Son Dakika
Göztepe’nin forma sponsoru sigortacı

Göztepe’nin forma sponsoru sigortacı

 İzmir’in sembol futbol takımlarından Göztepe ile Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketi IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. arasında forma sponsorluğu anlaşması imzalanıyor.

14 yıl aradan sonra Süper Lig’de 2017/18 İlhan Cavcav Futbol Sezonu’nda boy gösteren İzmir’in sarı kırmızılı takımı, sezon sonuna kadar tüm resmi lig, Türkiye Kupası ve özel müsabakalarına sırt bölümünde ‘IBS Sigorta’ logosu bulunan formasıyla çıkacak.

Akfen Holding, United Insurance Brokers (UIB) ve Süha Güçsav ortaklığıyla 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren; alanında Türkiye’nin en büyük yerli sigorta şirketi olan IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, İzmir’in gururu Göztepe’nin bu yıl Süper Lig’de büyük başarılara imza atacağına inancının tam olduğunu belirtti.

“Sponsorluk anlaşması tüm taraflara değer katacak”

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir’in 6 yıllık Süper Lig hasretini bu yıl Göztepe’nin bitireceğine dikkat çeken Murat Çiftçi, “Biz IBS Ailesi olarak, İzmir’in büyük değerlerinden Göztepe’nin, Süper Lig’de çok değerli ve büyük başarılara imza atacak potansiyelde bir takım olduğuna gönülden inanıyoruz. Tüm taraflara değer katacak bu birliktelik ile Türk futboluna verdiğimiz desteğin ve duyduğumuz güvenin bir kez daha altını çiziyor, Göztepe’ye başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Çiftçi sözlerine IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği olarak Türk yatırımcısının olduğu her yerde, tüm paydaşları tarafından en çok tercih edilen sigorta ve reasürans brokeri olma vizyonuyla yurtiçi ve yurtdışında yeni ofisler hayata geçirmek planında olduklarını ekleyerek; halen İstanbul, Ankara ve Mersin’de bulunan ofislerinin sayısını artıracaklarını belirtti. İzmir’in Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olmasının ve jeopolitik konumunun önemine dikkat çeken Çiftçi, bu sponsorlukla IBS Sigorta’nın, İzmir’e verdikleri değeri göstermek istediklerini ve İzmir’de hali hazırda sürdürülen bu is birliklerinin, hayata geçirilmesi adına planlanan lokal bir ofisle daha da arttırılacağını sözlerine ekledi.

IBS Sigorta’dan yapılan açıklamada şunlar söylendi:

Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ve IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Süha Güçsav’ın da hazır bulunacağı sponsorluk imza törenimizde, basınımızın siz değerli temsilcisini aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.

Tarih: 15 Ağustos 2017 Salı

Saat: 14:30

Yer: Göztepe Adnan Süvari Tesisleri

14 Ağustos 2017

Yorumlar (0)

Yorum Yaz