Son Dakika
Göztepe ve Scarione yol ayrımında!

Göztepe ve Scarione yol ayrımında!

Yeni sezon öncesi iç transferde çok sayıda oyuncuyla yollarını ayıran Göztepe'de Arjantinli oyuncu Oscar Scarione'nin de yol ayrımında olduğu öğrenildi.

Şu ana kadar Elazığspor'dan Alpaslan, Alanyaspor'dan Gassama ve Berkan'ı da transfer eden İzmirekibinde, orta saha oyuncusu Oscar Scarione ise gözden çıkarıldı. Erzurum kampında bekleneni veremeyen Arjantinli oyuncuyla yol ayrımına gelindi. Maliyetinden dolayı yönetimin de elden çıkarmayı düşündüğü Scarione'nin Hollanda kampına götürülmeyeceği ve en kısa sürede deneyimli futbolcuyla yolların ayrılacağı bildirildi. Göztepe'de Yoan Gouffran'ın ise Erzurum kampında çok iyi performans gösterdiği ve Fransız futbolcunun takımda tutulacağı ifade edildi. 

Yorumlar (3)

  • Misafir
    18 temmuzda mesaj atan renkdaşım; dediklerine sonuna kadar katılıyorum!!!
  • ÇAMDİBİLİ
    Bu şerefsizin gs maçındaki karşı karşıya pozisyondaki ukala ve isteksiz halinden sonra hemen def edilecekti çok bile tutuldu şerefsiz bu şerefsiz siktir edildiği gün transfer yapılmış kadar sevineceğim bütün çöpleri gönderdik bir bu pislik kaldı inşallah tez zamanda siktir edilir
  • Misafir
    Baskan enayi mi düsmeye calissin..reklam spinsor ve stad gelirleri 3 kati superligte..bu hangi gerizali kafanin yaratmasidir baskan dusmek istiyor demek.piyasada transfer yapan yok.bu doviz fiyatlariyla zor.20 liralik stada giriese pahali de forma cok pahali de alma sonra neden adam almiyoruz..yok oyoe 3 kurusa 5 kofte.

Yorum Yaz