Son Dakika
  • Göztepe ilklerin takımı
    Süper Lig’e fırtına gibi başlayan ve sezonu altıncı sırada tamamlayan sarı kırmızılılarda, teknik direktörlük koltuğuna Bayram Bektaş oturdu. Bektaş “Bu büyük takımla inanıyorum ki yeni başarılara imza atacağız” dedi
  • PFDK Kararları Açıklandı
    Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında oynadığımız Galatasaray maçının ardından açıkladığı kararlar şöyle;
  • Göztepe'de iç transfer Bektaş'a bağlı
    Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de Tamer Tuna'nın yerine Bayram Bektaş'ın 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına teknik direktörlük görevine getirilmesi iç transferi yeniden şekillendirecek.
  • Göztepe’mizin yeni hocası Bayram Bektaş kimdir?
    Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 yılın ardından Spor Toto Süper Lig’e yükselen Göztepe, teknik direktör Tamer Tuna ile yollarını ayırarak Bayram Bektaş ile anlaşmaya vardı.
  • Göztepe'nin en istikrarlısı Andre Castro
    Spor Toto Süper Lig'de 27 oyuncunun şans bulduğu Göztepe'nin en istikrarlı oyuncusu Andre Castro oldu.
  • Göztepe Windsurf Yaz Okulu'nda 1. Dönem 11 Haziran'da başlıyor!
    1938'de kurulan Yelken Şubesi, Göztepe ile özdeşleşmiş ve elde ettiği başarılarla Göztepe'nin simgelerinden biri haline gelmiştir. Göztepe Yelken Şubesi, şu an Urla'da bulunan, Türkiye'nin en yeni ve en modern yelken tesisisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Sidney'den Londra'ya Göztepe küreselleşiyor
    Yıllar sonra çıktığı Spor Toto Süper Lig'i beklentilerin üstünde bir noktada bitiren Göztepe, geleceğe de umutla bakıyor. Minik yürekler futbola sadece İzmir'de değil, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli kentlerinde Göztepe formasıyla adım atıyor.
  • Göztepe'mizde Sözleşmesi Biten Oyuncular
    Ligin bitmesiyle birlikte Göztepe'mizde sözleşmesi biten oyuncuları sizler için derledik
  • Pfdk'dan Göztepe'mize Kötü Haber
    Süper Lig'de 34. hafta maçında Galatasaray ile evinde oynayan Göztepe'miz PFDK'ya sevk edildi.
  • UEFA Lisansı Almaya Hak Kazandık
    Göztepe'miz gerekli kriterleri yerine getirerek 2018-2019 sezonu için tarihinde ilk defa UEFA Lisansı almaya hak kazandı.
İşte Ziraat Türkiye Kupası'nda 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı

İşte Ziraat Türkiye Kupası'nda 2, 3 ve 4. hafta maçlarının programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. hafta maçları 13,14, 15, 3. hafta müsabakaları 20, 21, 22, 4. hafta karşılaşmaları ise 27, 28 ve 29 Aralık'ta oynanacak.

 
Ziraat Türkiye Kupası'nda açıklanan program şöyle:
 
- 2. hafta:
 
13 Aralık Salı:
 
13.00 Boluspor-Darıca Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
 
15.30 Elazığspor-Tuzlaspor (Elazığ Atatürk)
 
16.30 Göztepe-Yeni Amasyaspor (Doğanlar)
 
18.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
20.30 Medipol Başakşehir-Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
14 Aralık Çarşamba:
 
12.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)
 
12.15 Aydınspor 1923-Akhisar Belediyespor (Adnan Menderes)
 
14.00 Kırklarelispor-Osmanlıspor (Kırklareli Atatürk)
 
14.15 24Erzicanspor-Galatasaray (Erzincan 13 Şubat)
 
16.30 Gaziantepspor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)
 
18.30 Atiker Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
20.30 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)
 
15 Aralık Perşembe:
 
12.15 Gümüşhanespor-Kızılcabölükspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
14.15 Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
18.30 Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
 
20.30 Bursaspor-Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
- 3. hafta
 
20 Aralık Salı:
 
12.00 Yeni Amasyaspor-Sivasspor (Amasya 12 Haziran)
 
14.00 Kasımpaşa-İnegölspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
16.00 Elazığspor-24 Erzincanspor (Elazığ Atatürk)
 
18.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
20.00 Boluspor-Beşiktaş (Bolu Atatürk)
 
21 Aralık Çarşamba:
 
12.00 Gümüşhanespor-Atiker Konyaspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
14.00 Ümraniyespor-Akhisar Belediyespor (Ümraniye Belediye)
 
14.30 Sancaktepe Belediyespor-Çaykur Rizespor (15 Temmuz)
 
16.30 Gaziantepspor-Kırklarelispor (Kamil Ocak)
 
18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Osmanlı)
 
20.30 Galatasaray-Tuzlaspor (Türk Telekom Arena)
 
22 Aralık Perşembe:
 
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
14.00 Aydınspor 1923-Bursaspor (Adnan Menderes)
 
16.30 Kayserispor-Darıca Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
18.30 Trabzonspor-Kızılcabölükspor (Hüseyin Avni Aker)
 
20.30 Menemen Belediyespor-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
 
- 4. hafta

27 Aralık Salı:
 
12.30 24Erzincanspor-Elazığspor (Erzincan 13 Şubat)
 
14.00 Kırklarelispor-Gaziantespor (Kırklareli Atatürk)
 
16.30 Sivasspor-Yeni Amasyaspor (Yeni 4 Eylül)
 
18.30 Çaykur Rizespor-Sancaktepe Belediyespor (Çaykur Didi)
 
20.30 Beşiktaş-Boluspor (Vodafone Arena)
 
28 Aralık Çarşamba:
 
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor (Darıca İlçe)
 
14.30 İnegölspor-Kasımpaşa (İnegöl İlçe)
 
16.30 Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
17.00 Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)
 
20.30 Tuzlaspor-Galatasaray (Stat daha sonra açıklanacak)
 
29 Aralık Perşembe:
 
14.30 Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)
 
16.30 Bursaspor-Aydınspor 1923 (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
17.00 Şanlıurfaspor-Osmanlıspor (GAP Arena)
 
18.30 Kızılcabölükspor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)
 
20.30 Fenerbahçe-Menemen Belediyespor (Ülker)

Yorumlar (2)

  • göztepe_1925
    Bekle bizi riraat türkiye kupası Şampıyon geliyor
  • göztepe_1925
    Bekle bizi riraat türkiye kupası Şampıyon geliyor

Yorum Yaz