Son Dakika
Taraftar Balıkesirspor Maçı İçin Şova Hazırlanıyor !

Taraftar Balıkesirspor Maçı İçin Şova Hazırlanıyor !

   Tff 1. Ligte şampiyonluk yolunda büyük çekişme yaşanıyor. Şampiyonluk için zirve mücadelesi veren  Eskişehirspor , Malatayspor , Giresunspor ve Sivasspor gibi şehir takımlarıyla birlikte zirve mücadelesi veren Göztepe de yönetim taraftarın desteğini arkasına almak için bilet fiyatlarında indirime gitti. Yönetimin bu indirimden sonra taraftarın tribünleri doldurması bekleniyor

 

    Büyük bir çekişmeye sahne olan ligte zirve , Malatyaspor , Eskişehirspor ve Göztepe arasında sürekli el değiştirirken Sivasspor ve Giresunspor zirveyi yakından takip etmeye devam ediyor. Ligin Sonuna yaklaştıkca ligte heyecan git gide artıyor . 

   Ligte şehir takımlarıyla mücadele eden Göztepe de taraftar kenetlenmeye başladı . Göztepeli taraftarların yaptıkları açıklama şöyle;

   Ligde son 15 haftaya girilirken şanlı GÖZTEPE'miz TAM35 puanla ikinci sırada süper ligin en büyük adayları arasında bulunmaktadır.

   GÖZTEPE'mize süper lig yolunda en büyük desteği verebilmek ve taraftarımızın uzun zamandır özlem duyduğu tribün birlikteliğini sağlamak konusunda önemli adımlar atılmıştır. 
   Maraton sarı tribünde YALI her zamanki yerinde, maraton kırmızı tribünde FORZA, TEPECİK, GÜLTEPE, ÇAMDİBİ, ALTINDAĞ olmak üzere Göztepe'mizin şampiyonluğu için tam koordinasyon içinde elinden geleni yapacaktır.
   Balıkesir maçından başlamak üzere Kendimize özgü bestelerimizle,görsel şovlarımızla takımımıza çok daha büyük destek vermek üzere tribünlerdeyiz, bütün taraftarımızıda şampiyonluk yolunda omuz omuza şanlı Göztepe'mizi desteklemeye çağırıyoruz.
YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK OLUR İNŞALLAH..

Yorumlar (2)

  • TAM35
    Pazartesi maclari en azindan saat 20.00 da oynanabilir. Maalesef bu hafta mac mesai saatlerine denk geldigi icin stadin dolacagini dusunmuyorum en fazla 3.000 kisi olacaktir.
  • Hayrettin1925
    O stad dolacak 3 puan bizim olacak UYAN ARTIK GÖZTEPELİ ŞAMPİYONLUK GELİYOR

Yorum Yaz