal Samet Özen, Serkan Silan   Tokatspor Teknik Direktör:Mehmet Şahan Gelenler:Yaşar Kabakçı (Fethiyespor), Dündar Denizhan (Şekerspor), Erkan Ferin (Darıca Gençlerbirliği), Aşkın Çift (Düzyurtspor), Caner Turp (Beşiktaş - Kiralık), Volkan Kabadayı (Fethiyespor), Aydın Kuzu (Giresunspor), Dündar Denizhan (Çamlıdere Şekerspor), Fırat Çakmak (Bugsaşspor) Gidenler:Alihan Kubalas (Altay), Erhan Kuşkapan (Bandırmaspor), Ozan Solak (Yeni Diyarbakırspor), Gökhan Payal (Sivaspor), Vedat Aşkan (Çorum Belediyespor), Bilal Çubukçu (Almanya), Suat Mutlu (Diyarbakır BŞB), İbrahim Taylan Uzunoğlu (Gaziosmanpaşa), Ercan Güneri, Fatih Özdemir, Feridun Sungur, Veysi Durmaz, Emrah Umut, Oğuz Özden (Bugsaşspor), Furkan Özyurt (Pazarspor), Berk Kal (Darıca GB)   Turgutluspor Teknik Direktör: Gelenler:Ferit Erişçi (İnegölspor), Berat Tosun (Gençlerbirliği), Salim Çoğupligil (Çamlıdere Şekerspor), Mehmet Albayrak (Körfez FK), Tolgahan Ulusoy (Manisaspor), Selçuk Baştürk (Hatayspor), Emre Toraman (Karşıyaka), Mehmet Ali Kıran (Gaziosmanpaşa) Gidenler:Raşit Sevindir (Adana Demirspor), Youssef Yeşilmen (Şanlıurfaspor), Emrehan Ceylan (Eyüpspor), Mehmet Sait Ulucan (Bayrampaşa), Bahadır Sekizkardeş (Bozüyükspor), Fatih Yılmazlar (Balçova Belediyespor), Şahin Karaca (Menemen Belediyespor), Cemal Doğu, Bülent Tek, Mert Narin (Bergama Belediyespor - Kiralık) Yeni Malatyaspor Teknik Direktör:Özcan Kızıltan Gelenler:Erşen Çilingir (Kartal), Özcan Dağ (Balıkesir), Serkan Göksu (Galatasaray), Necdet Kaba (Fethiye), Fahri Tatan (Kartalspor), Mikhail Albayrak (Eskişehirspor), Mustafa Şen (Balıkesirspor), Koray Şanlı (Adanaspor), Coşkun Yılmaz (Altınordu) Gidenler:Ömür Hacısalihoğlu (Bayrampaşa), Mustafa Cevahir (Altay), Yılmaz Özeren (Tepecikspor), Hacı Mustafa Karabulut (Bandırmaspor), Samet Yeniceli (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor), Erdal Sezek, Muhammed Şeker, Okan Öztürk, Hüzeyfe Doğan, Evren Kürkçü, Emrah Ekmekçi, Ziya Aydın, Burak Acıl  

KIRMIZI GRUP

 

Alanyaspor

Teknik Direktör:Mehmet Altıparmak Gelenler:Süleyman Varlık (Giresunspor), Haydar Yılmaz (Kartalspor), Timur Aşçıgil (Kartalspor), Efecan Karaca (Kartalspor), Ekrem Sarıçam (Fethiyespor), Kerem Gülbahar (Balıkesirspor), Onur Acar (Balıkesirspor), Koray Çölgecen (Adanaspor), Aydın Çetin (Boluspor), Murat Özavcı (Tavşanlı Linyitspor), Mertgül Çapoğlu (Kızılcahamamspor), Serhat Sağat (Bugsaşspor), Türker Toptaş (Tepecikspor) Gidenler:Rıza Şen (Körfez Futbol Kulübü), Levent Taşkın (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor), Tanju Yavuz (Tekirdağspor), Tayfun Seven, Semavi Özgür, Mehmet Öncan, İskender Köksal, Abdullah Eryılmaz Altay Teknik Direktör:Ümit Kayıhan Gelenler:Şehmus Özer (Karşıyaka), Mehmet Budak (Eyüpspor), Yüksel Kayaalp (Siirtspor), Burak Akyıldız (Adana Demirspor), Alihan Kubalas (Sivasspor/Tokatspor), Ardahan Gündoğdu (Çanakkale Dardanel), Selçuk Çalışır (Denizli Bld), Mustafa Cevahir (Yeni Malatyaspor), Çetin Güngör (Çaykur Rizespor) Gidenler:Yunus Altun, Burak Karaduman (Karşıyaka), Serkan Akın, Yakup Sertkaya, Volkan Altın, Hüseyin Kuday, Turgut Uçar (TD), Hasan Erbey (Fenerbahçe), İsa Akgöl (Gaziantep BŞB) Altınordu Teknik Direktör:Hüseyin Eroğlu Gelenler:Erce Kardeşler (Oyak Renaultspor), Yaşar Kaya (Sancaktepe Bld.), Kemal Cingirt (Balıkesirspor), Gökhan Karadeniz (Nilüfer Bld.), Kerem Arslan (Stutgart Kickers), Timur Temeltaş (Kaiserslautern), Mert Hakan Yandaş (Oyak Renaultspor), Doğan Karakuş (Kocaelispor) Gidenler:Mehmet Mert Özkaptan (Dardanelspor), Caner Akgün (Trabzon Kanuni FK), Efe Karaoğlu, Yusuf Büküşoğlu, Coşkun Yılmaz (Yeni Malatyaspor) Ankaragücü Teknik Direktör:Hayati Soydaş Gelenler: Gidenler:Bilal Gülden (Kayserispor), Timur Bayram Özgöz (Sivasspor), Mehmet Çoğum (Tavşanlı Linyitspor), Enes Kubat (Göztepe), Muhammed Türkmen (Sarıyer) Bandırmaspor Teknik Direktör:Hüseyin Yenikan Gelenler:Emre Yüksektepe (Galatasaray), Serkan Sözmen (Kırklarelispor), Hakkı İsmet Şimşek (Beylerbeyi), Müslüm Aydoğan (İstanbulspor), Furkan İlker Baştan (Nazilli Belediyespor), Timur Kosovalı (Kayseri Şekerspor), Erhan Kuşkapan (Tokatspor), Hacı Mustafa Karabulut (Yeni Malatyaspor), Lokman Akyıldız (Boluspor), Onur Bilgen (Muğlaspor) Gidenler:Kılıçarslan Kopuz (Sarıyer), Metin Tuğlu (Körfez FK), Bülent Bal, Murat Selvi, Tuncay Süren Bayrampaşa Teknik Direktör:Murat Şenvardar Gelenler:Ömer Hacısalihoğlu (Yeni Malatyaspor), Tufan Deniz Gelen (Orhangazispor), Gökhan Kılınç (Körfez FK), Mehmet Sait Ulucan (Turgutluspor), Can Akgün (Sumgayıt PFC), Yusuf Onur Arıkan (MP Antalyaspor), Volkan Dikmen (Tavşanlı Linyitspor), Hakan Albayrak (İstanbul Güngören) Gidenler:Abdullah Topkara (SB Elazığspor), İlker Cihan (İnegölspor), Hamdi Tevfik Altınok (İnegölspor), Soner Cihan (İnegölspor), Ziya Alkurt (Orduspor), Aytaç Uçar (Eyüpspor), Mehmet Düz, Serkan Göksu, İlhan Çelikay, Hakan Özkara, Emin Sarı, Erdi Güncan, Tufan Zahid Arslan (Nazilli Bld.), İhsan Yelis, Ahmet Yapıcı, Ali Ferhat Aksoy Bozüyükspor Teknik