Son Dakika
 • Göztepe'mizde Bursaspor Hazırlıkları Sürüyor
  Cuma günü Bursaspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.
 • BİR ATKI BİR OYUNCAK KAMPANYASI YENİDEN
  Kulübü’müzün Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağı “Bir Atkı Bir Oyuncak” kampanyası ile Göztepe arması bulunan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünler, köy okullarında okuyan ihtiyaç sahiplerine gönderilecek.
 • Göztepe ile Bursaspor 43. kez kozlarını paylaşacak
  Spor Toto Süper Lig'de cuma günü Bursaspor'u konuk etmeye hazırlanan Göztepe'miz, rakibiyle 43. kez kozlarını paylaşacak.
 • Göz-Göz şahlanacak
  Sarı-kırmızılıların yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ilk açıklamalarını Yeni Asır Gazetesi’ne yaptı:
 • Kemal Özdeş, Göztepe'nin 29. hocası oldu!
  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin 2,5 yıllık sözleşme imzaladığı Kemal Özdeş, sarı-kırmızılı ekibin Süper Lig tarihindeki 29. teknik adamı oldu.
 • Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz?
  Yazarımız Tayanç Üşümezgezer'in, Sivasspor maçı için yazdığı Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz? başlıklı köşe yazısı...
 • Bayram Bektaş: "Maçın hakkı bu değildi"
  Teknik Direktörü'müz Bayram Bektaş, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası,"Maçın hakkının bu olmadığını düşünüyorum. Kırmızı kart oyun sistemimizi bozdu" dedi.
 • AVRUPA'DA ZİRVEDE
  Göztepe, Süper Lig'de son haftalarda yaşadığı kayıplarla irtifa kaybederken, Portekizli file bekçisi Beto Pimparel ise penaltı performansıyla Avrupa'nın zirvesine yerleşti.
 • AMAN DİKKAT!
  Süper Lig'de bu sezon kart cezaları ve sakatlıklardan çok çeken Göztepe'de Sivasspor maçı öncesi orta alanda da tehlike yaşanıyor.
 • Göztepe’de Gouffran tepkisi
  Süper Lig’de son olarak deplasmanda Antalyaspor’a 1-0 kaybeden Göztepe’de taraftarlar, oyuna kurtarıcı olarak Gouffran’ın alınmasına büyük tepki gösterdi.
Zorunlu Açıklama

Zorunlu Açıklama

 Avrupa'da yarı final oynayan ilk Türk takımı olan Göztepe Spor Kulübü 91 yıllık tarihi içerisindeki en önemli mücadelelerinden birisini daha 2017 yılında yașamaktadır. Kulübümüz tüm birimleriyle bu kritik süreci hassasiyetle takip etmektedir. Gelișmelerin bașarıyla ilerlemesi için özveriyle çalıșmakta ve her platformdaki yapıcı eleștiriler tarafımızca dikkate alınmaktadır.


2015-2016 sezonunda elde edilen tecrübelerin sonucunda gereken dersler çıkartılmıș ve bu yılın planlanması da bu doğrultuda yapılmıștır. Teknik Direktör tercihi, takım iskeleti, idari ve sportif yapılanma gibi pek çok konuda dikkatli adımlar atılmıștır. Arkadașlık, dayanıșma, terinin son damlasına kadar mücadele etme, isyan, yenilgiyi kabullenmeme, beraber sevinme beraber üzülme gibi sporun en önemli ve değerli duygularını içselleștiren futbol takımımızın oyuncu ve teknik ile idari kadrosunda kalıcı bașarı için emek veren tüm arkadașlarıma güvenim ve inancım tamdır. Kuvvetli iletișim ve ișbirliği içerisinde kalıcı bașarı için çalıșmalarımıza devam edeceğiz...

