Son Dakika
Portekizli Kaleci Beto Trabzonspor Maçında Rekor Kırdı

Portekizli Kaleci Beto Trabzonspor Maçında Rekor Kırdı

Süper Lig 20. hafta maçında Trabzonspor ile Göztepe 0-0 berabere kaldı.

BETO SÜPER LİG REKORUNU KIRDI

Trabzonspor - Göztepe maçının ilk yarısında Portekizli kaleci Beto takımını ayakta tutan isim oldu. İlk yarıda 4 önemli kurtarış yapan tecrübeli kaleci bu alanda Süper Lig rekorunu da kırdı.

Opta verilerine göre, Göztepe kalecisi Beto bu sezon Süper Lig'de en fazla kurtarış yaptığı ilk yarıyı oynadı. Tecrübeli kaleci 14. haftadaki Karabükspor maçının ilk yarısında da 4 kurtarış yapmıştı. Beto ayrıca 90 dakika boyunca toplamda 9 kurtarış yaparak Süper Lig'de bu sezon en fazla kurtarış yaptığı maçı oynadı.

90'DA 3 KURTARIŞ

Göztepe kalecisi Beto, maçın son dakikalarında peş peşe 3 kurtarış yaptı. Önce Okay'ın kafasını kornere çelen deneyimli file bekçisi, kornerden gelen topta da başarılı oldu. 90+3'te ise Novak'ın indirdiği topun önüne kendisini atan Beto, N'Doye'dan önce müdahalede bulunmayı başardı.

 

Yorumlar (4)

 • Chad
  Başka bi sitede yazdığımda onlarca eksi aldığım şeyi tekrar belirtmek istiyorum. Halil ne Göztepe altyapısında yetişti, ne de Göztepe\'de profesyonel oldu. Ne de dediğin gibi biz cefa çekerken Halil daha yoktu zaten. Altınbaşlar aldı Halil\'i Göztepe\'ye. Ama nedense bizim insanımızda Halil Göztepe\'nin çocuğu gibi absürt bi algı oluştu. Çok ilginç. 1.ligten düşmeme mücadelesi verirken maçtan bir gün önce Alsancaklarda sabahlayan Halil bu. Yine maçtan bi gün önce barlarda kavga edip \"sakat\" lanan Halil bu.
 • Misafir
  halili göztepe tarihini bilmeden biat edercesine savunan ve kendinden başkalarını taraftar kabul etmeyen arkadaş sen önce bir göztepenin tarihini öğren.halilin antalyadan 18 yaşında geldiği 2012 yılında göztepemiz 1.ligdeydi.göztepemizin tarihini bilseydin yok 3.ligde yok amatörde takımı terketmedi laflarını etmezdin. ayrıca göztepemiz 2003 yılında süper ligden 2004 yılında lig a dan(1.lig) 2005 yılında lig lig b den (2.lig) 2007 yılında da 3.ligden amatöre düşmüştür.
 • Misafir
  Senin o yeri yok dediğin Halil takım paraşütsüz amatöre yuvarlanırken takımı terketmeyi asla düşünmedi.Kaldi bizlerin arabasıyla deplasmanlara geldi 3. lig 2. lig Ptt derken takımla beraber süper lige çıktı.Takımda hiç kimsenin yeri olamaz ama Halil\'in bu takımda her zaman yeri vardır?Bence sen gerçek Göztepe taraftarı olamazsın?Eğer olsaydın böyle bir yorum asla yapmazdın.Göztepenin çocuğudur Halil Akbunar ve formasına asla ihanet etmemiştir.Jahovic gibiler para kazanırken O itibar kazanmıştır....
 • Misafir
  halilin ve ghilasın bu takımda yerleri yok.

Yorum Yaz