Son Dakika
Göztepe'den sert tepki

Göztepe'den sert tepki

Ziraat Türkiye Kupası'nda dün oynanan Medipol Başakşehir-Göztepe karşılaşması 6-2 İstanbul ekibi lehine sona erdi.

Maç sonrası NTV Spor internet sitesi maçla ilgili, "Öp ağabeyinin elini" şeklinde başlık atınca, Göztepeli taraftarlardan büyük tepki çekti.

Kulübün resmi Twitter hesabı da NTV Spor'a attığı başlıktan dolayı, "Türk spor tarihindeki bilgisizliğinizi gidermek için sizleri Avrupa'da yarı final oynayan ilk Türk takımının müzesine bekliyoruz" şeklinde yanıt vererek tepkisini gösterdi.

Türk spor tarihindeki bilgisizliğinizi gidermek için sizleri Avrupa'da yarı final oynayan ilk Türk takımının müzesine bekliyoruz @ntvspor pic.twitter.com/5VpJ04ZRwD

Resmi Twitter'da görüntüle

Yorumlar (3)

  • sami
    ntv cahilliği.
  • BEN
    Akp iktidarı ile beraber yükselişe geçmiş bir takım. Akp iktidarı bittiğinde Başakşehirspor, Osmanlıspor gibi kluplerde, 15-16 yaşında çocuklarla oynayıp averaj takımı olup türk futbol tarihinden silinip gidecekler. Ntvsporun attığı bu başlık kabul edemez. Başakşehir semti daha ormanlık alanken, ortada Başakşehir klubünü bırak öyle bir semt bile yokken, Göztepe süper ligde top oynuyordu. Akp iktidarı bittiği zaman bu takımlarda amatöre kadar düşüp kapanacaklar.
  • SOM
    Başakşehir maçında Forza Göztepe uzun süre sonra futbolds deplasman yaptı ve hiç susmadı.Doğanlarda ise mütiş bir suskunluk var.Dön Forza..Dön..Dön ki kabak çekirdeği satışları sona ersin..Bırakın o futbolcuyu,su hocayı Tribün çöküyor..Tribun!!

Yorum Yaz