Son Dakika
Karşıyaka-Göztepe Fethi Sekin için sahada

Karşıyaka-Göztepe Fethi Sekin için sahada

İzmir'de teröristlere karşı kahramanca mücadele ederek şehit düşen polis memuru Fethi Sekin için Karşıyaka ile Göztepearasında bir maç oynanacak.

Karşıyaka Taraftarlar Derneği yaptığı yazılı açıklamada kahraman Polisimiz Fethi Sekin için ''Karşıyaka-Göztepe maçı yakışmaz mı bu ulvi göreve'' başlığıyla açıkladığı bildiride "Bugünler bitecek, huzurlu, mutlu, müreffeh bir ulus olarak devam edeceğiz hayata. Ölümsüzlüğe uğurladığımız kahramanlarımızı hep anacağız ama geride bıraktıklarına da birşeyler yapmalıyız. Bizler taraftarız, o zaman bize yakışanı yapalım. Tribünlerden birlik beraberlik mesajı verirken şehitlerimizin ailelerine de katkı koyalım" çağrısı yaptı. 

Karşıyaka Kulübü Başkanı Mutlu Altuğ taraftarlarını yaptığı çağrıya kulak verirken "Birlik ve beraberliğimizi sergilememiz gereken günler yaşıyoruz. Şehidimiz Fethi Sekin'in ailesine herkesin sahip çıkması lazım. Ezeli rakipler olarak böyle bir derbi oynarsak yerinde olur. Teknik heyetlerle de konuşacağız. Şehit ailelerimize bu anlamlı maçla destek verebiliriz"  açıklamasında bulundu.

50 BİN TARAFTAR BEKLENİYOR!
Göztepe Kulübü Başkan Vekili Talat Papatya kahraman Polisimizin anısına ezeli rakipleri Karşıya ile dostluk karşılaşması oynamaktan onur duyacaklarını belirtirken "Şu an takımımız Antalya kampında. Dönüşte hem lig hem kupa maçları oynayacağız. Teknik ekibimize bu fikri ileteceğiz. Bu maçın çok iyi planlanması lazım. Eğer stada bin kişi gelirse çok üzülürüz. Öyle bir zaman ayarlamalıyız ki şehidimiz için 50 bin taraftarın stada gelmesini sağlamalıyız. Göztepe olarak şehidimiz için Karşıyaka ile oynamayı çok isteriz. Kısa vadede bunu nasıl hayata geçiririz bilemiyorum ama teknik heyet ve Karşıyaka yönetimi ile bu konuyu detaylı konuşuruz"  ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)

 • A2
  Alacaklilar maçın hasılatına haciz koydurup karşı tarafın borçlarını hafifletir yardım parası amacına ulasamaz maç ile ilgili tüm haklar bize ait olmalı
 • Göztepeli
  Oynamamız imkansız gibi lig ve kupa temposu bizi yoracak ayrıca yönetimer ne kadar iyimsel olsada 2 takım taraftarı kavgalı
 • A2
  Maçta toplanan hasılatın kontrolü GÖZTEPE mizde olsun malum karşı taraf söz vermesiné sözleşme yapmasına rağmen Topçularının parasını ödemiyor, şehitlerimiz in yakınlarına gidecek toplanan paralar emin ellerde olsun
 • Göztepeli Biri
  Şu an ki tempoda bu sezon oynanamaz bu maç. Üstelik 50 bin kişinin gelmesi için havanın da çok güzelolması gerekir. Ancak önümüzdeki sezon açılışında oynanabilir.

Yorum Yaz