Son Dakika
Deniz Kadah'tan taraftarımıza övgü

Deniz Kadah'tan taraftarımıza övgü

Göztepe'mizin Antalyapor'dan kadrosuna kattığı Deniz Kadah, yeni sezon öncesinde oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Şanlıufra'da doğmasına rağmen 4 yaşında Almanya'ya gittiğini hatırlatan fakat yine de Türkçe röportaj vermek istediğini belirten golcü oyuncu, “Urfa Viranşehir'liyim. 4 yaşında ailemle birlikte Almanya'ya gitmişim. Futbol altyapımı Almanya'da aldım. Birkaç kulüpte oynadıktan sonra Türkiye'de Rizespor ve Antalyaspor formaları giydim. Göztepe'ye transfer oldum. Göztepe'nin başarısı için uğraşacağım” dedi.


Kampın çok iyi gittiğini kaydeden Deniz Kadah, “Göztepe beni transfer etmek isteyince çok heyecanlandım. Takımla çalışmalara başladım. Ailem Almanya7da yaşıyor. Artık onlarda Göztepe'ye destek veriyor. İlk defa İzmir'e geldim ve çok güzel bir şehir”


Deniz Kadah taraftarlarımız için ne dedi?


Yıldız oyuncu, gol atmanın kendisini çok heyecanlandırdığını ifade ederek, “Gollerimi Göztepe'de de atmak istiyorum. Taraftarların nasıl ateşli olduklarını biliyorum. O taraftarın önüne çıkmaya sabırsızlanıyorum. Hırsımla o taraftarlarımızı mutlu edeceğim.

Golcü oyuncu röportajın sonunda Göz Göz Göztepe tezahüratı yaptı.
 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz