Son Dakika
Kamuoyunun Bilgisine

Kamuoyunun Bilgisine

Oyuncumuz Doğa Kaya futbolu bırakma isteğini yönetimimize iletmiştir. Yapılan görüşmeler sonucu oyuncumuzun sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.

 

Doğa Kaya'ya emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yaşantısında başarılar diliyoruz.

Yorumlar (7)

 • Ali Dogan
  Evet Sirinyer arkadasim nasil transfer yapılıyor ve nasil oyuncu seçiliyor anlamak mumkun degil! Gecen seneden hic mi ders çıkarılması? Sayin Baskanimizin yönetimi ve transfer komitesini tamamen değiştirmesi lazim zira klubun paraları carcur ediliyor, gercekten yazik! Yönetimde ve transfer komitesindeki ekibin her zaman Goztepe ruhu ve tutkusu ile hareket etmesi lazim, para ile degil!
 • şirinyer
  ali doğan arkadaş haklısın efsane kadroyu geçen hafta trt de dinledim göztepeye nasıl geldiklerini anlatıyorlardı birileri o programı yönetime ve teknik ekibe izletsin bu kulüp nasıl efsane takımı kurdu efsane kadro oyuncularını nasıl aldı bi şey öğrenirler.fevzi zem zem göztepemize gelmeden amatör takımı tek başına çıkarttığını anlatıyor bizim şimdi ki kadro amatörden 45 dakkada 3 gol yiyor.
 • PÜR
  5 ay önce ben süper lig futbolcusuyum, bu paralara 1.ligde oynayamam diyen adam değil miydi bu ?
 • Ali Dogan
  Elazigspor'un transfer komitesini bizim klube transfer etmek lazim, biz nicin transfer edilecek futbolculari (yurt ici ve yurt disi) sezon oncesinden takip etmiyoruz??? Planlama ve Strateji yok! Goztepenin cok eski donemlerinde Adnan Suvari ve ekibi butun Anadoluyu karis karis gezdiler bu efsane kadroyu olusturmak icin, her sene milyonlarca lira transfere harcaniyor sonuc husran keza ara transfer de oyle! Goztepe armasini ve ruhunu tasiyabilecek karakterde displinli oyuncular bulmaliyiz ve bunyemize katmaliyiz, ancak o zaman basarili bir futbol klubu haline geliriz.
 • ismetyus
  sadece başkanın paralarıya beraber bizim umutlarımız da çalınıyor, kone hasta çıkmıştı, tanju sakat çıktı, doğa sakat çıktı. bu komuta bize savaş kaybettirir.
 • ismetyus
  göztepemiz yönetim zaafı içerisindedir, başkanın bu konulara el atması gerekli. bu takımı kim kuruyor, transfer planlamasını kim yapıyor, altınbaş dönemine dönmeye başladık.
 • seyyac
  Sakat olduğunu bildiği halde kabahat sakatlığını saklayan DOĞA da mı, yoksa sakatlığını bildikleri halde bile bile alan Teknik Heyette mi?

Yorum Yaz