Son Dakika
Osmanlıspor Maçının Ardından

Osmanlıspor Maçının Ardından

Teknik Direktörümüz Tamer Tuna, Osmanlıspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Bugün oyunu iki bölümde ele almak lazım. Yüzde 60 olan topa sahip olma yüzdemizi ikinci yarının ilk 10 dakikasında rakibimize verdik. Osmanlıspor zaman zaman oyundan kopsa da ligde bulunduğu konum itibarı ile maça tekrar tutunmasını bilen bir takım. İç sahada oynadığımız maçlarda koşu oranı olarak rakiplerimize karşı kurduğumuz üstünlüğü bu maçta sahaya yansıtamadık.

İyi bir takımız, iyi oynuyoruz. Bu karşılaşmayı kazansak üst sıralarda yer edinme adına iyi bir skor almış olacaktık. Önümüzdeki fikstüre odaklanıp üst sıralar için çabamızı sürdüreceğiz."

Yorumlar (2)

  • Misafir
    Hocam neden Halil çıkıyor sanki otomatiğe bağlamış gibisin Halil çıkana kadar sağ tarafta bayağa bir hırpalamıştık adamları, neden kapanıyoruz anlamıyorum ki!
  • Misafir
    Hocam bırak Allah aşkına takım ilk yarıyı 2-1 önde kapatıyor 2. yarı takımı geri çekiyorsun dalga dalga rakip takım üstümüze geliyor öyle maçı seyrediyorsun?Bağıra bağıra golü yiyoruz sonra bir türlü anlam veremediğimiz Halil-Ghilas değişikliğini yapıyorsun?Tam 84 de galibiyet golünü buluyoruz eskiden ayağa pas yapıp zamanı geçiren takımken şimdi bir panik bir acemilik alıp başını gidiyor?Bak Hocam dere geçerken at değiştirilmez derler.Biz taraftar olarak Peybernes\'in neden gittiğini bilemiyoruz?Konuşmak için belki erken ama bu Yen\'i gelen arkadaş tam bir pimi çekilmiş bomba.Yeter artık yazık giden bu puanlara bu kaçıncı-:(((

Yorum Yaz