Son Dakika

"Önceliğimiz stoper transferi"

"Biz her maça iyi hazırlanıyoruz. Oyun disiplinimiz iyi. Taktiksel anlamda ve fiziksel anlamda bazı eksiklerimiz var. Göztepe'nin içinde samimi bir ortam var. Şuan kadar iyi götürdük mümkün olduğu kadar zevk veren, kalıcı olarak devam etmesi"

"Transfer politikası olarak görüştüğümüzde temel düşüncemiz ligi bilen oyuncuları tercih ettik. Tabii ki kadro tek başına önemli değil iyi bir takım olmak. Tecrübeli aynı zamanda ligi bilen ve bize katkı yapan isimler tercih ettik. "

"Tayfur gol attığı için gündeme geldi. Trabzonspor maçında oynaması o mevkii ile alakalı bir seçimdi. Nasıl cevap verebiliriz ve üstünlük kurabiliriz diye düşünmüştük. Bütün oyuncularımız o maçta üstüne düşen görevi yerine getirdi"

"İlk önce stoper bölgesinde transfer yapmak istiyoruz. Önceliğimiz bu bölge. Bunu gerçekleştirdikten sonra diğer bölgelere bakacağız. Menajerlerin bir çok önerdiği isim var. Bizim görüştüklerimiz henüz gündeme gelmeyen isimler. Mustafa Peketemek her teknik adam tarafından tercih edilebilecek bir isim. Çok yetenekli bir isim. Geçen sezon M.Başakşehir takımına gitti ve iyi performans sergiledi. "

 

 

 

 

AJANSSPOR ÖZEL

Yorumlar (0)

Yorum Yaz