Son Dakika
  • Bayram Bektaş: "Maçın hakkı bu değildi"
    Teknik Direktörü'müz Bayram Bektaş, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası,"Maçın hakkının bu olmadığını düşünüyorum. Kırmızı kart oyun sistemimizi bozdu" dedi.
  • AVRUPA'DA ZİRVEDE
    Göztepe, Süper Lig'de son haftalarda yaşadığı kayıplarla irtifa kaybederken, Portekizli file bekçisi Beto Pimparel ise penaltı performansıyla Avrupa'nın zirvesine yerleşti.
  • AMAN DİKKAT!
    Süper Lig'de bu sezon kart cezaları ve sakatlıklardan çok çeken Göztepe'de Sivasspor maçı öncesi orta alanda da tehlike yaşanıyor.
  • Göztepe’de Gouffran tepkisi
    Süper Lig’de son olarak deplasmanda Antalyaspor’a 1-0 kaybeden Göztepe’de taraftarlar, oyuna kurtarıcı olarak Gouffran’ın alınmasına büyük tepki gösterdi.
  • Göztepe'den Bektaş'a güvenoyu
    Son 3 maçını puansız kapatan Göztepe'de taraftarın sosyal medyadan sert eleştirdiği teknik direktör Bayram Bektaş'a yönetim sahip çıktı.
  • Göztepe, kupada moral arıyor
    Spor Toto Süper Lig'de son 3 maçını kaybeden Göztepe, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk maçında 4 Aralık Salı günü TFF 3. Lig 1. Grup temsilcisi Nazilli Belediyespor ile karşılaşacak.
  • KAHREDEN SERİ
    Süper Lig’in devlerini dize getirip olmayacak maçlarda puan kaybeden sarı-kırmızılı ekip zirveden iyice uzaklaştı
  • Göztepe'mizde kupa mesaisi başladı
    Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk maçında 4 Aralık Salı günü deplasmanda Nazilli Belediyespor'la karşılaşacak Göztepe, bu müsabakanın hazırlıklarına başladı.
  • Bektaş: "10 şut var ama isabet 2 tane" Göztepe Teknik Direktörü Bayram Bektaş: "Böyle bir maçta ilk ...
    Teknik Direktör'ümüz Bayram Bektaş:1-0 geriye düştüğümüz maçta yakaladığımız pozisyonları gole çeviremedik,kaybettiğimiz için üzgünüm
  • ANTALYA’DA COŞ GÖZ GÖZ
    Erzurum BŞB ve Başakşehir mağlubiyetlerle düşüşe geçen Göztepe, bugün 16.00’da Antalyaspor’un misafiri olacak.
Süper Lig'de sezonun ilk yarı programı açıklandı

Süper Lig'de sezonun ilk yarı programı açıklandı

4.Hafta

09.09.2017 Cumartesi

DEMİR GRUP SİVASSPOR

KAYSERİSPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

17.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

17.00

ATİKER KONYASPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ)

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ÜLKER STADYUMU

20.00

10.09.2017 Pazar

OSMANLISPOR FK

GÖZTEPE A.Ş.

OSMANLI STADI

17.00

TRABZONSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

17.00

BURSASPOR

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

ANTALYASPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20.00

11.09.2017 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

EVKUR YENİ MALATYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

13.09.2017 Çarşamba

PORTO

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ESTÁDİO DO DRAGÃO

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

14.09.2017 Perşembe

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

PFC LUDOGORETS 1945

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.00

OLİMPIQUE DE MARSEILLE

ATİKER KONYASPOR

STADE VÉLODROME

22.05

 

 

5.Hafta

15.09.2017 Cuma

KAYSERİSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

20.00

16.09.2017 Cumartesi

EVKUR YENİ MALATYASPOR

BURSASPOR

 

17.00

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

MANİSA 19 MAYIS

20.00

GALATASARAY A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

20.00

17.09.2017 Pazar

OSMANLISPOR FK

DEMİR GRUP SİVASSPOR

OSMANLI STADI

17.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

17.00

GÖZTEPE A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

BORNOVA STADI

20.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

20.00

18.09.2017 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

VODAFONE PARK

20.00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR

19.09.2017 Salı – 20.09.2017 Çarşamba – 21.09.2017 Perşembe

BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR

BURSASPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

GÖZTEPE A.Ş.

