Son Dakika
Alınan her galibiyetin önemini biliyoruz.

Alınan her galibiyetin önemini biliyoruz.

İzmir'de oynan maçta Atiker Konyaspor'u 3-2 mağlup ederek galibiyet serisini 3 maça çıkaran Göztepe'mizin teknik direktörü Bayram Bektaş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Konyaspor'a karşı zor bir mücadele vereceklerini bildiklerini ifade eden Bektaş, "İyi hazırlanıp, iyi çalıştık. Rakibimizin zayıf yönlerini biliyorduk. Oyunu forse ettik. Alınan her galibiyetin önemini biliyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Pas yapmaya elverişli olmayan ağır bir zemin vardı. 2-0'dan sonra skoru korumaya yönelik bir maç yaşadık. Trabzonspor maçının benzerini yaşadık. Oyunu bırakmadık. Rakip geldiğinde kazandığımız toplarla rakip kaleye gittik. 13 şuttan 9'u kaleyi buldu. Bunlardan 3'ü daha gol olabilecek pozisyonlardı. O goller de olsa skor daha farklı olabilirdi. Bu zemine rağmen ikili mücadelelerde ayakta kaldık" dedi..

Yorumlar (1)

  • Misafir
    Jerome yorulunca degisseydi GÖZTEPE farka giderdi. Alpaslan da 60 ta çıkmalıydı. Halil ayarı bir kanat şart. Daha iyi bir golcü olmalıydı kadroda. Buna rağmen 12 puan mükemmel. Alanya ve Malatya maçlarına yanıyorum. En az 4 puan almalıydı.Bayram HOCA deneyim kazandıkça başarı artarak gelecektir.

Yorum Yaz