Son Dakika
İZVAK yönetimi Göztepe'yi ziyaret etti

İZVAK yönetimi Göztepe'yi ziyaret etti

İZMİR Spor Kulüpleri Birliği (İZVAK) yönetimi, Göztepe'yi ziyaret etti. Ziyarette yeni stat ve stat projesi kapsamında yıkılacak Gürsel Aksel Tesisleri'ndeki Bülent Özkul Spor Salonu'nun yerine yeni salon yapılması fikri gündeme geldi. 

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, İZVAK'a kulübün başta stat ve altyapı tesisi projeleriyle ilgili bilgi verdiklerini söyleyerek, "Bu arada İZVAK ile daha önce yapmış olduğumuz temaslarda yeni stat projesinde salonumuzu kaybedeceğimiz için bu konuda kendilerinden yardım istemiştik. Çünkü İZVAK tüm İzmir kulüpleri için şehri tarayıp bu tür alanları tespit etmeye çalışıyor. Bugün bize yakın olan alanları görüştük, bu konuda İZVAK ile kulübümüze ciddi bir salon kazandırmak için birlikte hareket edeceğiz" dedi.
 
İzmir'de kulüplere yardımcı olacak bu tür bir kuruluşa çok ihtiyaç olduğunu söyleyen Başkan Sepil, "İZVAK bu ihtiyacı karşılıyor. Hep söylüyorum şu an örneği; futbolda lideriz, ligimizdeki diğer bütün takımlar şehir takımları. Şehir takımları şehirdeki tüm kuruluşlar ile birlikte çok daha kolay birlik sağlayabiliyor. Uzun vadede İZVAK'ın da şehri birleştiren, güzel tesislere yardımcı olabilen bir kuruluş olacağına inanıyorum ve bu konuda kendilerine tam destek veriyoruz" diye konuştu. 
 
İZVAK Başkanı Ali Erten ise, "Biz İZVAK olarak bütün İzmir kulüplerinin emrindeyiz. Bizden herhangi bir destek istendiğinde derhal ve hızla çözüm olarak çalışmaya hazırız. Göztepe için bir salon projesi üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Hızla yol alacağız" dedi.

Yorumlar (4)

 • donald duck
  Çakallara bak başkan bu izvakı bilmez yönetimden biri bu sırtlanları başkana anlatsın biz amatöre gidene kadar ve amatörde oynarken 3 maymunu oynayan bi halta yaramaz kurum aman başkan kulubun stad .tesis konularında ser ver sır verme bunlara ilk engel bunlar olur yüzüne güler arkandan iş çevirir izmir de göztepemize herkes düşman kendimizden başka dost yok amatöre düşerken öğrendik tecrübe ile sabit.
 • volkan
  Arkandayiz Sayin Baskan. Her kurum Izmirin En Buyuk Degeri icin seferber olmali ve elinden geleni yapmalidir. Goztepemize yarari olmayan her kurum da kendisine ne kadar Izmirliyim sorusunu sormalidir.
 • ismetyus
  altay ve altınordu birleşecek mi?
 • Lobby
  İzmir şehri takımı olarak şanssızız malum ne iktidardan ne belediyeden yardım görmedik. En büyük şansımız Sayın Sepil.Şu zamanlar Göztepe klübü için altın zamanlar sinsi altay 3.ligde zamanında gaziemirdeki tesisleri valiye nasıl yaptırdıkları ve yıllarca alsancak stadına çöktükleri malum kskde 2.ligde topçularına para bulmakta zorlanıyor. Ortalık bize kaldı bu şehrin ne kadar dinamiği varsa haklı olarak istemeli ve almalıyız geç bile kaldık. izvak bugüne kadar katkı sağlamamıştı salon işiyle iyi bir başlangıç yaparlar hayırlı olsun Sepil büyük adamsın hem stad hem altyapı hem salon işini aynı anda yürütcek vizyona sahip klüp ve başkan şu ülke sınırları içinde 3'ü geçmez. Hayırlısı olsun Göztepemiz için. Bu şehrin tek ağası,İzmir adını taşımaya layık klübü biziz.

Yorum Yaz