Son Dakika
YATA YATA MAÇ KAZANDILAR

YATA YATA MAÇ KAZANDILAR

Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk yenilgisini Kayserispor'dan alan Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna, Kayserispor'un 'Yata yata maç kazandığını" ima etti. Tuna, "Topa tamamen sahip olan, atak geliştirmeye çalışan bizdik. Rakip öne geçtikten sonra maçı oyaladı. 100 dakika süren maçın sadece 50 dakikasında top oyunda kalabildi. Rakip takımın kalecisi Muammer, 7 dakika ile maçın en fazla oynayan oyuncusu. Bizde de Sabri 4 dakika oynadı" dedi.

İYİ BAŞLADIK AMA

Maçta 80 tane uzun topla oynayan bir rakiple mücadele ettiklerini dile getiren genç teknik adam, "Çok adamla hücum etmeye çalıştık. Ama tempoda da sorun yaşadık. Futbolu özetlemek, futbol oynanmadığında fazla olmuyor. Sonuçtan ziyade oyunun içeriği ile sorunlar var. Pas yüzdesi ile oyun oynamaya çalışan bir takımız" dedi.

 

Yeniasır

Yorumlar (2)

  • BOSS
    Santrforsuz takımla işimiz zor. Ghillas ile ligde kalma mücadelesi verilmez; ancak iyi bir yedek olur. Ligde kalmak isteyen takımlar hızlı bir kontratak oyuncusu ile oynar. Bu bölgeye Hele yıldız alınaa mesela Eto, Low gibi oyuncular alan ise ilk 5\'e oynar. Ç
  • Taner Tuma
    Sen önce takıma doğru düzgün stoper al ondan sonra rakibe suç bul. Adis sağ kanatta oynar, stoperler desen leş ötesi. Adam ol Tamo. Bu taraftar aklını alır adamın aklını.

Yorum Yaz