Son Dakika
Göztepe yeni galibiyet serisi peşinde

Göztepe yeni galibiyet serisi peşinde

Tuna, Urla Adnan Süvari Tesisleri'ndeki antrenman sırasında yaptığı  açıklamada, bu haftaki rakipleri Kardemir Karabükspor'un iyi kadrosuna rağmen  bunu puana yansıtamadığını söyledi. Kardemir Karabükspor'un mağlup duruma  düştükten sonra bile oyunun kontrolünü ele geçirebilen bir takım olduğunu aktaran  Tamer Tuna, şunları kaydetti:

 

"Gerekli çalışmaları yapıyoruz. Kazanmanın bazen bedeli oldu bize.  Geçmişte 4 maçlık galibiyet serisinin ardından da bir bedeli oldu. Ondan sonraki  süreçte bir iki maç konsantrasyon sıkıntısı yaşadık. Bu maçta bunu yaşamak  istemiyoruz. Akhisarspor maçının kazanılmasından sonra daha da güçlenerek  ilerlemek istiyoruz. Hem bireysel hem takım değerimiz adına, Göztepe değeri adına  yeni bir galibiyet serisi yaşamak istiyoruz."

 

Tuna, ilk devrenin son 4 maçında zorlu bir periyottan geçeceklerini  belirterek, "Hedeflediğimiz noktadayız, bunu yukarı taşımak istiyoruz. Her şeyin  bir bedeli ve maliyeti var. Biz kazandığımız Akhisarspor maçının bedelini ve  karşılığını daha da yükseğe Kardemir Karabükspor maçıyla çıkarmak istiyoruz.  Amacımız o, umarım gerçekleştiririz. Çünkü kazanma odaklı oynayan ve kendimizi  böyle geliştiren bir takımız. Bu maçta da böyle oynayacağımızı düşünüyorum." diye  konuştu.

 

Göztepe'de sakatlığı bulunan Hakan Çinemre ve Mathieu Peybernes  dışında eksik futbolcu bulunmuyor.

Kaynak:Milliyet

Yorumlar (0)

Yorum Yaz