Son Dakika
 • Göztepe ilklerin takımı
  Süper Lig’e fırtına gibi başlayan ve sezonu altıncı sırada tamamlayan sarı kırmızılılarda, teknik direktörlük koltuğuna Bayram Bektaş oturdu. Bektaş “Bu büyük takımla inanıyorum ki yeni başarılara imza atacağız” dedi
 • PFDK Kararları Açıklandı
  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında oynadığımız Galatasaray maçının ardından açıkladığı kararlar şöyle;
 • Göztepe'de iç transfer Bektaş'a bağlı
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Tamer Tuna'nın yerine Bayram Bektaş'ın 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına teknik direktörlük görevine getirilmesi iç transferi yeniden şekillendirecek.
 • Göztepe’mizin yeni hocası Bayram Bektaş kimdir?
  Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 yılın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselen Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırarak Bayram Bektaş ile anlaşmaya vardı.
 • Göztepe'nin en istikrarlısı Andre Castro
  Spor Toto Süper Lig'de 27 oyuncunun şans bulduğu Göztepe'nin en istikrarlı oyuncusu Andre Castro oldu.
 • Göztepe Windsurf Yaz Okulu'nda 1. Dönem 11 Haziran'da başlıyor!
  1938'de kurulan Yelken Şubesi, Göztepe ile özdeşleşmiş ve elde ettiği başarılarla Göztepe'nin simgelerinden biri haline gelmiştir. Göztepe Yelken Şubesi, şu an Urla'da bulunan, Türkiye'nin en yeni ve en modern yelken tesisisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
 • Sidney'den Londra'ya Göztepe küreselleşiyor
  Yıllar sonra çıktığı Spor Toto Süper Lig'i beklentilerin üstünde bir noktada bitiren Göztepe, geleceğe de umutla bakıyor. Minik yürekler futbola sadece İzmir'de değil, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli kentlerinde Göztepe formasıyla adım atıyor.
 • Göztepe'mizde Sözleşmesi Biten Oyuncular
  Ligin bitmesiyle birlikte Göztepe'mizde sözleşmesi biten oyuncuları sizler için derledik
 • Pfdk'dan Göztepe'mize Kötü Haber
  Süper Lig'de 34. hafta maçında Galatasaray ile evinde oynayan Göztepe'miz PFDK'ya sevk edildi.
 • UEFA Lisansı Almaya Hak Kazandık
  Göztepe'miz gerekli kriterleri yerine getirerek 2018-2019 sezonu için tarihinde ilk defa UEFA Lisansı almaya hak kazandı.
Kalbimiz Göztepe'ye Feda Olsun

Kalbimiz Göztepe'ye Feda Olsun

3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği yaparak "Kalbimiz Göztepe'ye Feda Olsun" projesini hayata geçiriyoruz.

Organ bağışı, bir kişinin hayatta iken kendi isteği ile tıbben yaşamı sona erdikten sonra doku ve organlarının başka hastaların tedavisi için kullanılmasına izin vermesi ve bunu iki şahit huzurunda belgelemesidir. 31 Mayıs 2016 itibariyle ülkemizde 22.588 böbrek, 677 kalp, 2.261 karaciğer nakli için bekleyen hasta bulunmaktadır. Organ nakli bekleyen hasta sayısı artarken, organ bağışı yapan bireylerin sayısı yeterli düzeyde değildir.

2015 yılında İzmir ili 26.050 kişi ile ülkemizde en yüksek bağışçı sayısına sahip ilimizdir. Bunun en büyük kısmı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü etkinlikleri ile sağlanmıştır.

Organ bağışında bulunmak isteyen futbolseverler Boluspor maçı öncesinde Doğanlar Stadı çevresinde açılacak olan stantlardan bilgi alabilir, Kalbimiz Göztepe'ye Organlarımız Sağlığa Feda Olsun diyerek organ bağışında bulunabilirler. 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz