Son Dakika
TM Akhisarspor Maçının Biletleri Satışa Çıkıyor

TM Akhisarspor Maçının Biletleri Satışa Çıkıyor

TFF Süper Lig'in 13. haftasında oynayacağımız Teleset Mobilya Akhisarspor karşılaşmasının biletleri 22 Kasım Çarşamba günü saat 11:00'de satışa açılıyor. Karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

VIP Tribün: 200 TL + 16 TL Hizmet Bedeli
Numaralı Tribün: 100 TL + 9 TL Hizmet Bedeli
Kuzey Kale Arkası:  15 TL + 1,5 TL Hizmet Bedeli
Misafir Tribün: 20 TL + 2 TL Hizmet Bedeli

25 Kasım Cumartesi günü saat 14:00'te başlayacak olan karşılaşma Bornova Stadı'nda oynanacak.

 

Beşiktaş Maçında Ceza Alan Kombine Sahibi Taraftarlarımızın Dikkatine

22 Kasım Çarşamba günü saat 11:00'de satışa açılacak olan Göztepe - TM Akhisarspor maçına ait biletlerinizi transfer ediniz. Aksi halde 24 Kasım Cuma günü saat 11:00'e kadar transfer edilmeyen biletler genel satışa açılacaktır. Cezalı koltukların satışından elde edilecek olan gelir Bornova Belediyesi Hayvan Barınağı'na bağışlanacaktır.

Satışa açılacak olan Maraton tribün biletlerinin fiyatı 35 TL+3 TL Hizmet Bedeli olarak belirlenmiştir.

*Cezalı Bloklar: KUZEY KALE ARKASI B,C,D, MARATON B,C,D, NUMARALI B,C

Engelli Taraftarlarımızın Dikkatine

Bilindiği üzere spor müsabakalarının oynandığı stadyumlarda engelli taraftarlar için stadyum kapasitesine göre yasal bir kontenjan belirlenmektedir. Bornova Stadyumu'nun 48 olan engelli kapasitesi sezon başından bu yana 72 olarak uygulanırken kulübümüzün aldığı yeni karar sonucu bu sayı 96'ya çıkarılmıştır. Uygulama Teleset Mobilya Akhisarspor maçı ile geçerli olacaktır. 

Engelli tribün kontenjanından faydalanmak için Başbakanlık'tan verilen Engelli Kartı ve Göztepe Passolig Kartı sahibi olmak zorunludur. Engelli taraftarlarımız biletlerin satışa açılmasının ardından Atatürk Stadı Passolig Gişeleri ya da maç günü Bornova Stadı Passolig Gişelerine kartlarını göstererek biletlerini yükletebilirler. Engelli tribününde bilet transferi yapılmamaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz