Son Dakika
Boluspor Maçının Ardından

Boluspor Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz Okan Buruk: Maçın çok zor geçeceğini biliyorduk tabii ki. Boluspor iyi futbol oynayan bir ekip. Boluspor'u yenip ligde üstlerine geçmek istiyorduk bunu başardık. Öncelikle maçın ilk yarısını değerlendirirsek oyunun oldukça içindeydik, istekli bir futbol sergiledik. Rakibimize pek pozisyon vermedik. İkinci yarı bizi hücum anlamında zenginleştirecek hamleler yaptık. Oyuncularım kazanmak için büyük bir efor sarfettiler bunun için onlarla gurur duyuyorum. Genel olarak değerlendirdiğimde hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Bugün burada inanılmaz bir atmosfer vardı bu yüzden taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Yolumuzun çok uzun olduğunu biliyoruz bu yolda hep beraber yürümeye devam edeceğiz.

 
Umut Nayir: Kazanmak için sahaya çıktığımız bir maçtı, tüm arkadaşlarımla birlikte bunun için mücadele ettik. Son dakikada olsa da golü bulduk, bizi son ana kadar destekleyen taraftarımıza teşekkür ederiz.
 
Günay Güvenç: Üst sıralar için rakiplerimizden biri olan Boluspor'a karşı oynadık. Galibiyet için her yolu denedik ve sahadan 3 puanla ayrıldık. Lig uzun bir maraton maç maç ilerleyerek yolumuza devam edeceğiz. İyi futbolları için rakibimiz de tebrik ediyorum. 
 
Prince Segbefia: Önemli bir takıma karşı oynadık, kazanmak istiyorduk ve bunu başardık. Golü geç bulduk ama maçın her anında kazanmak için oynadık. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum.

Yorumlar (2)

  • seyyac
    İzmir Futbol dünyasınında artık harekete geçip Göztepe arkasında olması gerektiğini, maddi ve manevi desteklemesi gerekliliği ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ligler dün akşam bitseydi Göztepemiz şu anda süper ligdeydi. Yıllardır sıkıntısını yaşadığımız siyasilerin de takımın arkasında olması gerekliliği gerçek oldu. Şimdi sıra da özel sektörün yanımızda olmasıdır. Bekliyoruz.
  • seyyac
    Bu stadın; rakip takımlar için büyük handikap olduğu, oyunlarını ve oyuncularını, teknik heyetlerini çok etkilediği hatta ve hatta hakemlerin bile baskı altında olduğu gerçeği dün akşam belli oldu. Örneğin akşamki maçı atatürk stadında oynasaydık hakem penaltı vermeyecekti. Penaltı yüzde yüz penaltıydı ama vermeyecekti.

Yorum Yaz