Direktör: Gelenler:Ogün Özcan (KV Turnhout), Cem Karahan (Giresunspor), Bahadır Sekizkardeş (Turgutluspor), Emre Batı (Diyarbakır BŞB), Hüseyin Burak Erin (Sancaktepe Belediyespor), Yusuf Kılıç (Keçiörengücü), Zihni Aydın (Keçiörengücü), İskender Genç (Manavgat Evrensekispor), Semih Durmuş (Oyak Renaultspor), Samet Kılıç (Orhangazispor), Halil Ünsal (Yakutiyespor), Anıl Çelik (Muğlaspor), Onur Bayramoğlu (Eskişehirspor - Kiralık) Gidenler:Ahmet Bahçıvan (Adanaspor), Egecan Çevir (Tavşanlı Linyitspor), Ferit Şener (Körfez Futbol Kulübü), İbrahim Düz (İstanbul Güngörenspor), Ömer Şengöz (Sarıyer), Güray Gündoğdu (Tepecikspor), Abdullah Temircan (Tarsus İdman Yurdu), Serdar Akdoğan (Ünyespor), Haluk Zeybek (Erzurum BŞB), Erçin Eskier (Derince Belediyespor), Tuncay Elik (Dersimspor), Seyyit Volkan Aygar (Niğde Belediyespor), Erhan Namlı (Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor) Bugsaşspor Teknik Direktör: Gelenler:Mustafa Keçeli (Mersin İdman Yurdu), Ozan Öztürk (Fethiyespor), Evren Kilarci (Pendikspor), Rahmi Muhammet Akyazı (Gümüşhanespor), Osman Torun (Tekirova Belediyespor), Bahadır Erol (Bulancak Belediyespor) Gidenler:Emre Aygün (Orduspor), Ahmet Güven (Ankaraspor), Galip Güzel (Ankaraspor), Muhammed Bayır (Ankaraspor), Ercüment Kafkasyalı (Ankaraspor), Emrah Çetin - İsmail Türk (Anadolu Selçukluspor), Serhat Sağat (Alanyaspor), Emre Özivgen (Giresunspor), Mustafa Özgen (Diyarbakır BŞB), Süleyman Baykuş (Ünyespor), Emrah İnanç (Ankara Demirspor), Süleyman Samet Akar (Adliyespor), Orhan Alemdar, Erhan Yılmaz, Ahmet Baykal, Fırat Çakmak (Tokatspor) Diyarbakır BŞB Teknik Direktör:Turhan Özyazanlar Gelenler:Mehmet Fuat Gölbaşı (Gaziantepspor), İrfan Haluk İldiz (Konyaspor), Suat Mutlu (Tokatspor), Ozan Solak (Tokatspor), Samet Yeniceli (Yeni Malatyaspor), Levent Taşkın (Alanyaspor), Mustafa Özgen (Bugsaşspor), Mehmet Uğur Tülümen (Kızılcahamamspor), Erhan Yıldırım (Kızılcahamamspor), Mert Somay (İskenderun Demir Çelikspor), Veysi Öz (Ankara Demirspor), Alptekin Teytey (Beylerbeyi), Ali Kurt (Belediye Vanspor) Gidenler:Emrah Metoğlu (Boluspor), Emre Batı (Bozüyükspor), Nezir Özer (Pazarspor), Burak Onur (Keçiörengücü), Nedim Köseoğlu (Çorum Belediyespor), Emrah Çalışlar (Erzurum BŞB), Halil Çağırtekin (Yeni Diyarbakırspor), Hüsnü Zeybekoğlu (Yeni Diyarbakırspor), Anıl Çetin (Payas Belediyespor 1975)   Eyüpspor Teknik Direktör: Mehmet Şansal Gelenler: Aytaç Uçar (Bayrampaşa), Tuncay Maldan (Ofspor), Güven Güneri (Zonguldak