KAYSERİSPOR

YENİ MALATYASPOR

 

 

6.Hafta

22.09.2017 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

20.00

23.09.2017 Cumartesi

ATİKER KONYASPOR

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ)

14.00

GENÇLERBİRLİĞİ

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANKARA 19 MAYIS

16.30

FENERBAHÇE A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.30

24.09.2017 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

14.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR

GÖZTEPE A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

14.00

KASIMPAŞA A.Ş.

KAYSERİSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.30

BURSASPOR

GALATASARAY A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

19.30

25.09.2017 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ANTALYA STADYUMU

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

26.09.2017 Salı

BEŞİKTAŞ A.Ş.

LEIPZIG

VODAFONE PARK

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

28.09.2017 Perşembe

ATİKER KONYASPOR

VITORIA SC

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

SC BRAGA

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ESTÁDİO MUNİCİPAL DE BRAGA

22.05

 

 

7.Hafta

29.09.2017 Cuma

AKHİSAR BELEDİYESPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

20.00

30.09.2017 Cumartesi

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

14.00

OSMANLISPOR FK

KASIMPAŞA A.Ş.

OSMANLI STADI

14.00

KAYSERİSPOR

BURSASPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

16.30

GALATASARAY A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

TÜRK TELEKOM STADI

19.30

01.10.2017 Pazar

EVKUR YENİ MALATYASPOR

ATİKER KONYASPOR

 

14.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

16.30

GÖZTEPE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BORNOVA STADI

19.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

VODAFONE PARK

19.30

 

 

 

DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇLARI

06.10.2017 Cuma

TÜRKİYE

İZLANDA

ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU

21.45

09.10.2017 Pazartesi

FİNLANDİYA

TÜRKİYE

VERITAS STADYUMU

21.45

 

 

8.Hafta

13.10.2017 Cuma

GENÇLERBİRLİĞİ

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

14.10.2017 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KAYSERİSPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

14.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

AYTEMİZ ALANYASPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.30

ANTALYASPOR A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

16.30

ATİKER KONYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ)

19.30

15.10.2017 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

DEMİR GRUP SİVASSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

TRABZONSPOR A.Ş.

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

16.30

FENERBAHÇE A.Ş.

EVKUR YENİ MALATYASPOR

ÜLKER STADYUMU

19.30

16.10.2017 Pazartesi

BURSASPOR

OSMANLISPOR FK

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

17.10.2017 Salı

MONACO

BEŞİKTAŞ A.Ş.

STADE LOUIS II

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

19.10.2017 Perşembe

ATİKER KONYASPOR

FC SALZBURG

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

TSG 1899 HOFFENHEIM

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

RHEİN NECKAR ARENA

22.05

 

 

9.Hafta

20.10.2017 Cuma

GÖZTEPE A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

BORNOVA STADI

20.00

ANTALYASPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20.00

21.10.2017 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

KARDEMİR KARABÜKSPOR

OSMANLI STADI

14.00

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

MANİSA 19 MAYIS

16.30

EVKUR YENİ MALATYASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

 

19.30

22.10.2017 Pazar

DEMİR GRUP SİVASSPOR

BURSASPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

14.00

KAYSERİSPOR

ATİKER KONYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

16.30

GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

19.30

23.10.2017 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

VODAFONE PARK

20.00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. TUR

24.10.2017 Salı – 25.10.2017 Çarşamba – 26.10.2017 Perşembe

BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR

AKHİSAR BLD. SPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KASIMPAŞA A.Ş

OSMANLISPOR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

 

 

10.Hafta

27.10.2017 Cuma

KASIMPAŞA A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

28.10.2017 Cumartesi

ATİKER KONYASPOR

OSMANLISPOR FK

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ)

14.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.30

AYTEMİZ ALANYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

19.30

29.10.2017 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

EVKUR YENİ MALATYASPOR

ANKARA 19 MAYIS

14.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

14.00

BURSASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

16.30

TRABZONSPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.30

30.10.2017 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.

KAYSERİSPOR

ÜLKER STADYUMU

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

01.11.2017 Çarşamba

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MONACO

VODAFONE PARK

20.00

AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

02.11.2017 Perşembe

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TSG 1899 HOFFENHEIM

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

21.00

FC SALZBURG

ATİKER KONYASPOR

STADION SALZBURG

23.05

 

11.Hafta

03.11.2017 Cuma

GALATASARAY A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

TÜRK TELEKOM STADI

20.00

04.11.2017 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

BURSASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

KAYSERİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

14.00

ANTALYASPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANTALYA STADYUMU

16.30

OSMANLISPOR FK

FENERBAHÇE A.Ş.

OSMANLI STADI

19.30

05.11.2017 Pazar

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

14.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

 

16.30

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ATİKER KONYASPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

19.30

GÖZTEPE A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BORNOVA STADI

19.30

 

 

 

 

ULUSLARARASI MİLLİ MAÇ HAFTASI

06.11.2017 Pazartesi – 15.11.2017 Çarşamba

 

 

12.Hafta

17.11.2017 Cuma

BEŞİKTAŞ A.Ş.

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

VODAFONE PARK

20.00

18.11.2017 Cumartesi

BURSASPOR

GÖZTEPE A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

14.00

ATİKER KONYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

16.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GALATASARAY A.Ş.

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19.30

19.11.2017 Pazar

AYTEMİZ ALANYASPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

14.00

GENÇLERBİRLİĞİ

KAYSERİSPOR

ANKARA 19 MAYIS

14.00

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

16.30

FENERBAHÇE A.Ş.

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ÜLKER STADYUMU

19.30

20.11.2017 Pazartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

21.11.2017 Salı

BEŞİKTAŞ A.Ş.

PORTO

VODAFONE PARK

20.00

AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

23.11.2017 Perşembe

ATİKER KONYASPOR

OLYMPIQUE DE MARSEILLE

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

21.00

PFC LUDOGORETS 1945

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

LUDOGERETS ARENA

23.05

 

 

13.Hafta

24.11.2017 Cuma

OSMANLISPOR FK

GENÇLERBİRLİĞİ

OSMANLI STADI

20.00

25.11.2017 Cumartesi

GÖZTEPE A.Ş.

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

BORNOVA STADI

14.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

 

16.30

GALATASARAY A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

TÜRK TELEKOM STADI

19.30

26.11.2017 Pazar

BURSASPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

14.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

14.00

KASIMPAŞA A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.30

ANTALYASPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

19.30

27.11.2017 Pazartesi

KAYSERİSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

20.00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. TUR 1. MAÇLAR

28.11.2017 Salı – 29.11.2017 Çarşamba – 30.11.2017 Perşembe

BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR

ATİKER KONYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

 

 

14.Hafta

02.12.2017 Cumartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

14.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

GÖZTEPE A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

16.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

VODAFONE PARK

19.30

03.12.2017 Pazar

ATİKER KONYASPOR

BURSASPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

14.00

GENÇLERBİRLİĞİ

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ANKARA 19 MAYIS

14.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLISPOR FK

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.30

FENERBAHÇE A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.30

04.12.2017 Pazartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

KAYSERİSPOR

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

20.00

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

20.00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

06.12.2017 Çarşamba

LEIPZIG

BEŞİKTAŞ A.Ş.

RB ARENA

22.45

AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

07.12.2017 Perşembe

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

SC BRAGA

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

21.00

VITORIA SC

ATİKER KONYASPOR

ESTÁDİO D. AFONSO HENRİQUES

23.05

 

 

15.Hafta

08.12.2017 Cuma

BURSASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

09.12.2017 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

GÖZTEPE A.Ş.

 

14.00

ANTALYASPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ANTALYA STADYUMU

16.30

GALATASARAY A.Ş.

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

TÜRK TELEKOM STADI

19.30

10.12.2017 Pazar

OSMANLISPOR FK

AYTEMİZ ALANYASPOR

OSMANLI STADI

14.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

YENİ 4 EYLÜL STADI

16.30

KAYSERİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

19.30

11.12.2017 Pazartesi

ATİKER KONYASPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. TUR 2. MAÇLAR

12.12.2017 Salı – 13.12.2017 Çarşamba – 14.12.2017 Perşembe

 

 

16.Hafta

16.12.2017 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

KASIMPAŞA A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

14.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

16.30

TRABZONSPOR A.Ş.

BURSASPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.30

17.12.2017 Pazar

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

MANİSA 19 MAYIS

14.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANTALYASPOR A.Ş.

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

14.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

 

16.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

OSMANLISPOR FK

VODAFONE PARK

19.30

18.12.2017 Pazartesi

GÖZTEPE A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

BORNOVA STADI

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ÜLKER STADYUMU

20.00

 

 

17.Hafta

22.12.2017 Cuma

ANTALYASPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

ANTALYA STADYUMU

20.00

23.12.2017 Cumartesi

BURSASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

14.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

16.30

ATİKER KONYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

19.30

24.12.2017 Pazar

KAYSERİSPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

14.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

14.00

KASIMPAŞA A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.30

GALATASARAY A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

19.30

25.12.2017 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

 AKHİSAR BELEDİYESPOR

OSMANLI STADI

20.00

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz