Son Dakika
Başkanımız Mehmet Sepil'in Bursaspor Maçının Ardından Bugün Yaptığı Açıklamlar.

Başkanımız Mehmet Sepil'in Bursaspor Maçının Ardından Bugün Yaptığı Açıklamlar.

"Çok iyi bir galibiyet aldık. Bursaspor'un da ihtiyacı vardı ligin boyu kısalıyor böyle iddiası olan takımlara karşı kazanmak önemli"

"Göztepe ve Bursasporlu kardeşlerimiz sadece maçta değil iki gün boyunca İzmir'de bu durum yaşandı. Beraber şarkı söylediler vs sonra maça gittiler. Biz bu durumu destekliyoruz"

"Futbolda hep şunu diyorum fikstür iyi diyoruz ama olmadığını geçtiğimiz yıllarda bazen gördük. Tabii şöyle iyi, beş maç var üç tanesi içeride ve Akhisar'da bize Karşıyaka kadar yakın. Tek uzak deplasman Konya. Teknik heyet ile bu sabah toplandık konuştuk"

Demba Ba'nın kalmasını istiyorum.

"Ben bu haberleri okudukça şaşırıyorum. Biz sezon sonuna kadar Demba ile anlaştık. Şu an görüşüyoruz. Ben kalmasını istiyorum bu başlı başına bir ihtimal."

"Son idmanda bir sorunu oldu hocamız ürktü sezon sonu kadar kaybetmek istemedik tedavisi başladı. Gelecek sezonun planlarını yapıyoruz. Demba kalmazsa alternatiflerini bulmalıyız"

" Demba Ba kalmak istiyor daha detaylı bakıyoruz. Futbol okulu projesi var. 50 yaşını şimdiden planlıyor. Bizimde futbol okulu projemiz var onunla kalırsa futbolculuk dışında daha detaylı bir sözleşme fikrimiz var. Çok karakterli ve profesyonel bir oyuncu"

Avrupa Kupalarına..

"İlk hedefimiz olan 40 puanı aldık. Sonra Avrupa olur mu diye uğraşıyoruz. 14 yıl sonra lige çıkmış bir takım olarak Avrupa Kupası kovalıyoruz."

"Avrupa Kupalarına tabii yeni stadyumda gitmek isterim ama bu sene de olursa tabii yine gitmek isteriz. Fuar şehirleri kupası ile  ilk kez Türk takımı olarak yarı final oynayan tskım Göztepe'dir. Bende o maçtaydım"

'Göztepe'nin rakibi Karşıyaka'dır'

"Göztepe'nin İzmir'de camiasının büyüklüğü ile rakibi Karşıyaka'dır. Ben isterim ki Süper Lig'de karşı karşıya gelelim. Bazen böyle dibe vuruş iyidir daha güçlü çıkabilirsiniz. Ben düşmesine üzüldüm. İki takımın birbirine ihtiyacı vardır"

Yorumlar (2)

  • Göztepeli
    Sayin baskanim mutlaka Demba ba Goztepemizde kalmali.Tamer hoca ile yola devam etmeliyiz.Cahil taraftarlarimiza sakin kulak asmayin hayatlarinda dembami gormusler onlara kalirsa biz hala 2.lig de oynayalim.Biz bu vizyonu istiyoruz ve seviyoruz mutlaka demba ve tamer tunayla sozlesme uzatmaliyiz
  • Şirinyerli
    Başkan demba da ısrar etme kırılan bardak eskisi gibi olmaz bu istanbul artıkları kaldıkça Göztepe zarar görecek istanbul basınına koz vermiş olcan kaldıkları hergün pilot takım muamelesi görcez koca Göztepe denince istanbulun pilot takımı algısı oluşcak.Tamer Tuna ve Dem ba gecen hafta gönderilmeliydi kalırlarsa zararımız büyük olacak.

Yorum Yaz