Son Dakika
DOSTLUK RÜZGARI

DOSTLUK RÜZGARI

Süper Lig'in 12. haftasında Bursa'da oynanan Bursaspor -Göztepe karşılaşmasında dostluk rüzgarları esti. Hafta içinde Bursaspor'lu taraftarların sarı-kırmızılılar için yaptığı dostluk çağrısı, Bursaspor kulübünün Göztepe kafilesi için sosyal medyada yaptığı 'Hoş geldiniz' paylaşımlarıyla doruğa çıkmıştı. Bursa Büyükşehir Stadı tribünleri ve çevresinde her iki takımın taraftarları da birlikte hareket ederken, Fair- Play ön plana çıktı. Tribünlerde de dostluk görüntüleri sergilenirken her iki takım taraftarlarının örnek yaklaşımı güne damgasını vurdu.

MÜTHİŞ GÖRÜNTÜLER

Göztepeli taraftarlar Bursa'ya çıkarma yaptı. Kendilerine ayrılan 2 bin 200 bileti satışa çıkar çıkmaz tüketen Göztepeliler Bursa'ya akın etti. İzmir'den yüzlerce taraftar, Bursa'ya giderken İstanbul ve çevre illerden de sarı-kırmızılı taraftarlar maça gitti. Sarı-kırmızılılar maç boyunca takımlarına müthiş destek verirken tezahüratlarıyla ve tribün şovlarıyla mücadeleye renk kattılar.

YOĞUN ÖNLEMLER ALINDI

Bursa emniyeti dün oynanan kritik karşılaşma öncesinde üst düzey güvenlik önlemleri aldı. Bursa girişinde barikat kuran Bursa emniyeti, Göztepeli taraftarların bulunduğu araçları durdurarak arama yaptı. Sarı-kırmızılı taraftarlar maçtan 1 saat öncesine kadar tampon bölgede tutulurken güvenlik güçleri stat çevresinde kuş uçurtmadı.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz