Son Dakika
 • Göztepe ilklerin takımı
  Süper Lig’e fırtına gibi başlayan ve sezonu altıncı sırada tamamlayan sarı kırmızılılarda, teknik direktörlük koltuğuna Bayram Bektaş oturdu. Bektaş “Bu büyük takımla inanıyorum ki yeni başarılara imza atacağız” dedi
 • PFDK Kararları Açıklandı
  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında oynadığımız Galatasaray maçının ardından açıkladığı kararlar şöyle;
 • Göztepe'de iç transfer Bektaş'a bağlı
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Tamer Tuna'nın yerine Bayram Bektaş'ın 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına teknik direktörlük görevine getirilmesi iç transferi yeniden şekillendirecek.
 • Göztepe’mizin yeni hocası Bayram Bektaş kimdir?
  Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 yılın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselen Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırarak Bayram Bektaş ile anlaşmaya vardı.
 • Göztepe'nin en istikrarlısı Andre Castro
  Spor Toto Süper Lig'de 27 oyuncunun şans bulduğu Göztepe'nin en istikrarlı oyuncusu Andre Castro oldu.
 • Göztepe Windsurf Yaz Okulu'nda 1. Dönem 11 Haziran'da başlıyor!
  1938'de kurulan Yelken Şubesi, Göztepe ile özdeşleşmiş ve elde ettiği başarılarla Göztepe'nin simgelerinden biri haline gelmiştir. Göztepe Yelken Şubesi, şu an Urla'da bulunan, Türkiye'nin en yeni ve en modern yelken tesisisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
 • Sidney'den Londra'ya Göztepe küreselleşiyor
  Yıllar sonra çıktığı Spor Toto Süper Lig'i beklentilerin üstünde bir noktada bitiren Göztepe, geleceğe de umutla bakıyor. Minik yürekler futbola sadece İzmir'de değil, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli kentlerinde Göztepe formasıyla adım atıyor.
 • Göztepe'mizde Sözleşmesi Biten Oyuncular
  Ligin bitmesiyle birlikte Göztepe'mizde sözleşmesi biten oyuncuları sizler için derledik
 • Pfdk'dan Göztepe'mize Kötü Haber
  Süper Lig'de 34. hafta maçında Galatasaray ile evinde oynayan Göztepe'miz PFDK'ya sevk edildi.
 • UEFA Lisansı Almaya Hak Kazandık
  Göztepe'miz gerekli kriterleri yerine getirerek 2018-2019 sezonu için tarihinde ilk defa UEFA Lisansı almaya hak kazandı.
Yüksel Can'dan A2 Açıklaması..

Yüksel Can'dan A2 Açıklaması..

  Geçen sezon alt yapımızın başarısından sonra bu sezon Özgür Zengin'in yerine alt yapımızın başına geçen Yüksel Can ile yazarlarımızdan Yenal Ulusoy görüştü. Öncelikle A2 takımımızın bu sezon A2 Lig'ine katılıp katılmayacağı olmak üzere , alt yapımızla ilgili merak edilenleri sordu.Yüksel hocamız'da tüm içtenliği ile cevapladı. A2 Ligine katılımın mecburi olmadığını ancak U14 ile U19 arasındaki yaş kategorilerine katılımın mecburi olduğunu belirten Yüksel Can '' Geçen sezonki A2 takımımızdan bir çok oyuncu gerek A takıma gerekse U19 takımına katıldı. Biz bu seneki U19 takımımızı A2 Lig'inde görevlendirmeyi düşünüyorduk.Ancak U19 Lig'ine katılım mecburi olunca bu gençleri A2 Lig'i yerine daha ciddi bir platform olan ve U17 ,U18 , U19 takımlarımızın Elit kategoride yani Türkiye çapında mücadele edeceği liglere yönlendirdik. Böylece bu gençler hem kendi yaş gruplarıyla hemde çok daha ciddi takımlarla mücadele etme imkanı bulacaklardır.Bu sebeblerden dolayı bu seneki A2 Lig'ine katılmama kararı aldık'' Altyapımızın en az geçen seneki kadar güçlü ve başarılı olduğuna dikkat çeken Can'' Bizim amacımız her yaş kategorisinde en az 2-3 futbolcumuzu A takımıza hazır duruma getirmek.Yani her sezon en az 2-3 futbolcumuzu A takıma vermek istiyoruz. Bu sezon verdiğimiz gençlerimizin başarıları ortada. Neredeyse hepsi Milli takımlarda Göztepemizi temsil ediyorlar. Göztepenin geleceği emin ellerde. Özgür Zengin ve Erhan Hocamızın da katkılarıyla Göztepe kendi Alt yapısından A takımına çok ciddi şekilde oyuncular kazandırıp , geleceğini garanti altına alacaktır.''   Göztepeliler.com Özel Haber
Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz

Yorumlar (0)

Yorum Yaz