Son Dakika
 Göztepe  Muğlaspor kardeşliği

Göztepe Muğlaspor kardeşliği

Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil Muğla’da Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz ile bir araya geldi. Sepil “ Ben Muğla’lıyım. Muğlaspor için ne yapmam gerekiyor ise sonuna kadar yapmaya hazırım. Bu sezon için Muğlaspor’a 3 ya da 4 futbolcu vereceğiz” dedi. Mehmet Sepil ve Erol Kapiz daha sonra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Muğla Valisi Esengül Civelek’e ziyaret etti.

Süper ligin renkli takımlarından birisi olan Göztepe'nin Kulüp Başkanı Mehmet Sepil Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp binasında bir araya geldi. Kendisinin Muğla’lı olduğunu söyleyen Mehmet Sepil “Muğlaspor bir şehir takımıdır. Şehrin Muğlaspor’a sahip çıkması gerekir. Yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin bunu başaracağına eminim. Göztepe olarak başarılı olmamızın en büyük sebebi kulübün şirketleşmesi ve taraftarların kulübe sahip çıkmasıdır. Ben Göztepe Kulübünün başkanıyım. Aynı zamanda Muğla’lıyım. Bir Muğla’lı olarak Göztepe Kulüp Başkanı olarak Muğlaspor için ne yapmam gerekiyor ise ben yapmaya hazırım. Bu sezon için Muğlaspor’a 3 ya da futbolcu vermeyi düşünüyoruz. Ben Muğlaspor’un bu sezon ligi orta sıralarda bitireceğini gelecek sezonlar içinde sağlam bir alt yapı ile bir üst lige çıkacağına inanıyorum” dedi.

Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün “ şehrimizin takımına elimizden geldiği kadar destek oluyoruz. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin bu işi başaracaklarına eminim. Bizlerde her türlü desteği vermeye hazırız. Umarım Muğlaspor aynı Göztepe gibi önümüzdeki süreç içerisinde şirketleşir” dedi.  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün kendisini ziyarette bulunan Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil’e kahve takımı hediye etti.

Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil ve Muğlaspor kulüp başkanı Erol Kapiz daha sonra Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü ziyaret etti.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz “ Sayın Başkan Mehmet Sepil’in kulübümüze ve Muğla’ya yaptığı ziyaretten dolayı mutluyuz. Göztepe ile Muğlaspor arasında sıcak köprüler kuruldu. Göztepe’den kulübümüze birkaç futbolcu gelecek. Göztepe Muğlaspor kardeşliği önümüzdeki günlerde daha sağlam temelle bir birbirine bağlanacak” dedi.

Kaynak:Muğlagazetesi - Mustafa İnci

Yorumlar (0)

Yorum Yaz