Son Dakika
Yarışmamızın İlk Haftasına Özel 3 Forma Birden

Yarışmamızın İlk Haftasına Özel 3 Forma Birden

İlklerin sitesi göztepeliler.com bir ilki daha gerçekleştiriyor. İnegölspor maçında düzenleyeceğimiz yarışmayla siz Göztepeliler'e 3 forma birden hediye ediyor. Hemde tüm formalar imzalı.. gozza   İnegölspor maçının skorunu bil formayı kap, gol dakikasını bil formayı kap ve ilk golümüzü kimin atacağını bil formayı kap! Doğru tahminde bulunan 3 göztepeliler.com takipçisine birer adet futbolcularımızın imzaladığı forma hediye ediyoruz. Yarışmamıza bu haber sayfasının altındaki yorum bölümüne isminizi , soy isminizi ve tahmininizi her yarışma için ayrı yorum olacak şekilde yazarak katılabilirsiniz. Unutmayın ; her yarışma için ayrı yorum yazmak zorundasınız!! Yarışmalarımız şu şekilde ;       MAÇIN SKORUNU BİL FORMAYI KAP Yarışmamıza katılacak olan takipçilerimiz yorum bölümüne katılacağı yarışmanın adını , kendi ismini , soy ismini ve maç skorunu yazarak yarışmaya katılacaklardır. Örnek olarak ; Maçın skorunu bil formayı kap - Ahmet Eren - İnegölspor 0 Göztepe 2 GOL DAKİKASINI BİL FORMAYI KAP Takımımızın atacağı gol'ün dakikasını doğru tahmin eden takipçilerimizden bir kişi futbolcularımızın imzaladığı formayı kazanacaktır. Bu yarışma için bizim vereceğimiz dakika aralığını bilmek yeterlidir. Dakika aralıkları şu şekildedir.
1-15 dk
16-30 dk
31-45 dk
46-60 dk
61-75 dk
76-90 dk
Bir önceki yarışmamızda olduğu gibi katılımcılarımız yarışmanın adını , kendi isim ve soyismini , golün atılacağı dakika aralığını yazmaları gerekmektedir. Doğru bilen yarışmacılar arasından yapılacak çekilişle 1 kişi futbolcularımızın imzaladığı takımımızın formasını kazanacaktır. Gol'ün dakikası yarışması için TFF resmi sitesinde yayınlanan gol dakikası esas alınacaktır.
Örnek olarak ;
Golün dakikasını bil formayı kap - Ahmet Eren - 61-75
İLK GOLÜMÜZÜ KİMİN ATACAĞINI BİL FORMAYI KAP
İnegölspor deplasmanın takımımızın ilk golünü kimin atacağını bilen yarışmacılarımızın arasından yapılacak çekilişle golü atan futbolcumuzun imzalayacağı forma hediye edilecektir. Diğer yarışmalarımız da olduğu gibi ayrı bir yorum bölümünde yarışmanın adını , kendi isim ve soyismini , ilk golümüzü kimin atılacağınız yazan her yarışmacı yarışmamıza katılabilecektir.
Örnek olarak ;
İlk golümüzü kimin atacağını bil formayı kap - Ahmet Eren - Şaban Genişyürek
GENEL KURALLAR
1-Takipçilerimiz tahminlerini bu sayfanın altındaki yorum bölümüne yapacaklardır
2-Her takipcimizin her yarışmaya ayrı ayrı bir kez katılma bir adet forma kazanma hakkı vardır. Ayrı ayrı yarışmalardan da olsa birden fazla forma kazanamaz.Aynı kişi bir yarışmaya birden fazla tahminde bulunamaz. Tahminde bulunanların o yarışmadaki diğer tahminleri de geçersiz sayılır.
3-Yarışmalarımız maçımızın başlayacağı 15.09.2013 günü saat 16:00'da başlayıp maçın son düdüğü ile sona erer.
4-Kazanan takipçilerimiz 17.09.2013 günü yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve www.goztepeliler.com'da yayınlanacaktır.
5- Kazanan takipçilerimiz ile irtibata geçilecek ve belirlenecek tarihte kimliklerini göstermeleri halinde kendilerine teslim edilecektir.
www.goztepeliler.com Bizleri takip etmeye devam edin..Herkese Bol Şanslar

Yorumlar (0)

Yorum Yaz