Son Dakika
 • Göztepe'nin Hedefleri Benden Daha Önemli
  Spor Toto Süper Lig'de milli takım arasına 40 puanla 7'nci sırada giren Göztepe'nin teknik direktörü Tamer Tuna, sözleşmesinin uzatılması konusunda başkan Mehmet Sepil'le yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı.
 • Urla Günlüğü: 22 Mart 2018
  Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı.
 • Demba Ba'da Gelişmeler Yaşanırken, STAT TAM GAZ
  Uzun süre sahalara uzak kalarak geldiği Göztepe ile sezon sonuna kadar maç başı 40 bin TL karşılığında anlaştığı öğrenilen Senegalli forvetle bir araya gelen Başkan Mehmet Sepil'in yeni kontrat konusunda önemli mesafe katettiği bildirildi.
 • Portekizlilerimiz İstikrar Abidesi
  Göztepe’nin Portekizli iki ismi Beto ve Andre Castro, bu sezon takımda en fazla süre alan isimler olmayı başardı.
 • Öztürk’ün Güveni Tam
  Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde pazar günü Aziziye Belediye Termalspor’la deplasmanda karşılaşacak Göztepe’de Antrenör Adnan Öztürk, üst sıralara tırmanacaklarını söyledi.
 • STSL 27-31. Hafta maç programı
  2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 27, 28, 29, 30 ve 31. hafta müsabaka programı açıklandı.
 • Göztepe'de Kosanovic Formayı Kaptırdı
  Aytemiz Alanyaspor deplasmanından 1-1'lik beraberlikle dönüp milli maç arasına 40 puanla 7'nci sırada giren Göztepe'de stoper Milos Kosanovic formayı kaptırdı.
 • Milli Maç Arası İlaç gibi Geldi
  Zorlu maçlar serisinde gerek sakatlık gerekse cezalı oyuncular nedeniyle ideal kadrosunu sahaya sürmekte zorlanan Tamer Tuna'nın milli maç arasında sakat oyuncuların dönmesi ve cezalı oyuncuların da cezalarının sona ermesi ile eli oldukça rahatlayacak.
 • Göztepe, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarına Yarın Başlayacak
  Göztepe, Spor Toto Süper Lig'de 27. haftada Kasımpaşa maçının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla başlayacak.
 • Süper Gençler Ligi'nde 2. Etap Sona Erdi
  2017-2018 sezonu Erkekler Süper Gençler Ligi 2. Bölüm müsabakaları 17-20 Mart 2018 tarihleri arasında Eskişehir'de oynandı. Genç takımımız oynadığı 4 karşılaşmada da parkeden galibiyetle ayrıldı.
Zorunlu Açıklama

Zorunlu Açıklama

 Avrupa'da yarı final oynayan ilk Türk takımı olan Göztepe Spor Kulübü 91 yıllık tarihi içerisindeki en önemli mücadelelerinden birisini daha 2017 yılında yașamaktadır. Kulübümüz tüm birimleriyle bu kritik süreci hassasiyetle takip etmektedir. Gelișmelerin bașarıyla ilerlemesi için özveriyle çalıșmakta ve her platformdaki yapıcı eleștiriler tarafımızca dikkate alınmaktadır.


2015-2016 sezonunda elde edilen tecrübelerin sonucunda gereken dersler çıkartılmıș ve bu yılın planlanması da bu doğrultuda yapılmıștır. Teknik Direktör tercihi, takım iskeleti, idari ve sportif yapılanma gibi pek çok konuda dikkatli adımlar atılmıștır. Arkadașlık, dayanıșma, terinin son damlasına kadar mücadele etme, isyan, yenilgiyi kabullenmeme, beraber sevinme beraber üzülme gibi sporun en önemli ve değerli duygularını içselleștiren futbol takımımızın oyuncu ve teknik ile idari kadrosunda kalıcı bașarı için emek veren tüm arkadașlarıma güvenim ve inancım tamdır. Kuvvetli iletișim ve ișbirliği içerisinde kalıcı bașarı için çalıșmalarımıza devam edeceğiz...

Göztepe'miz, TFF 1. Lig 2016-2017 sezonunun 19. haftasında averaj farkıyla 2. sırada yer almakta ve șampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak mücadelesini sürdürmektedir.
Bildiğiniz gibi 91 yıllık stadyum özlemimizi sona erdirmek adına çalıșmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Göztepe'ye yakıșacak, günümüz klasik statlarından farklı bir mimariye ve ișlevlere sahip olan Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yașam Merkezi projemizin yeniden ihaleye çıkma așamasında sona gelmiș durumdayız. Çok yakında stadyum ile ilgili gelișmeleri birlikte takip ediyor olacağız.
2018-2019 sezonunda bu stadın muhteșem atmosferini yașamak için camiamız kadar biz deheyecanlanıyoruz.
Bu güzel gelișmelerin yanı sıra Avrupa'da bile örneklerine az rastlanır bir altyapı merkezi olușturmak adına Menderes/Tekeli bölgesi ile ilgili çalıșmalarımız da tüm hızıyla sürmektedir. Buraya kurulacak olan tesis sayesinde Göztepe’miz efsane yıllarda olduğu gibi kendi öz evlatlarını yetiștirecek ve geçmiște olduğu gibi Türk Sporuna bașarılı sporcular kazandıracaktır.

İçeride ve dıșarıda takımımızı yalnız bırakmayarak elde edilen bașarıda büyük pay sahibi olan taraftarımız Türk spor kamuoyu tarafından gıpta ile izlenmektedir. Geleceğin Göztepe'sinin temellerinin atıldığı șu günlerde taraftarımızın her platformda yanımızda olması bizleri daha fazla motive etmektedir. Ancak birbirinden önemli, Göztepe tarihinde mihenk tașı olacak olan bu üç gelișmeye bu kadar yaklașmıșken Göztepe'ye zarar vermek adına yapılan yorumları gözardı etmek kabul edilemezdir.

Olumlu gidișat ve elde edilen bașarılardan rahatsız bazı kesimler, daha önceden yaptıkları gibi eski alıșkanlıklarını devam ettirerek, kișisel çıkarlarını Göztepe'miz menfaatlerinin üzerinde tutup "Göztepe" ismi ve markasını kullanarak, akıllarınca sahip oldukları sosyal medya hesapları üzerinden kulübümüzü dizayn etme hatta daha da ileri giderek çalıșanlarını belirleme amacındadırlar. Bu dönemin sona erdiğini konunun muhatapları çok iyi anlamalıdırlar. Dedikodu üreten, önyargılı ve hadlerini așan bir șekilde kulübümüzü, çalıșanımızı ve camiamızı sosyal medya üzerinden karalamaya çalıșan bu girișimlere asla müsaade etmeyeceğimin, bu kișilere karșı kulübümüzün menfaatlerini korumak adına her türlü hukuki girișimde bulunacağımın tüm camiamız ve kamuoyu tarafından bilinmesini isterim.

Bu kötü niyetli olușumların, geleceğin Göztepe'sinin olușturulmaya bașlandığı bu dönemde yukarıda bahsi geçen süreçleri olumsuz yönde etkileme çalıșmalarına sağduyulu Göztepe taraftarlarının itibar etmeyeceğini biliyor ve gerekli cevabı vereceklerine inanıyorum.

Herkes emin olmalıdır ki; kulübümüz içerisinde ve camiamızda olan biten her konuyu yakınen takip etmekte ve bilgilendirilmekteyim... Bașkanı olduğum ve büyük güven duyduğum her seviyedeki çalıșanlarımız tüm birimleriyle Göztepe'mizin hak ettiği konuma ulașması için özveri ile her konuda tam bir iletișim, koordinasyon, disiplin ve belirlenmiș kurallar içerisinde çalıșmaktadır.

Büyük Göztepe taraftarının bugüne kadar verdiği desteği tüm süreçlere ve ligin son düdüğüne kadar devam ettireceğine dair olan inancım tamdır.

Mehmet Sepil
Göztepe Spor Kulübü Bașkanı

Yorumlar (4)

 • Murat
  Sanırım bu sitem köşe yazarının yazdıkları ile ilgili ve hakkında hukuki işlem başlatılacak kişi de o olabilir.
 • goztepelee
  kim? hangi grup? ya da kisiler baskani kizdirdi yine !
 • ali
  burak efendi geçen senede td kirizi yaratmadımı
 • ali
  burak efendi geçen senede td kirizi yaratmadımı

Yorum Yaz