Son Dakika
 • Göztepe ilklerin takımı
  Süper Lig’e fırtına gibi başlayan ve sezonu altıncı sırada tamamlayan sarı kırmızılılarda, teknik direktörlük koltuğuna Bayram Bektaş oturdu. Bektaş “Bu büyük takımla inanıyorum ki yeni başarılara imza atacağız” dedi
 • PFDK Kararları Açıklandı
  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında oynadığımız Galatasaray maçının ardından açıkladığı kararlar şöyle;
 • Göztepe'de iç transfer Bektaş'a bağlı
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Tamer Tuna'nın yerine Bayram Bektaş'ın 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına teknik direktörlük görevine getirilmesi iç transferi yeniden şekillendirecek.
 • Göztepe’mizin yeni hocası Bayram Bektaş kimdir?
  Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 yılın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselen Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırarak Bayram Bektaş ile anlaşmaya vardı.
 • Göztepe'nin en istikrarlısı Andre Castro
  Spor Toto Süper Lig'de 27 oyuncunun şans bulduğu Göztepe'nin en istikrarlı oyuncusu Andre Castro oldu.
 • Göztepe Windsurf Yaz Okulu'nda 1. Dönem 11 Haziran'da başlıyor!
  1938'de kurulan Yelken Şubesi, Göztepe ile özdeşleşmiş ve elde ettiği başarılarla Göztepe'nin simgelerinden biri haline gelmiştir. Göztepe Yelken Şubesi, şu an Urla'da bulunan, Türkiye'nin en yeni ve en modern yelken tesisisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
 • Sidney'den Londra'ya Göztepe küreselleşiyor
  Yıllar sonra çıktığı Spor Toto Süper Lig'i beklentilerin üstünde bir noktada bitiren Göztepe, geleceğe de umutla bakıyor. Minik yürekler futbola sadece İzmir'de değil, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli kentlerinde Göztepe formasıyla adım atıyor.
 • Göztepe'mizde Sözleşmesi Biten Oyuncular
  Ligin bitmesiyle birlikte Göztepe'mizde sözleşmesi biten oyuncuları sizler için derledik
 • Pfdk'dan Göztepe'mize Kötü Haber
  Süper Lig'de 34. hafta maçında Galatasaray ile evinde oynayan Göztepe'miz PFDK'ya sevk edildi.
 • UEFA Lisansı Almaya Hak Kazandık
  Göztepe'miz gerekli kriterleri yerine getirerek 2018-2019 sezonu için tarihinde ilk defa UEFA Lisansı almaya hak kazandı.
Stad İhaleleri Eylül'de

Stad İhaleleri Eylül'de

İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi, Göztepe ve Karşıyaka'ya yapılacak butik statlarla ilgili hiç bir sorunun olmadığını ihalelerin Eylül'de yapılacağını söyledi Göztepe ile Karşıyaka'ya Ankara'dan müjdeli haber geldi. İzmir Spor Gücü Vakfı Başkanı (İZVAK) Tuğrul Yemişçi, Göztepe ile Karşıyaka'ya yapılacak olan 15 biner kişilik kapasiteli iki stadın ihalesinin Eylül ayında yapılacağını dile getirdi. İzmir'deki stat sayısının artmasının mevcut statlara nefes aldıracağını belirten İZVAK Başkanı Yemişçi, "İhale hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. İzmir için yapılacak iki butik stadın çok önemli olduğunu dile getiren Yemişçi, "Kulüplerimizin hedeflerinin büyümesi için bu statlar şart. İZVAK olarak takipteyiz. Hiç bir sorun yok" diye konuştu. Yemişçi, İzmir kulüplerinin ekonomik yönden güçlenmesi için çaba sarfettiklerini dile getirirken hem özel sektörden, hem de devlet kurumlarından kulüplere reklam gelirleri sağlayacaklarını açıkladı.  

Yorumlar (0)

Yorum Yaz