Son Dakika
 • Göztepe operasyona hazırlanıyor
  Spor Toto Süper Lig'de milli maç arasının ardından evinde lider Medipol Başakşehir'i konuk edecek Göztepe, bir yandan da ocak ayında yapacağı kadro operasyonlarına odaklanmaya başladı.
 • Göztepe’de tecrübe konuştu
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de, geride kalan haftalarda 30 yaş ve üzerinde 11 oyuncu süre aldı.
 • GÖZTEPE'MİZDE SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTEN OYUNCULAR
  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) verilerine göre Göztepe'mizde bu sezon sözleşmesi biten oyuncular.
 • Süper Lig'de tribün lideri Göztepe!
  Spor Toto Süper Lig’in Ekolig raporu açıklandı. Rapora göre Süper Lig’deki gelirler 900 milyon TL artarak 2.3 milyar TL’den 3.2 milyar TL’ye yükseldi. Passolig kart raporlarına göre de, seyirci sayısını yüzde 73 artıran Göztepe, bu alanda lider oldu.
 • Göztepe geri dönemedi
  Spor Toto Süper Lig'de son olarak Büyükşehir Belediyespor'a deplasmanda 2-1 yenilerek 12'nci haftayı mağlubiyetle kapatan Göztepe, bu sezon geriye düştüğü hiçbir maçtan puan alamadı.
 • Süper Lig'de sadece 1 takım penaltı kullanmadı!
  Spor Toto Süper Lig'in ilk 12 haftalık periyodunda penaltı kullanmayan tek takım Göztepe oldu.
 • Göztepe kulübesi sessiz kaldı
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de, geride kalan 12 haftada sonradan oyuna giren sadece 1 futbolcu gol atabildi.
 • Göztepe sakata geldi
  Süper Lig’de ilk 5 hedefiyle yola çıkan sarı-kırmızılılar, 12 haftalık maratonda sakatlıklar nedeniyle zor anlar yaşadı.
 • GÖZ-GÖZ AŞKI MESAFE TANIMIYOR
  Göztepe'mizin en büyük destekçisi taraftarları Erzurum Kazım Karabekir Stadı'ndaki yerini aldı.
 • DEPLASMANLAR KABUS OLDU
  Göztepe'nin deplasman fobisi Erzurum'da da devam etti.
Duyuru

Duyuru "Temiz Tribün" için

 

28.11.2016 Pazartesi saat 19.25 te GÖZTEPELİYİM diyen, TEMİZ TRİBÜN isteyen herkesi GÜRSEL AKSEL'de bekliyoruz..

Bu toplantıya mazeretsiz herkes katılsın, yapı ve içerik olarak diğer tüm toplantılardan farklı olarak semt ve grup ayrımı olmaksızın TÜM GÖZTEPELİLERİ yanımızda görmek istediğimizi tekrar belirtiriz.

 

ÖZELLİKLE BU GÖNDERİYİ; HERKES PAYLAŞSIN VE GÖRMEYEN, HABERİ OLMAYAN KALMASIN.

Yorumlar (6)

 • HK 33
  Sayın admin,isim ve meslek ifşa edilerek hedef gösteriliyorum.Etraf psikopat dolu.Heryerdeyiz rumuzlu arkadaşın yorumunu değil ama lütfen isim ve meslek ile ilgili kısmı kaldırınız.Tésekkürler.
 • Admin
  Yorum yapan bütün Göztepeliler bizim icin degerlidir.Mevzulari kisisellestirmeden Göztepe mize ne katkı koyabiliriz ona dikkat edelim lutfen
 • HK 33
  Arkadaşlar,kişiselleştirmeden kavramlar üzerinden yürümek gerek.TESPİT ŞU:EVET,KÖTÜ BİR TRİBÜNÜMÜZ VAR.EVET,DAHA DA KÖTÜYE GIDEN BİR TRİBÜNÜMÜZ VAR..ANCAK İYİ BİR TRİBÜN OLMAK İÇİN POTANSİYELİMİZ DE VAR.Kendimizi sayı ve tezahurat olarak iyiyiz diye kandırmamıza gerek yok.İşte bu noktadan sonrası çözüm safhası..
 • HK 33
  Isim vererek bi bok yediğini mi zannediyorsun?Sen de mi "gelip beni dağa kaldıracaklardansın?" Bi isim ver hele..Gidelim Bozyaka Asayişe..Çok merak ediyorsan asıl millet cak cak öterken benim bizzat somut icraatla neler yaptığı mı anlatayım sırf tribünun büyümesi için..Sealdı ki geçtigimiz pazar ciğdem yiyerek değil susnadan 60 daoika hentbol takımını destekleyenlerdendim..Kaldı ki sen bırak onu bunu dediklerimin hangisi yanlış?..
 • HK 33
  Avrupa kupasi hentbol maçında 60 dakika susmadan tezahurat yapıldı.Çünkı Forza vardı.Bunun onemine varilmalı.Digdr husus da Doganlar stadındaki değnekçi ceteler ve stadın etrafınin karanlığı..Kısacası Göztepe 1990 lar,2000'lere donmeli.Omiz omuza,birlik içinde
 • HK 33
  Bence,bir kere kesinlikle tribün içinde Göztepe'lilerin birbiriyle biteysel,semtsel,grupsal olayı olmamalı.İkincisi,Doğanlar Stadı'nda tezahurat yapacak tüm gruplar maraton ortada ve kapalıdakiler kapalı ortada toplanmalı.Ama özellikle maratonda bir bütünlük sağlanmalı.Ha eğer sürtüşme olur denirse sağ tarafta Yalı sol tarafta da diger gruplar toplanmalı çunkü maraton tiyatro gibi sadece maçı izliyor.Bu stad yeni stad için bir tatbikat sahası. Bunun ciddiyetine varmak gerek.Tabii yeni yapılacak stadda da 4 bin kisi olursa rezillik demektir çünkü bu stad bile dolmuyor.Bence diğer husus,Forza grubunun tribüne dondürülmesi.Çünkü bu grup en bağıran grup.

Yorum Yaz