Son Dakika
Mehmet Sepil : 2017 Tesisleşme Yılı Olacak

Mehmet Sepil : 2017 Tesisleşme Yılı Olacak

 2017 TESİSLEŞME YILI OLACAK


Başkan Sepil; Göztepeliler'in yıllardır beklediği stat, tesis ve salon çalışmalarında önemli mesafelerin katedildiğini dile getirdi. Kulübün 90 yılı aşkın bir süredir stat hasreti çektiğini belirten Başkan Sepil, bu konuda şunları söyledi:

"Ocak ayında stadımızın inşaatının başlama tarihini net olarak açıklayacağım. İhalenin yapım sürecine çok yaklaştık. Hayatımın önemli bir bölümünü stat projesi için İstanbul'da geçiriyorum. Menderes Tekeli'de de tesisleşme için önemli adımlar atıldı. Mart ayında Menderes Belediyesi araziyi bize teslim edecek. Bir takım devlet daireleri ile tesisin tabupusu ve iskanıyla ilgili temaslarımız sürüyor. Salonumuz da 2017 yılı içinde netleşecek."

Yorumlar (10)

 • SOM
  Sayın admin,ben GHD nin arazi almasını doğru buluyorum zaten.Biraz yaklaşımım alaycı oldu ki kurumsal bir yapı da olsa derneğin nezninde özürlerimi bildiririm.Ancak,isin esasinda burada bir taktik hata ya da koordinasyon hatası olduğu belli.Evet tabii ki iyi niyetle alınmıştır ancak eğer burası 10 yıldır atıl kaldıysa burada bir hata var denektir.Vara yok,yoka var diyecrk değiliz.O parayla belki ancak böyle imarsız bur arazi alınabilirdi.Bu doğru ancak eğer planlama yapılmadan burası alınmak için alındıysa tabii ki burada bir hata vardır.Tekrar soylüyorum hareket doğru ancak netice olarak bir somut sonuç yok.
 • Rüştü
  20 yıl önce Balçovada da koyunlar otluyordu. Bugün neler oldu. Parayla alamazsın.
 • seyyac
  Ben GHD üyesiyim ve zamanında yaptığımız bu işi şimdi de canı gönülden destekliyorum. Varsın koyunlar, inekler otlasın. Varsın boş dursun. Ne demişler; " Sakla samanı gelir zamanı " Ben şu SOM kişisine sormak istiyorum. Sen GHD üyesimisin?
 • Efsane
  Stad işi olsun gerisi önemli değil şimdilik sepil başkana tüm göztepeliler stad konusunda arka çıkmalı lobi yapmalı hazır çeşme akıyorken bilgin döneminde yapılan hata yapılmamalı 25 bin kapasiteli stadımızı Gürsel Aksel e istiyoruz.
 • ali
  ghd kendi içinde almadı ben ghd üyesi olmadığım halde para verdim ala. ala imarı olmayan koyun kuzu otlatılan yer oldu kulübe sorulmamış imarına bakılmamış boş duruyor yazık paralara
 • Admin
  SOM tarzınla ve tavrınla çok itici oluyorsun sonrada insanlar sana adınla yazınca kızıyorsun yapma. GHD kendi içinde böyle bir arazi almış ama değerlendirilmemiş onların suçumu Teşekkür etmek gerekirken bu tarz yaklaşımlar hiç hoş değil
 • Naci
  GHD arazisi aslanlar gibi olduğu yerde duruyor. Göztepe için alındı Göztepe için kullanılacak. O verildiği söylenen pozlar sevinçten ve hiçbir art niyet taşımayan pozlardı. Keşke bu tarz işlerin camiada sayısı artsa
 • SOM
  Menderes'tede Orman Bakanlığı 2-B handikapı ve su havzasi sorunu var.Ancak yapı tekniği ile bu aşılabilir.Menderes Tesisi,Urla tesisinden daha stratejik olacak çünkü cevresinde Menderes dışında Gaziemir,Karabağlar,Buca,Selçuk,Torbalı,Gümüldür gibi yerleşimler var.Burada yatılı okul sistemi alt yapı ile bütünleştirilirse artı İzban toplu ulaşımı ile muthiş bur sinerji oluşturulabilir.BU ARADA 40 GUN 40 GECE KUTLANAN GHD NIN SEFERİHİSAR'DA ALDIĞI VR ONÜNDE TOPLU POZLAR VERILEN ARAZI NE OLDU?..
 • SOM
  Stadın inşaatının başlama tarihini açıklayamaz başkan çünkü ihale tarihi belli değil daha.İhale yapılacak,ihale askıya çıkacak,itiraz süresi geçecek ve ardından yer teslimi Ancak ondan sonra inşaat başlar ki zaten ardından da ya Aziz ya da tetikçileri iptal davalarını açacaklar muhtemelen.
 • zz
  Harika haber...

Yorum Yaz