Son Dakika
Lider Göztepe'ye evinde şok!

Lider Göztepe'ye evinde şok!

Denizlispor'un son golünü kaydeden Andre Moritz, golden sonra  İzmir'deki terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in maskesini  taktı.

 
Stat: Bornova
 
Hakemler: Murat Özcan, Cemal Bingül, Mehmet Yıldırım
 
Göztepe: Günay Güvenç, Fuchs (Dk. 46 Emre Aygün), Gençer Cansev,  Lokman Gör, Leo, Gosso, Doğa Kaya (Dk. 56 Leroy George), Murat Akın (Dk. 85 Sinan  Özkan), Halil Akbunar, Tayfur Bingöl, Jahovic
 
Denizlispor: Asil Kaan Güler, Alperen Babacan, Cenk Güvenç, Ömer Alp  Kulga, Kerem Can Akyüz (Dk. 88 Barış Örücü), Burak Altıparmak, Berkan Afşarlı  (Dk. 60 Sankoh), Ziya Alkurt, Anıl Taşdemir (Dk. 68 Moritz), Kappel, Yasin Ozan
 
Goller: Dk. 41 ve 86 Yasin Ozan, Dk. 81 Kappel, Dk. 90+3 Moritz  (Penaltıdan) (Denizlispor), Dk. 55 Tayfur Bingöl, Dk. 70 Jahovic (Penaltıdan)  (Göztepe)

Sarı kartlar: Dk. 15 Burak Altıparmak, Dk. 36 Kerem Can Akyüz, Dk. 45  Cenk Güvenç (Denizlispor), Dk. 48 Doğa Kaya, Dk. 59 Murat Akın, Dk. 75 Leroy  George, Dk 90+1 Tayfur Bingöl (Göztepe)

Yorumlar (1)

  • Gökhan
    Maalesef çok kötüydük. İnanılmaz derecede boş vermişlik var. Taraftar olarakta ısrarla söylüyorum bitiyoruz. Taraftar olarak çok sessiz kaldık artık tanımakta zorlanıyorum. Ne zaman biz sustuk tepki bile vermedik oyuncular maçta olduklarını bile unuttular. Son olarak maalesef transfer yapıyoruz ama oyuncular hazır değil lisansını çıkarmıyoruz felan filan kısacası topluca rezildik. Yenilgi kaçınılmaz oldu.

Yorum Yaz