Göztepe'miz, TFF 1. Lig 2016-2017 sezonunun 19. haftasında averaj farkıyla 2. sırada yer almakta ve șampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak mücadelesini sürdürmektedir.
Bildiğiniz gibi 91 yıllık stadyum özlemimizi sona erdirmek adına çalıșmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Göztepe'ye yakıșacak, günümüz klasik statlarından farklı bir mimariye ve ișlevlere sahip olan Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yașam Merkezi projemizin yeniden ihaleye çıkma așamasında sona gelmiș durumdayız. Çok yakında stadyum ile ilgili gelișmeleri birlikte takip ediyor olacağız.
2018-2019 sezonunda bu stadın muhteșem atmosferini yașamak için camiamız kadar biz deheyecanlanıyoruz.
Bu güzel gelișmelerin yanı sıra Avrupa'da bile örneklerine az rastlanır bir altyapı merkezi olușturmak adına Menderes/Tekeli bölgesi ile ilgili çalıșmalarımız da tüm hızıyla sürmektedir. Buraya kurulacak olan tesis sayesinde Göztepe’miz efsane yıllarda olduğu gibi kendi öz evlatlarını yetiștirecek ve geçmiște olduğu gibi Türk Sporuna bașarılı sporcular kazandıracaktır.

İçeride ve dıșarıda takımımızı yalnız bırakmayarak elde edilen bașarıda büyük pay sahibi olan taraftarımız Türk spor kamuoyu tarafından gıpta ile izlenmektedir. Geleceğin Göztepe'sinin temellerinin atıldığı șu günlerde taraftarımızın her platformda yanımızda olması bizleri daha fazla motive etmektedir. Ancak birbirinden önemli, Göztepe tarihinde mihenk tașı olacak olan bu üç gelișmeye bu kadar yaklașmıșken Göztepe'ye zarar vermek adına yapılan yorumları gözardı etmek kabul edilemezdir.

Olumlu gidișat ve elde edilen bașarılardan rahatsız bazı kesimler, daha önceden yaptıkları gibi eski alıșkanlıklarını devam ettirerek, kișisel çıkarlarını Göztepe'miz menfaatlerinin üzerinde tutup "Göztepe" ismi ve markasını kullanarak, akıllarınca sahip oldukları sosyal medya hesapları üzerinden kulübümüzü dizayn etme hatta daha da ileri giderek çalıșanlarını belirleme amacındadırlar. Bu dönemin sona erdiğini konunun muhatapları çok iyi anlamalıdırlar. Dedikodu üreten, önyargılı ve hadlerini așan bir șekilde kulübümüzü, çalıșanımızı ve camiamızı sosyal medya üzerinden karalamaya çalıșan bu girișimlere asla müsaade etmeyeceğimin, bu kișilere karșı kulübümüzün menfaatlerini korumak adına her türlü hukuki girișimde bulunacağımın tüm camiamız ve kamuoyu tarafından bilinmesini isterim.

Bu kötü niyetli olușumların, geleceğin Göztepe'sinin olușturulmaya bașlandığı bu dönemde yukarıda bahsi geçen süreçleri olumsuz yönde etkileme çalıșmalarına sağduyulu Göztepe taraftarlarının itibar etmeyeceğini biliyor ve gerekli cevabı vereceklerine inanıyorum.

Herkes emin olmalıdır ki; kulübümüz içerisinde ve camiamızda olan biten her konuyu yakınen takip etmekte ve bilgilendirilmekteyim... Bașkanı olduğum ve büyük güven duyduğum her seviyedeki çalıșanlarımız tüm birimleriyle Göztepe'mizin hak ettiği konuma ulașması için özveri ile her konuda tam bir iletișim, koordinasyon, disiplin ve belirlenmiș kurallar içerisinde çalıșmaktadır.

Büyük Göztepe taraftarının bugüne kadar verdiği desteği tüm süreçlere ve ligin son düdüğüne kadar devam ettireceğine dair olan inancım tamdır.

Mehmet Sepil
Göztepe Spor Kulübü Bașkanı

Yorumlar (4)

 • Murat
  Sanırım bu sitem köşe yazarının yazdıkları ile ilgili ve hakkında hukuki işlem başlatılacak kişi de o olabilir.
 • goztepelee
  kim? hangi grup? ya da kisiler baskani kizdirdi yine !
 • ali
  burak efendi geçen senede td kirizi yaratmadımı
 • ali
  burak efendi geçen senede td kirizi yaratmadımı

Yorum Yaz