Son Dakika
ADEBAYOR GELECEK!

ADEBAYOR GELECEK!

Göztepe'nin herkesin sempatisini kazandığını dile getiren Başkan Sepil, "Türkiye'nin yarısının neredeyse ikinci takımı Göztepe oldu. Küllerimizden doğuşumuz ve içinde müthiş sevginin yattığı başarı hikayemiz herkesimi etkiledi" dedi.

HERKES BİZİ İZLİYOR

Sempatinin en büyüğünün taraftara ait olduğunu söyleyen Sepil, "Türkiye'de herkes Göztepe taraftarını izliyor. Göztepe'nin en önemli unsuru ne diye sorsanız, Türkiye'nin yüzde 70'i 'taraftar' der. Bu taraftara da sorumluluk yükledi. Artık onların da kaybedeceği bir şey var. Galatasaray maçında Göztepe başkanı olmaktan gurur duydum. 3-1 yenildik ama o taraftarın atmosferi maça damga vurdu" dedi.

BEKLENTİLER ARTTI

Göztepe'nin sportif anlamdaki çıkışının beklentileri yükselttiğini söyleyen Sepil, "Evet, lige çok iyi bir giriş yaptık. Ama planlamamız ligde kalıcı olmak üzerine. Biz Başakşehir gibi yapılanarak ilerlemek istiyoruz. Bizim bu sene 15. olmak ile 5. olmak arasında sadece kazanacağımız parada fark var.
Mevcuttaki yapılanmayı bozmamalıyız. Geleceğimiz zarar görür" diye konuştu.

ONU BİZ ALACAĞIZ

İki yıl sonra Göztepe'nin hedeflerini büyüyeceğini söyleyen Başkan Sepil, "Adebayor'u ilk sene alamazsın. Onu da bir gün biz alacağız inşallah. Ama oraya gelmek lazım. Bunları yapmazsak emin olun tepetaklak gideriz. Sabrederek doğru hamleler yaparak hedefi büyültebiliriz.
Yeter ki sabredelim" dedi.

Kaynak:Yeni Asır

Yorumlar (0)

Yorum Yaz