Son Dakika
Mehmet SEPİL, TRT SPOR Canlı Yayınına Katıldı

Mehmet SEPİL, TRT SPOR Canlı Yayınına Katıldı

 

 Ankara'da TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk ve AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ile bir araya geldiğini belirten Başkan Mehmet Sepil, şunları söyledi:


"Gürsel Aksel Stadı'nın bulunduğu araziye yapılacak spor kopleksine Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ismini vereceğiz. İnşa edilecek tesis 24 saat yaşayacak. Semt halkı oradan faydalanacak. Gürsel Aksel Tesisleri yıllardır bizim kalbimizdi. Stadımızın oraya inşa edilmesi bizi çok mutlu edecek. En kısa zamanda çalışmalara başlayıp 2018 yılında sahaya ayak basacağız."

TRT Spor'a verdiği röportajda Başbakan Binali Yıldırım ve Toki Başkanı Ergün'e destekleri için teşekkür eden Başkan Sepil, şu ifadeleri kullandı:

"4-5 aydır stat projesini hazırlamak için haftanın 3-4 gününü İstanbul'da geçiriyorum. Projemizi Ankara'da bir kez daha görücüye çıkardık. Herkes çok beğendi. Biz de hazırladığımız projeden çok memnunuz. Yapacağımız stat sadece Türkiye'de değil, uluslararası ölçekte de örnek bir tesis olacak. İhale ve inşaat süreci istediğimiz gibi giderse 90 yıllık hayalimiz gerçeğe dönüşmüş olacak."

Tekeli'de planlanan altyapı tesislerinin de bir an önce başlayacağını belirten Başkan Sepil, "Stat ve tesis bittiği anda kulübümüz ekonomik bağımsızlığını ilan edecek" diye konuştu.

 

 
İşte O Ropörtaj

Yorumlar (1)

  • Bir Göztepeli
    Tanrı Mehmet Sepil'i korusun ve yüceltsin

Yorum Yaz