Son Dakika
Basın Toplantısı: T. D. Tamer Tuna

Basın Toplantısı: T. D. Tamer Tuna

Osmanlıspor deplasmanı için hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Teknik Direktörümüz Tamer Tuna "Herkesin geçmiş bayramını kutluyorum. Ligde 3 maçı geride bıraktık ve milli maç arasında bir de 5 günlük Erzurum Kampı geçirdik. Sizinle takımımız adına sohbet etmek için bu toplantıyı organize ettik.

Ligin başlangıcında değişim yaşayan takımlardan biri de Osmanlıspor'du. Rakibimiz iyi bir kadroya sahip, atak anlamında pozitif futbol sergilemeye çalışan bir ekip. Lige verilen arayı iyi değerlendirdiklerini düşünüyorum sonuç olarak kolay bir deplasman olmayacak. Burada önemli olan bizim sahaya ne yansıtacağımız. Erzurum Kampında eksiklerimiz üzerine çalışma fırsatı bulduk bunları Osmanlıspor deplasmanında uygulayarak sahada iyi bir futbol sergilemek istiyoruz.

Geride kalan 3 haftaya sonuç anlamında hiç bakmadım. Bu süreci 0 ya da 9 puan ile de geçebilirdik. Göztepe, teknik direktörü ve oyuncularının büyük bir bölümü yenilenen bir ekipti. Bu yüzden ilk etapta önemli olan sahada göstereceğimiz pozitif futboldu. Tam anlamıyla olmasa da büyük ölçüde sahada istediklerimizi yansıtabildiğimizi düşünüyorum. Lige verilen arada eksiklerimiz üzerine de gerekli çalışmaları yaptık. Oyun olarak şu an iyi bir seviyedeyiz önümüzde 31 hafta daha var biz bu oyunun üstüne koyarak ilerlemek istiyoruz. Bizim amacımız sahada pozitif bir futbol oynayan, oyundan keyif alan ve izleyenlere keyif veren bir Göztepe oluşturmak, bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Taraftarımızın desteğinin önemine dikkat çeken Tamer Tuna "Taraftarımız ilk 2 iç saha maçında ruhen yanımızdaydı fakat tribündeki yerini alamadı. Göztepe'nin içine girdiğiniz zaman hissettiğiniz güç dışarıdan görünenden çok daha fazla. Bu gücü artık takımımızı ateşleyecek bir enerji haline getirmemiz gerekiyor. Taraftarımızın takımımızı iten bir güç olması sahadaki futbolumuzu da iyi yönde etkileyecektir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz