Son Dakika
Tamer Tuna’dan Demba Ba sözleri:

Tamer Tuna’dan Demba Ba sözleri:

Göztepe Teknik Direktörü Tamer TunaKarabükspor maçının ardından Demba Ba’ya yapılan protestolar hakkında konuştu. 


Göztepe 5-0 Karabükspor Tamer Tuna’nın maç sonu açıklamaları


"DEMBA BA’YA PROJE OLARAK BAHSETMİŞTİK"

Bir gerçek var. Göztepe taraftarının bugüne kadar ortaya koyduğu duruş, tavır ve her şeye değer kattı. Demba Ba buraya gelirken bir projeden bahsettik. Gelecekte de burada olmasından bahsettik. Ben Göztepe taraftarıyla ilgili daha önce de söyledim."BİZANS OLARAK GÖRÜYORLAR"

Göztepe taraftarları bugüne kadar takımlarına sahip çıktılar. Ancak kendilerinin eleştirdiği İstanbul takımları, Bizans olarak görüyorlar orasını. Bu oyuna nasıl geliyoruz? Sosyal medyanın yarattığı etkilere? Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamış insanları orayla özdeleştireibliyorlar? Demba Ba bu takıma değer katan bir oyuncu. 

 

 

 

FUTBOLARENA

Yorumlar (9)

 • hisaro
  Emeklerin İçin, Teşekkürler Tamer Hoca, yolun bahtın hep açık olsun .
 • Göztepeli
  Dembaya tepki gosterenler bu kulubun asalaklaridir ben oz be oz Goztepeli olarak bunu yaziyorum
 • Misafir
  Göztepe seveni tanımıyla yazan vatandaş sen bjk lisin tepki verenler Göztepe taraftarları Kimse yemez bunlari
 • Misafir
  Bir Göztepe seveni olarak gördüğüm şudur ki nankör insanlar herzaman kaybetmeye mahkumdur. Tamer Hoca Göztepeyi UEFA kupasına gitme yarışına soktu nerdeyse ama bazı gerizekalı taraftara bakıyorum hala anlayamamışlar. Bunu zamanında bizim gibi bursa da yapmıştı şimdi nerelerde. Taraftarın bunu anlyabilmesi için düşme için oynayıp her maçta ölüp ölüp dirilmemiz lazım .
 • Misafir
  Oyuncu ve Antrenör gelir gider tek kalan Arma Aşkıdır. Biz Armayı sevdik arma için gırtlak yırttık, arma için üzüldük, arma için sevindik arma için dövüştük arma için barıştık arma için yollara düştük. Bu duyguları elim herifleri için taşımadık. Gelene kapımız açıktır gid ninde yolu açık olsun biz Atatürk ilke ve inkılap ları ile büyüyen delikanlı Egeli gençleriz. Bu böyle bilinsin... HER ZAMAN HER YERDE GÖZ GÖZ GÖZTEPE
 • Misafir
  Maçı izlerken ben de tribündeki tepkilerin abartıldığını düşündüm fakat sonrasında demba\'nın attığı tweete de bir anlam veremedim. Bi özür mesajı yayınlasa her şey bitecekti fakat bu saatten sonra demba bu takıma faydalı olamaz. Haftaya da muhtemelen Ghilas oynar. Eğer hoca isterse Konya\'da demba\'yı oynatır. İçerdeki gs ve malatya maçlarında ben Ba\'nın oynacağını pek sanmıyorum.
 • Misafir
  Demba ba denen gevşek twitter da bide sırıtıyor tepkilere rağmen siz hala bu karaktersizi savunuyorsunuz. Göztepe Demba ba için son şanstı. Bu saatten sonra ne onu beşiktaş alır ne de diğer Avrupa takımları. Yallah Katara !
 • Misafir
  Ba ya goztepeden özür dileyip ilk günkü gibi sağlam duracak yada yol alacak arkadaş
 • Misafir
  Bu takımı var eden iki önemli değer var. Birincisi asil Göztepe taraftarı, ikincisi Göztepeli başkan Mehmet Sepil. Ngando gibi bir adamı bütün bir sezon selçuk ve rotman’ın yedeği olarak bekleten bir hocaya ne inancım var ne de tribünleri eleştiren hocaya inancım var. Kusura bakmayın beyler kimse tribünleri, Göztepelileri eleştiremez. Biz demba ba gibi kimsenin almayı istemedigi adama şans verdik, inandık. Biz tamer hoca gibi şenol güneş in yardımcılığını yapan bir adama inandık. Yarın bu adamlara kimler inanır bilmem ama Göztepe’nin değerini bilmeyene başkan gerekli ayarı verecektir kanısındayım. Başkan akıllı adam, neyi ne zaman yapacağını çok iyi biliyor. Ben eminim seneye hocamız olmayacak demba ba gidecek. Hakkımızda hayırlısı. Ngando ngando ngando

Yorum Yaz