Son Dakika
  • Göztepe'mizde Bursaspor Hazırlıkları Sürüyor
    Cuma günü Bursaspor'u konuk edecek olan Göztepe'miz bugün gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.
  • BİR ATKI BİR OYUNCAK KAMPANYASI YENİDEN
    Kulübü’müzün Türk Kızılayı İzmir Şubesi ile ortaklaşa yapacağı “Bir Atkı Bir Oyuncak” kampanyası ile Göztepe arması bulunan atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünler, köy okullarında okuyan ihtiyaç sahiplerine gönderilecek.
  • Göztepe ile Bursaspor 43. kez kozlarını paylaşacak
    Spor Toto Süper Lig'de cuma günü Bursaspor'u konuk etmeye hazırlanan Göztepe'miz, rakibiyle 43. kez kozlarını paylaşacak.
  • Göz-Göz şahlanacak
    Sarı-kırmızılıların yeni teknik direktörü Kemal Özdeş ilk açıklamalarını Yeni Asır Gazetesi’ne yaptı:
  • Kemal Özdeş, Göztepe'nin 29. hocası oldu!
    Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin 2,5 yıllık sözleşme imzaladığı Kemal Özdeş, sarı-kırmızılı ekibin Süper Lig tarihindeki 29. teknik adamı oldu.
  • Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz?
    Yazarımız Tayanç Üşümezgezer'in, Sivasspor maçı için yazdığı Neredeyiz? Nereye Gidiyoruz? başlıklı köşe yazısı...
  • Bayram Bektaş: "Maçın hakkı bu değildi"
    Teknik Direktörü'müz Bayram Bektaş, Demir Grup Sivasspor maçı sonrası,"Maçın hakkının bu olmadığını düşünüyorum. Kırmızı kart oyun sistemimizi bozdu" dedi.
  • AVRUPA'DA ZİRVEDE
    Göztepe, Süper Lig'de son haftalarda yaşadığı kayıplarla irtifa kaybederken, Portekizli file bekçisi Beto Pimparel ise penaltı performansıyla Avrupa'nın zirvesine yerleşti.
  • AMAN DİKKAT!
    Süper Lig'de bu sezon kart cezaları ve sakatlıklardan çok çeken Göztepe'de Sivasspor maçı öncesi orta alanda da tehlike yaşanıyor.
  • Göztepe’de Gouffran tepkisi
    Süper Lig’de son olarak deplasmanda Antalyaspor’a 1-0 kaybeden Göztepe’de taraftarlar, oyuna kurtarıcı olarak Gouffran’ın alınmasına büyük tepki gösterdi.
STSL 27-31. Hafta maç programı

STSL 27-31. Hafta maç programı

Karşılaşmaların programı şöyle; 

27.Hafta

30 Mart 2018 Cuma

DEMİR GRUP SİVASSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

20.00

31 Mart 2018 Cumartesi

EVKUR YENİ MALATYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

YENİ MALATYA STADYUMU

13.30

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSASPOR

ANTALYA STADYUMU

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

VODAFONE PARK

19.00

1 Nisan 2018 Pazar

OSMANLISPOR FK

ATİKER KONYASPOR

OSMANLI STADI

13.30

GÖZTEPE A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

BORNOVA STADI

13.30

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

16.00

GALATASARAY A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

19.00

2 Nisan 2018 Pazartesi

KAYSERİSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

20.00

 

 

28.Hafta

6 Nisan 2018 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

EVKUR YENİ MALATYASPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.00

07 Nisan 2018 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

TRABZONSPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

VODAFONE PARK

19.00

8 Nisan 2018 Pazar

ATİKER KONYASPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

13.30

AYTEMİZ ALANYASPOR

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

16.00

BURSASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

16.00

FENERBAHÇE A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ÜLKER STADYUMU

19.00

9 Nisan 2018 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

GALATASARAY A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

 

29.Hafta

13 Nisan 2018 Cuma

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

20.00

14 Nisan 2018 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU

13.30

EVKUR YENİ MALATYASPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

YENİ MALATYA STADYUMU

16.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

19.00

15 Nisan 2018 Pazar

KAYSERİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

13.30

GÖZTEPE A.Ş.

BURSASPOR

BORNOVA STADI

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

ANTALYA STADYUMU

16.00

GALATASARAY A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TÜRK TELEKOM STADI

19.00

16 Nisan 2018 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

20.00

 

 

ZTK YARI FİNAL 2. MAÇLAR

18 Nisan 2018 Çarşamba

GALATASARAY A.Ş.

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

TÜRK TELEKOM STADI

20.30

19 Nisan 2018 Perşembe

FENERBAHÇE A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

20.30

 

 

30.Hafta

20 Nisan 2018 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KAYSERİSPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.00

21 Nisan 2018 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BURSASPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

GENÇLERBİRLİĞİ

OSMANLISPOR FK

ANKARA 19 MAYIS

13.30

TRABZONSPOR A.Ş.

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

16.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

19.00

22 Nisan 2018 Pazar

ATİKER KONYASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

16.00

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

GÖZTEPE A.Ş.

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

EVKUR YENİ MALATYASPOR

VODAFONE PARK

19.00

23 Nisan 2018 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

20.00

 

 

 

31.Hafta

27 Nisan 2018 Cuma

GÖZTEPE A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BORNOVA STADI

20.00

28 Nisan 2018 Cumartesi

DEMİR GRUP SİVASSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

YENİ 4 EYLÜL STADI

13.30

KAYSERİSPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

13.30

ANTALYASPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

16.00

KASIMPAŞA A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU

19.00

29 Nisan 2018 Pazar

EVKUR YENİ MALATYASPOR

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR

YENİ MALATYA STADYUMU

13.30

OSMANLISPOR FK

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLI STADI

16.00

GALATASARAY A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

19.00

30 Nisan 2018 Pazartesi

BURSASPOR

ATİKER KONYASPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

Yorumlar (0)

Yorum Yaz