Son Dakika
 • Göztepe ilklerin takımı
  Süper Lig’e fırtına gibi başlayan ve sezonu altıncı sırada tamamlayan sarı kırmızılılarda, teknik direktörlük koltuğuna Bayram Bektaş oturdu. Bektaş “Bu büyük takımla inanıyorum ki yeni başarılara imza atacağız” dedi
 • PFDK Kararları Açıklandı
  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında oynadığımız Galatasaray maçının ardından açıkladığı kararlar şöyle;
 • Göztepe'de iç transfer Bektaş'a bağlı
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Tamer Tuna'nın yerine Bayram Bektaş'ın 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına teknik direktörlük görevine getirilmesi iç transferi yeniden şekillendirecek.
 • Göztepe’mizin yeni hocası Bayram Bektaş kimdir?
  Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 yılın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselen Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırarak Bayram Bektaş ile anlaşmaya vardı.
 • Göztepe'nin en istikrarlısı Andre Castro
  Spor Toto Süper Lig'de 27 oyuncunun şans bulduğu Göztepe'nin en istikrarlı oyuncusu Andre Castro oldu.
 • Göztepe Windsurf Yaz Okulu'nda 1. Dönem 11 Haziran'da başlıyor!
  1938'de kurulan Yelken Şubesi, Göztepe ile özdeşleşmiş ve elde ettiği başarılarla Göztepe'nin simgelerinden biri haline gelmiştir. Göztepe Yelken Şubesi, şu an Urla'da bulunan, Türkiye'nin en yeni ve en modern yelken tesisisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
 • Sidney'den Londra'ya Göztepe küreselleşiyor
  Yıllar sonra çıktığı Spor Toto Süper Lig'i beklentilerin üstünde bir noktada bitiren Göztepe, geleceğe de umutla bakıyor. Minik yürekler futbola sadece İzmir'de değil, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli kentlerinde Göztepe formasıyla adım atıyor.
 • Göztepe'mizde Sözleşmesi Biten Oyuncular
  Ligin bitmesiyle birlikte Göztepe'mizde sözleşmesi biten oyuncuları sizler için derledik
 • Pfdk'dan Göztepe'mize Kötü Haber
  Süper Lig'de 34. hafta maçında Galatasaray ile evinde oynayan Göztepe'miz PFDK'ya sevk edildi.
 • UEFA Lisansı Almaya Hak Kazandık
  Göztepe'miz gerekli kriterleri yerine getirerek 2018-2019 sezonu için tarihinde ilk defa UEFA Lisansı almaya hak kazandı.
Dakika 1 Gol 1

Dakika 1 Gol 1

- - - - - Sayın başkanım , O desteği vermeyi İzmir'deki tüm kulüp başkanlarının da bulunduğu toplantıda yaklaşık 1 ay kadar önce kabul etmiştiniz . ''Dakika 1 gol 1 '' hesabı bir moloz dökülmesi olayının geldiği durum hiçte destek verme sözüne uygun bir davranış şekli değildir. GÖZTEPE için varını yoğunu ortaya koyan , hak ettiği tesisler ve stad için çalmadık kapı bırakmayan başkanımız Sayın HÜSEYİN ALTINBAŞ'ın etrafında kenetlenen GÖZTEPE tribünleri her türlü sözün eskisinden daha çok takipçisi olacaktır. İnceleme yapmaya filan gerek yok. 3.000 kamyon moloz lazım araziye. Hepsi bu. Hemen şimdi bir telefonla bu molozların Urla'ya dökülmesini sağlayabilirsiniz. Bu arada , bu vesile ile diğer belediye başkanlarımız , bütün milletkvekillerimiz , bütün partilerimiz , İzmir Ticaret Odası başkan , yönetim kurulu üyeleri ve üye işadamlarımız . Ve siyasal iktidar!! GÖZTEPE'mizin hak ettiği tesisler ve stad yapılana kadar peşinizdeyiz. Kusura bakmayın ama 90 yıldır yapmadığınız şeyleri bu kez İZMİR için GÖZTEPE için yapacaksınız. YAPMAK ZORUNDASINIZ. Hiçbirinizi ayırt etmeden . GÖZTEPE için kim ne yapabilecekse onu istiyoruz. HEMEN ve ŞİMDİ...   - - - - - - - - - - - -

Mustafa Dalyanoğlu

Yorumlar (0)

Yorum Yaz