Son Dakika
GÖZTEPELİLERDEN KARABAĞLAR BEL. BŞK. MUHİTTİN SELVİTOPUNA ZİYARET

GÖZTEPELİLERDEN KARABAĞLAR BEL. BŞK. MUHİTTİN SELVİTOPUNA ZİYARET

Göztepe Yalı Derneği Başkanı Tamer Balin ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Balin, Başkanımıza üzerinde adının da yazılı olduğu“35” numaralı Göztepe forması hediye etti ve Karabağlar Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Cumhuriyet Korteji’ne katılarak destek vereceklerini söyledi.

Başkanımızın spora ve taraftarlara olan desteğinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulunan Göztepe Yalı Derneği Başkanı Tamer Balin ve yönetim kurulu üyeleri, günün anısına Başkanımıza “35” numaralı Göztepe forması hediye ettiler. Ayrıca, Başkanımızı önümüzdeki günlerde oynanacak olan Göztepe - Beşiktaş maçına davet eden Dernek Başkanı Balin, "Başkan’ımıza taraftarlarımıza olan destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

Balin, ayrıca, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Karabağlar Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu Geleneksel Cumhuriyet Korteji'ne dernek olarak katılacaklarını da sözlerine ekledi.

Başkanımız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karabağlar Belediyesi olarak taraftarlara ve spora destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Ayrıca 35 numaralı forma için de teşekkür eden Başkanımız, Süper Lig'’e bu yıl çıkan Göztepe’nin başarılı bir grafik sergilediğini, bu başarısının sezon sonuna kadar süreceğine inandığını belirterek , Başkan ve yönetim kurulu üyelerini kutladı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz