Son Dakika
Bandırmaspor Maçının Ardından

Bandırmaspor Maçının Ardından

Okan Buruk: Kesinlikle kazanmak için sahaya çıktığımız bir maçtı, sahadan 1 puanla ayrıldığımız için üzgünüz. İlk dakikadan itibaren golü aradık. İlk yarıya 2-0 girebilirdik ama serbest vuruștan topu ağlarımızda gördük. Daha sonra 2. yarı 3-1'i yakaladık ve yine gol poziyonlarına girdik. Belli bir dakikadan sonra șanssızlıklar bașladı bizim için. Yediğimiz gol, sakatlıklar, çok komik 2 kırmızı kart. Bir anda 9 kiși kaldık sahada, Doğa da sakat sakat devam etti.Oyuncularım yine de maçı kazanmak için çabaladılar, 3 puanı alamadığımız için üzgünüz artık önümüzdeki maça konsantre olacağız. İki takım da futbol oynamaya çalıștı fakat sahada formsuz bir isim vardı o da hakemdi. Sadece bizim değil malesef bu her takımın bașına geliyor tüm kayıplarımıza rağmen biz önümüzdeki maça odaklanmak zorundayız.

Leo Schwechlen: 2 farklı öne geçtiğimiz bir karșılașmaydı. Oyundaki sakatlıklar ve kırmızı kartlar bizi olumsuz etkiledi. Kendi evimizde kazanabileceğimiz bir karșılașmaydı ama malesef sahadan berabere ayrıldık. Söylenecek çok söz yok, üzgünüz.

Salim İyik: Kazanmak için sahaya çıktığımız bir maçtı. Sakatlıklar ve kartların üst üste gelmesi maçın kaderini değiștirdi. Sahadan 1 puanla ayrıldığımız için üzgünüz. 

Yorumlar (1)

  • sado
    Yok kardeşim,Leodan solbek icad etmişsin Feyyaz devamlı oradan gitti. Lokman resmen dökülüyor ona stoperin yüzünün kendi kalesine dönmeyeceğini ben mi söyleyeceğim. senin yüzünden takımın hem kötü stoperi hem de kötü solbeki oldu. Geleni yediler. Evet hakem kötüydü de Halil tekme atmak zorundamıydı Bbolu ve Eskişehir maçlarını büyük şansla kazandın sandın ki bu işi biliyorsun. Yazık akşam belki de süper lig gitti.

Yorum Yaz