Son Dakika
 • Göztepe, hentbolda Avrupa’da 3. sezonunda
  Türkiye’yi 2018-2019 sezonunda Challenge Kupası’nda temsil edecek Göztepe Erkek Hentbol Takımı, Avrupa kupalarında 3. kez mücadele verecek.
 • Süper Lig’e ‘Bayram’ geldi
  Göztepe’nin Teknik Direktörü Bayram Bektaş, kariyerinde ilk kez görev yaptığı Süper Lig’e oldukça başarılı bir giriş yaptı.
 • Göztepe'de Alpaslan rüzgarı
  Süper Lig'de milli maçların ardından evinde oynayacağı Medipol Başakşehir karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Göztepe'de orta saha oyuncusu Alpaslan Öztürk, şu ana kadar sergilediği performansla camiadan tam not aldı.
 • BEKTAŞ'IN ELİ GÜÇLENDİ
  Süper Lig'e verilen milli arayı en iyi şekilde değerlendirmeyi planlayan Göztepe'de hücum hattında eksik oyuncu kalmadı.
 • Göztepe operasyona hazırlanıyor
  Spor Toto Süper Lig'de milli maç arasının ardından evinde lider Medipol Başakşehir'i konuk edecek Göztepe, bir yandan da ocak ayında yapacağı kadro operasyonlarına odaklanmaya başladı.
 • Göztepe’de tecrübe konuştu
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de, geride kalan haftalarda 30 yaş ve üzerinde 11 oyuncu süre aldı.
 • GÖZTEPE'MİZDE SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN OYUNCULAR
  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) verilerine göre Göztepe'mizde bu sezon sözleşmesi biten oyuncular.
 • Süper Lig'de tribün lideri Göztepe!
  Spor Toto Süper Lig’in Ekolig raporu açıklandı. Rapora göre Süper Lig’deki gelirler 900 milyon TL artarak 2.3 milyar TL’den 3.2 milyar TL’ye yükseldi. Passolig kart raporlarına göre de, seyirci sayısını yüzde 73 artıran Göztepe, bu alanda lider oldu.
 • Göztepe geri dönemedi
  Spor Toto Süper Lig'de son olarak Büyükşehir Belediyespor'a deplasmanda 2-1 yenilerek 12'nci haftayı mağlubiyetle kapatan Göztepe, bu sezon geriye düştüğü hiçbir maçtan puan alamadı.
 • Süper Lig'de sadece 1 takım penaltı kullanmadı!
  Spor Toto Süper Lig'in ilk 12 haftalık periyodunda penaltı kullanmayan tek takım Göztepe oldu.
Türkerler Holding ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladık

Türkerler Holding ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladık

Bu anlașma doğrultusunda Türkerler Holding, 2016/2017 sezonu boyunca Futbol A Takımımızın ana sponsoru olurken, 2016/2017 sezonu boyunca A Takımımızın forma göğüs reklam alanında Türkerler Holding'in İzmir'deki prestijli projesi Mahall Bomonti İzmir yer alacak. Türkerler’den İzmir’e çok yakıșacak bir proje: MAHALL BOMONTİ İZMİR Kökleri 1970’li yıllara kadar uzanan, inșaat, enerji, doğalgaz, altyapı, imalat alanlarında tüm Türkiye’de büyük ölçekli projeler gerçekleștiren Türkerler Holding, İzmir’e çok özel bir yașam alanı kazandırıyor: Mahall Bomonti İzmir. İzmir’in kalbinde, Alsancak’ın yanı bașında, yașam, iș, alıșveriș ve eğlenceyi bütünleștiren yapısıyla tüm beklentilerini tek bașına karșılayan bir proje Mahall Bomonti İzmir. Biri 58 katlı, dokusu tarihi binalardan olușan bu yașam alanı șehrin özgün kimliğiyle modern yapısının eșsiz bir sentezini olușturuyor. Körfez’in nefes kesen panoramasına hakim 470 konut, 572 ofis ve mağazaların yanında müze, sanat evi, kafeler, restoranlar, açık hava konser alanı gibi sosyal donatılarıyla çağdaș yașam ve kentin otantik dokusu Mahall Bomonti İzmir’de birbiri içinde eriyor. Bilgi için: http:/ mahallbomontiizmir.com (http:/ mahallbomontiizmir.com)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz