Son Dakika
Göztepe'nin büyük üzüntüsü

Göztepe'nin büyük üzüntüsü

Rövanşta çok kötü bir performans ortaya koyduklarını söyleyen Antrenör Adnan Öztürk, "Erken hücumlarla panik havasında oynadık. Rakibimizin avantaj yakalamasını sağlayıp sonra toparlayamadık. AEK iyi bir takım, onlara karşı daha kontrollü ve disiplinli oynamamız gerekiyordu ama bunu başaramadık. Rakibimize çeyrek finalde başarılar diliyorum" dedi.

Öztürk, İzmir'de yakaladıkları 4 sayılık avantaja rağmen rakiplerinin daha avantajlıymış gibi oynadığını belirterek, "Hakem faktörü de vardı. Faulle kesilmesi gereken 7-8 pozisyon oldu. İkinci devrenin sonunda kalede Enis'in verdiği katkıyı devrenin başında Yunus verseydi skor daha farklı olabilirdi. Rakibin çaresiz atışları gol oldu. Kalede üst üste goller görünce özellike son 15-20 dakikada panik havası oluştu. O zaman bile oyunu kontrol etsek ihtiyacımız olan sonucu alabilirdik. Bizim gibi takımın yapmaması gereken hataları yaptık. Artık lige ve Türkiye Kupası'na odaklanacağız. Bunlar bizim için bir tecrübe" diye konuştu.

Yorumlar (1)

  • Misafir
    Hayatimda ilk kez hendbol maci izledim Goztepemiz icin; ancak takim o kadar ruhsuz oynadi ki sasirdim kaldim. Ozellikle 21 numara giyen arkadas ikinci yarinin basinda daha 2-3 fark varken yikilmis, basini egmis, uyuz gibi sahada duruyor, adamlar pire gibi geciyorlar onun taraftan. Tamam oyun kaybedilebilir; ama hic mucadele etmeden, maci zihninde kaybederek olmamali.

Yorum Yaz