Kömürspor), Ahmet Üner (Karagümrük), Aytek Öktem (Tepecikspor), Furkan Aydın (Fenerbahçe), Ethem Yılmaz (Gaziosmanpaşa), Fatih Altundağ (Kalev Tallinn), Nizamettir Yaşar (Keçiörengücü), Mesut Özkalkan (Gölcükspor), Mehmet Can Kasap (Çaykur Rizespor), Uğur Bingöl (Sancaktepe Bld.), Emrah Ateş (Batman Petrolspor), Emrehan Ceylan (Turgutluspor) Gidenler: Mehmet Budak (Altay), Savaş Esen (Hatayspor), Selçuk Özkan (Orduspor), Ali Kemal Yükseker (Bergame Belediye), Alp Eren Kabak (Ankara Demirspor)  

İstanbul Güngörenspor

Teknik Direktör:Teoman Tanrıyıldızı Gelenler:Mehmet Düz (Bayrampaşa), İbrahim Demir (Bozüyükspor), Armağan Vatanoğlu (Ünyespor), Tolga Yılmaz (İstanbulspor AŞ), Ahmet Bağcı (Güneştepe), Abdi Aktaş (Tavşanlı Linyitspor) Gidenler:Mehmet Ali Tunç (Kahramanmaraşspor), Egemen Gençalp (Göztepe), Hakan Albayrak (Bayrampaşa), Hüseyin Demir (Yeni Diyarbakırspor), Ömer Faruk Karaca, Abdullah Orak, Murat Dilek İskenderun DÇ Teknik Direktör: Gelenler: Gidenler:Ceyhun Demircan (Denizlispor), Çağlar Ayan (Kızılcahamamspor), Mert Somay (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor) Kızılcahamamspor Teknik Direktör:Serdar Bozkurt Gelenler:Batuhan Er (Keşan Anafartalarspor), Zafer Çil (Kastamonuspor), Taner Taşçı (Adana Demirspor), Selçuk Kılıç (Şekerspor), Çağlar Ayan (İskenderun DÇ), Taha Evke (Oyak Renaultspor), Semih Erdem (Pendikspor) Gidenler:Hüseyin Bak (Darıca GB), Mülayim Erdem (Körfez FK), Volkan Tercan (Körfez FK), Selçuk Bice (Gümüşhanespor), İbrahim Ferdi Coşkun (Gaziantep BBSK), Mertgül Çapoğlu (Alanyaspor), Erhan Yıldırım (Diyarbakır BBSK), Mehmet Uğur Tülümen (Diyarbakır BBSK), Hasan Güleryüz (Giresunspor) Körfez FK Teknik Direktör:Bülent Baturman Gelenler:Anıl Sarak (Bursaspor), Sercan Özçelik (Şanlıurfaspor), Yunus İlgen (Fethiyespor), Ferit Şener (Bozüyükspor), Rıza Şen (Alanyaspor), Ömer Fırat Çelik (Gaziosmanpaşa), Uğur Erdoğan (Sarıyer), Mülayim Erdem (Kızılcahamamspor), Volkan Tercan (Kızılcahamamspor), Metin Tuğlu - Aydın Taşkın (Bandırmaspor), Kadir Yılmaz (Hertha Dehlendorf), Gökhan Aydıngül (Tekirova Belediyespor), Erhan Kırcı (Erzurum BŞB), Uğur Tavlı (Derince Belediyespor), Uğur Yanıkdemir (İskenderunspor 1967), Emirhan Önder (Kilimli Belediyespor), Serdar Birer (Karaman Belediyespor), Erdoğan İşcan (Körfez Belediye Hereke Yıldızspor) Gidenler:Behram Zülaloğlu (Mersin İdman Yurdu), Adem Sağlam (Orduspor), Özgür Çelik (Adana Demirspor), Uğur Daşdemir (Karşıyaka), Muharrem Efe (Kartalspor), Fırat Sezer (Kartalspor), Burak Akdiş (Kartalspor), Gökhan Kılınç (Bayrampaşa), Mehmet Albayrak (Turgutluspor), Erman Ergin (İnegölspor), Yunus Söylemez (Gümüşhanespor), Emre Kürküt (Gölcükspor), Burak Halil (Gölcükspor)   Nazilli Belediyespor Teknik Direktör:Armağan Turhan Gelenler:Samet Bülbül (Beşiktaş), Hakan Canbazoğlu (İstanbul BŞB), Tufan Zahid Arslan (Bayrampaşa), Barış Bakır (Sarıyer), İsmail Baydil (Denizli Belediyespor), Hakan Duran (Darıca Gençlerbirliği), Caner Hüseyin Bağ (Anadolu Üsküdar), Fırat Akyıl (Yimpaş Yozgatspor) Gidenler:Furkan İlker Baştan (Bandırmaspor), Burhanettin Çakırefe (Menemen Belediyespor), Erdinç Karakaş (Darıca Gençlerbirliği), Mustafa Aydoğdu (Sandıklıspor) Ofspor Teknik Direktör:Tolgay Kerimoğlu Gelenler:Fatih Uyar (Şekerspor), Ceyhun Yelkenci (Keçiörengücü), Muhammet Savaşçı (Sivas Dört Eylül Belediyespor), Fahri Genç (Sivas Dört Eylül Belediyespor), Emrah Şahinçiftçi (Belediye Vanspor), Cengiz Tunçer (Manavgat Evrensekispor), Mehmet Can Küçükalioğlu (Sürmenespor) Gidenler:Gökhan Durmuş (Kahramanmaraşspor), Cem Demir (İnegölspor), Tuncay Maldan (Eyüpspor), Abdurrahman Kırmacı (Sarıyer), Hasan Yaranlı (Gümüşhanespor), Aykut Köz (Derince Belediyespor), Emre Hamzaoğlu Pazarspor Teknik Direktör:Şevki Tonyalı Gelenler:Nezir Özer (Diyarbakır BŞB), Mikail Üzümcü (Denizli Belediyespor), Yasin Çelik (Şekerspor), Aydın İnanç (Kahramanmaraş BŞB), Muhammed Burak Teşdemir (Siirtspor), İsmail Şener (Tekirova Belediyespor), Ulaş Ali Çelik (Beylerbeyi), Samet Bayrak (Çorumspor), Furkan Özyurt (Tokatspor) Gidenler:Ali Osman Aydoğan (Gümüşhanespor), Mustafa Dağdeviren (Ünyespor), Levent Kale Tepecikspor Teknik Direktör:Enver Şen Gelenler:Türker Demirhan (Fethiyespor), Yılmaz Özeren (Yeni Malatyaspor), Güray Gündoğdu (Bozüyükspor), Serdar Üçüncü (Keçiörengücü), Fırat Bozkurt (Göztepe), Kerem İnan (Şanlıurfaspor), Muharrem Kaya (Arsinspor), Gökhan Çavuş (Bozüyükspor), Suat Bozkurt (Ofspor), Selim Deniz Peker (Gölcükspor), Deniz Yorulmaz (Galatasaray A2), Kubilay Yavuz (Beşiktaş A2), İdris Hacıfazlıoğlu (Çatalcaspor), Safa Turan (İstanbulspor AŞ) Gidenler:Adem Çalık (Göztepe), Türker Toptaş (Alanyaspor), Erol Yükseker (Hatayspor), Aytek Öktem (Eyüpspor), Ali Aydın Görkem (Darıca Gençlerbirliği), Mustafa Öztürk, Serhat Özbey, Muhammed Baltacı, Hakan Erdoğan, Doğuhan Günaydın, Azat Güler, Ali Cemal Boztepe, Burak Önal, Eray Çalışkan (Giresunspor) # Tribundergi ve alt ligler blog'dan alıntıdır.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz